MediaMarkt - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności MediaMarkt

Niemiecka sieć supermarketów oferujących sprzęt RTV i AGD, komputery, oprogramowanie, multimedia, filmy, muzykę, sprzęt oświetleniowy i fotograficzny. W Polsce działa od 1998 roku i obecnie obsługuje 89 sklepów. MediaMarkt wyróżnia kompleksowa oferta, obejmująca dziesiątki tysięcy produktów. Pełen wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych, praktycznych i modnych akcesoriów, premierowe produkty najbardziej pożądanych marek w atrakcyjnych cenach. To również szeroki asortyment sprzętu użytkowego do wyposażenia domu i biura oraz produkty, które pomogą realizować pasje i uatrakcyjnić wolny czas. W 2018 roku MediaMarkt znalazł się na pierwszym miejscu wśród dystrybutorów elektroniki użytkowej. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych promocji MediaMarkt informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący, pełen rabatów, okres.

Dlaczego kupować w sklepach MediaMarkt?

MediaMarkt to prawdziwy raj dla wszystkich fanów cyfrowych technologii i innowacji. MediaMarkt sprzedaje produkty nie tylko w ramach sklepu, ale posiada także swój outlet, gdzie można dokonać zakupu sprzętu doskonałej jakości i to w jeszcze lepszych cenach. Skutecznie realizowana strategia sprzedaży wielokanałowej pozwala Media Markt docierać z ofertą do jak najszerszego grona klientów. MediaMarkt podąża za postępującą digitalizacją rynku, wprowadzając kolejne udogodnienia w systemie sprzedaży online i dostosowując go do najnowocześniejszych rozwiązań. Naszą specjalnością są wyjątkowe oferty tematyczne. Świetnym przykładem jest Black Friday (czyli Czarny Piątek). Chcąc zaproponować jak najwięcej promocji, organizujemy Black Week, żeby nasi klienci mogli cieszyć się jeszcze większą liczbą rabatów. Pamiętaj, oferujemy świetne marki w atrakcyjnych cenach. Odwiedź nas, a może tym razem skusisz się na nowy telewizor albo opiekacz do orzeszków? Śledź nasze oferty przez cały rok i korzystaj z gamy zniżek na elektronikę (np. laptopy), artykuły gospodarstwa domowego (np. odkurzacze), gry i multimedia. Pamiętaj, że u nas możesz kupować na raty! MediaMarkt prowadzi również własną stronę internetową (https://mediamarkt.pl).

Rozwój technologii rodzi kolejne potrzeby wśród konsumentów. MediaMarkt wychodzi poza rolę typowego sklepu. Bogaty i wciąż poszerzany pakiet usług dodatkowych pozwala klientom szybciej i wygodniej cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami nowo zakupionego sprzętu. W sklepach można skorzystać z fachowego doradztwa i zapoznać się z funkcjami dostępnych urządzeń. Organizowane wydarzenia specjalne i premiery produktów przyciągają szerokie grono fanów technologii.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów MediaMarkt

MediaMarkt znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, ale również Lublin, Bydgoszcz, Olsztyn czy Szczecin. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 9:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą w co tydzień. Przejrzyj ulotki tematyczne Media Markt, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - rtv i agd