Hebe - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Hebe

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Hebe

Portugalska sieć drogerii Hebe działa w Polsce od 2011 roku i obecnie obsługuje około 180 sklepów. Koncepcja sklepów Hebe opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi klienta, wyselekcjonowanym asortymencie oraz atrakcyjnej ofercie cenowej. Na jakość obsługi składają się: komfortowe warunki zakupów, przyjazna aranżacja oferowanych produktów, a przede wszystkim profesjonalizm konsultantek podczas doboru odpowiednich kosmetyków. Połączenie oferty farmaceutycznej i drogeryjnej to kompleksowy sposób na sprzedaż leków i kosmetyków, który sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Pamiętając o ich potrzebach, drogerie Hebe stawiają przede wszystkim na rozwój asortymentu dostępnego w sieci na wyłączność. Dzięki cotygodniowym akcjom promocyjnym można kupować kosmetyki w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych promocji Hebe informuje w gazetce promocyjnej (także online), gdzie znajduje się aktualna oferta rabatowa.

Dlaczego kupować w sklepach Hebe?

Hebe to nowoczesna drogeria, która oferuje swoim klientom starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w niezwykle atrakcyjnych cenach. Marka Hebe od początku swojej obecności na rynku pragnie w jak najlepszy możliwy sposób odpowiadać na potrzeby kobiet w dziedzinie zdrowia i piękna, chcąc, żeby poczuły się jeszcze piękniejsze, szczęśliwsze i pewne siebie. Drogerie Hebe posiadają rozbudowaną samoobsługową część kosmetyczną oraz oferują szeroki asortyment dermokosmetyków. Sprawdzaj nasze oferty tematyczne np. Black Friday lub Happy Days. Pamiętaj, gazetka drogerii Hebe podpowie Ci, kiedy kupić w atrakcyjnej cenie produkty do makijażu (np. Revlon), do pielęgnacji włosów (np. szampony, farby do włosów) lub perfumy. Hebe prowadzi również własną stronę internetową (https://www.hebe.pl).

Jedynie w Hebe możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Hebe

Hebe znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Poznań, Lublin, Olsztyn czy Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 18:00 a w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00. Nowe gazetki wychodzą w co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Hebe, w których znajdziesz informacje o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - drogerie i perfumerie