Lidl - gazetki i promocje


Szukasz w Internecie gazetek Lidl, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Lidl, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Lidl i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Lidl, jesteś w odpowiednim miejscu.

Wybierz Sklep  
Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.
 

Lidl - dobra jakość w parze z dobrą ceną
Kiedy w Lidlu szykuje się nowa promocja albo wyprzedaż, czasami już od rana w sklepach zbierają się tłumy polujących na dobre okazje klientów. Niemiecka sieć sklepów dyskontowych, która w Polsce ma już spore grono sympatyków, słynie z bogatej oferty, która obejmuje głównie artykuły spożywcze, ale też sprzęty gospodarstwa domowego, artykuły szkolne, odzież. Można tu w dobrej cenie "upolować" uniwersalne urządzenie kuchenne typu "Thermomix", czasami w ofercie pojawia się dobrej jakości wyciskarka wolnoobrotowa, czasami zaś mop parowy. Stali klienci mogą liczyć na bardzo korzystne zniżki i jako pierwsi dowiadują się o nowych promocjach.

Gazetka promocyjna Lidl, czyli najnowsze oferty w pigułce
Podobnie, jak w przypadku wielu innych sieci, o aktualnych okazjach informuje sieciowa gazetka. Najnowsza zwykle dostępna jest na terenie sklepu lub można zapoznać się z nią online na stronie https://www.lidl.pl. Przeważnie zamieszczone w niej oferty ważne są przez kilka dni, po czym pojawia się nowa gazetka, aktualna w bieżącym okresie czasu. Dla osób, które interesują oferty inne niż spożywcze, czyli na przykład odzież, tworzony jest natomiast katalog. Wcale nie trzeba czekać na Black Friday, żeby pojawiły się w nim naprawdę interesujące zniżki. Nie ma nawet potrzeby wychodzenia do sklepu, gdyż możliwe są zakupy online. W sklepie internetowym można liczyć na wyprzedaże nawet do 80%! Oczywiście są one aktualne do wyczerpania zapasów, dlatego czasami lepiej nie zwlekać zbyt długo z decyzją.

Aplikacja Lidl Plus - nie przegap nowych promocji!
Posiadacze aplikacji Lidl Plus mogą korzystać z jeszcze większej możliwości zniżek lub otrzymać specjalny kod rabatowy, co pozwala oszczędzić na większych zakupach przynajmniej kilka złotych. Po zalogowaniu się w aplikacji wyświetla się gazetka, nowa oferta specjalna czy promocja dotycząca najczęściej kupowanych produktów. Dla kogoś, kto odwiedza Lidl regularnie, taka aplikacja na pewno będzie praktycznym narzędziem. Śledzenie gazetki i aplikacji pozwala też lepiej zaplanować zakupy, dzięki czemu można oszczędzić czas i uniknąć kupowania niepotrzebnych rzeczy.

Sklepy Lidl
NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy