Alior Bank - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

Alior Bank - uniwersalny bank dla klientów indywidualnych i biznesowych 
Konto bankowe albo kredyt na opłacalnych warunkach, korzystne lokaty, wygodny w użyciu serwis transakcyjny - przede wszystkim tego oczekują klienci, poszukując dla siebie idealnego banku. Alior Bank, podobnie jak inne tego typu instytucje, stara się wyjść tym oczekiwaniom naprzeciw. Swoją działalność rozpoczął w roku 2008 i od tej pory stał się jednym z najbardziej znanych banków w Polsce, a 5 lat później otrzymał nawet wyróżnienie magazynu Euromoney, przyznane za dynamiczny rozwój. Z jego usług korzysta ponad 4 mln klientów, w tym tysiące klientów biznesowych. Posiada liczne oddziały własne i placówki partnerskie, natomiast Gdańsk, Warszawa oraz Kraków są siedzibami biur Centrali Alior Banku.

Alior Bank - co wyróżnia go na tle innych banków?
Oferta Alior Banku właściwie od początku jego działaności intrygowała potencjalnych klientów. Stworzono bowiem bank w pełni internetowy, a ponadto bankowy internetowy kantor walutowy. Instytucja również jako pierwsza w kraju wprowadziła wideoweryfikację podczas zakładania rachunków osobistych.
Podstawowymi usługami internetowymi i mobilnymi banku są:

Aby zminimalizować konieczność odwiedzania placówek banku oczywiście działa infolinia. Kontakt jest możliwy także poprzez formularz kontaktowy. Nawet klienci, którzy często korzystają z konta, mogą mieć bowiem czasami prozaiczne problemy: "dlaczego sesja wygasła", "logowanie jest niemożliwe", "zapomniałem, jak brzmi mój login". Wówczas szybki system kontaktu z konsultantem jest bardzo ważny i pomaga natychmiast uporać się z kłopotem.

Gdzie znaleźć wiarygodne opinie na temat Alior Banku?
Założenie pierwszego konta lub zmiana istniejącego na nowe wymaga zrobienia rozeznania w ofertach działających na polskim rynku banków. Biorąc Pod uwagę Alior Bank, warto zacząć od dokładnego zapoznania się z jego ofertą i warunkami prowadzenia konta. Najlepiej więc odwiedzić stronę https://www.aliorbank.pl, gdzie znajdują się wszystkie potrzebne informacje. Opinie można oczywiście znaleźć na różnych forach, jednak najlepiej porozmawiać na ten temat z zaufaną osobą, która od dłuższego czasu korzysta z oferty banku i jest w stanie podzielić się wiarygodnymi wskazówkami i doświadczeniami. Jeśli decyzja odnośnie założenia konta będzie pozytywna, postaje już kliknąć w "zaloguj" i korzystać ze wszystkich możliwości, jakie daje nowoczesna bankowość internetowa.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - finanse i usługi