JYSK - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki JYSK

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności JYSK

Duńska sieć internetowych sklepów meblowych JYSK działa w Polsce od 2000 roku i obecnie obsługuje 215 sklepów. Jej Wysokość Królowa Danii udzieliła firmie JYSK pozwolenia na używanie określenia Oficjalny Dostawca Duńskiego Dworu Królewskiego. Takie prawo przyznaje się wyłącznie spółkom lub osobom prywatnym, które od kilku lat realizują dostawy na rzecz Dworu Królewskiego. Specjalnością JYSK są cotygodniowe akcje wyprzedażowe, z rabatami nawet do 70%, dzięki którym można zakupić potrzebne do domu akcesoria po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych promocji JYSK informuje w gazetce (także online), która zawiera informacje dot. aktualnej oferty rabatowej.

Dlaczego kupować w sklepach JYSK?

Firma JYSK oferuje artykuły zaprojektowane w skandynawskim duchu, które odzwierciedlają współczesne i proste wzornictwo. Oznacza to, że każdy klient może w JYSK kupić meble, łóżko i dodatki w skandynawskim stylu – a jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w sklepie, zawsze można go znaleźć w sklepie online. JYSK oferuje produkty najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na artykuły gospodarstwa domowego, meble ogrodowe i do sypialni. Bądź czujny. Może w aktualnej gazetce znajdziesz nowe krzesła do jadalni, wygodne fotele przed telewizor albo szafy i komody do pokoju dziecięcego? JYSK prowadzi również własną stronę internetową (https://jysk.pl), na której znajduje się aktualny katalog oraz która umożliwia zakupy poszczególnych artykułów online.

Jedynie w JYSK możesz kupić produkty takich marek jak:

 

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów JYSK

JYSK znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Białystok, Katowice czy Szczecin. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 10:00 do 20:00, a w soboty od 10:00- 19:00. Nowa gazetka promocyjna wychodzi w co tydzień. Przeglądaj regularnie ulotki sieci JYSK, w których znajdziesz informacje o najnowszych rabatach, wyprzedażach oraz wielu interesujących wydarzeniach.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble