Gazetki i informacje o sprzedawcy JYSK

O społeczności Jysk

Duńska sieć internetowych sklepów meblowych  Jysk działa w Polsce od 2000 roku i obecnie obsługuje 215 sklepów. Jej Wysokość Królowa Danii udzieliła firmie JYSK pozwolenia na używanie określenia Oficjalny Dostawca Duńskiego Dworu Królewskiego. Takie prawo przyznaje się wyłącznie spółkom lub osobom prywatnym, które od kilku lat realizują dostawy na rzecz Dworu Królewskiego. Specjalnością Jysk są cotygodniowe akcje wyprzedażowe, z rabatami nawet do 70%, dzięki którym można zakupić potrzebne do domu akcesoria po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Jysk z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Jysk?

Jysk wszystkim klientom oferuje artykuły zaprojektowane w skandynawskim duchu, które odzwierciedlają współczesne i proste wzornictwo. Oznacza to, że każdy klient może w Jysk kupić meble, łóżko i dodatki w skandynawskim stylu – a jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w sklepie, zawsze można go znaleźć w sklepie online. Jysk oferuje produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na artykuły gospodarstwa domowego, meble ogrodowe i do sypialni. Jysk prowadzi również własną stronę internetową www.jysk.pl oraz sprzedaż on-line

 Jedynie w Jysk możesz kupić produkty takich marek jak:

  • JUTLANDIA® (wysokiej jakości meble ogrodowe)
  • WELLPUR (poduszki i materace z redukującej napięcie pianki termoelastycznej dokładnie dopasowują się do kształtu głowy, zapewniając szyi i ramionom odpoczynek w naturalnej, optymalnej pozycji. Pianka redukuje nacisk na mięśnie i stawy oraz poprawia krążenie krwi)
  • DREAMZONE® (stworzona, aby poprawić jakość snu dzięki indywidualnym rozwiązaniom w materacach i łóżkach)
  • KRONBORG® (najwyższej jakości tekstylia w przystępnej cenie)
  • Høie (wysoka skandynawska jakość, która zapewni przestrzeń dla Twoich snów)

Lokalizacje i godziny otwarcia Jysk

Jysk znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00, a w soboty od 10:00- 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w co tydzień. Przejrzyj ulotki akcji Jysk, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.