Wgraj brakującą gazetkę

Czajnik elektryczny - promocje i ceny

Szukasz promocji i ofert na czajnik elektryczny? Może spędzasz zbyt dużo czasu myśląc o tym, jak zaoszczędzić pieniądze kupując takie produkty jak czajnik elektryczny. Na tej stronie znajdziesz listę wszystkich gazetek, oferujących świetne ceny na takie produkty jak czajnik elektryczny.

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
Jula
 
Jula
Czajnik elektryczny 1,7 l, 2000 W Szklany dzbanek z efektownym oświetleniem LED. Wyposażony w zabezpieczenie przed gotowaniem „na sucho” i automatyczne wyłączanie po zagotowaniu wody. 1,7 l. Moc: 2000 W. Długość kabla: 0,8 m. 230 V. Wys. 22,8 x Ø 14,3 cm. 005-905 Cena reg. 79,99 -  
23.7. - 5.8.2021
39,99 zł
Mrówka
 
Mrówka
9.6. - 30.9.2021 zobacz ulotkę zobacz ulotkę
 
Aktualne gazetki
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archiwum gazetek

* Cena może nie obowiązywać we wszystkich oddziałach

** Cena może być bez VAT

Sprzedawca
Opis
Ważność
Cena
ALDI
 
ALDI
Czajnik elektryczny Skandi Sztuka - pojemność: 1,7 l; podświetlany włącznik/wyłącznik; pokrywa otwierana za pomocą przycisku; do wyboru różne rodzaje   NEPLATNÝ LETÁK
10.5. - 15.5.2021
79,99 zł
ALDI
 
ALDI
Czajnik elektryczny Skandi Sztuka - pojemność: 1,7 l; podświetlany włącznik/wyłącznik; pokrywa otwierana za pomocą przycisku; do wyboru różne rodzaje   NEPLATNÝ LETÁK
12.5. - 15.5.2021
79,99 zł
Carrefour
 
Carrefour
Czajnik elektryczny BOTTI - HENRY INOX   NEPLATNÝ LETÁK
29.6. - 10.7.2021

*

24,00 zł
E.Leclerc
 
E.Leclerc
Czajnik elektryczny Roraima - Esperanza 1,7 l / inox   NEPLATNÝ LETÁK
11.5. - 22.5.2021

*

19,99 zł
Intermarché
 
Intermarché
Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej - poj. 1,8 l moc 2200 W   NEPLATNÝ LETÁK
6.7. - 12.7.2021
29,99 zł
 

Znajduj najlepsze oferty razem z nami
Na portalu Twoja Gazetka wiemy o wszystkich okazjach, obniżkach, promocjach i rabatach na czajnik elektryczny. Możemy znaleźć najlepsze zniżki i to my, jako pierwsi, poinformujemy Cię, że czajnik elektryczny jest obecnie w promocji. To oznacza, że możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy podczas cotygodniowych zakupów. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić na czajnik elektryczny korzystając z naszych promocji i zniżek z najnowszych gazetek.

Sprawdź, ile kosztuje czajnik elektryczny w Twojej ulubionej sieci
Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, wystarczy kliknąć na gazetkę i sprawdzić aktualną cenę w Twojej ulubionej sieci Jula. Jeśli chcesz ułatwić sobie wyszukiwanie ofert, możesz wybrać odpowiedni filtr - gazetki i katalogi od wybranych marek. Pamiętaj, że na portalu Twoja Gazetka również możesz sprawdzić zniżki na bardzo wiele różnych produktów. Sprawdź nasze niesamowite okazje i zacznij oszczędzać na zakupach.
Posiadamy wszystkie gazetki i katalogi z najlepszych sieci w Polsce, możesz w łatwy sposób porównać oferty swoich ulubionych sklepwó i dowiedzieć się, ile możesz zaoszczędzić. Wszystko szybko i wygodnie na portalu Twoja Gazetka!

Znajdź więcej ofert!
Przejrzyj aktualne oferty i promocje na swoje ulubione produkty takie jak czapka, campanula, Crazy Chic, czekolada, czekolada gorzka. Na portalu Twoja Gazetka wszystko jest w jednym miejscu. Jedno kliknięcie i wszystkie najlepsze oferty są w zasięgu ręki. Upewnij się, że na bieżąco sprawdzasz nasze oferty - ciągle pracujemy nad udoskonaleniem swoich usług i dodajemy nowe promocje i zniżki, by każdy mógł skorzystać z najniższych cen!

Podobne produkty


Czajnik elektryczny - sklepy

NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy