Neonet - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI NEONET

Firma Neonet to jeden z liderów sprzedaży detalicznej sprzętu RTV AGD na polskim rynku, która powstała we Wrocławiu w 2003 roku. Do dziś otworzyła ponad 260 salonów detalicznych na terenie całej kraju. Sieć sklepów Neonet cieszy się największą popularnością głównie w mniejszych miejscowościach. Firma oferuje sprzęt i akcesoria z branży RTV, AGD, IT i multimediów.

Firma Neonet jest regularnie wyróżniana przez specjalistów i znawców rynku, zarówno na poziomie rozwoju (jeden z Diamentów miesięcznika Forbes), świadczonych usług i oferowanego asortymentu np. Gwiazda Jakości Obsługi (2018), Laur Konsumenta (2012) jak również w sferze zarządzania personelem – Solidny Pracodawca Roku (2017).

Sklepy Neonet biorą aktywny udział w działaniach na rzecz ochrony środowiska naturalnego, prócz obowiązkowej segregacji odpadów i zarządzaniu elektrośmieciami, firma wyznaczyła ok. 50 sklepów do udziału w pilotażowym projekcie mającym na celu ograniczenie zużycia prądu, wody i papieru oraz zachęcenie swojego personelu do kolejnych proekologicznych działań. Sieć Neonet wspiera aktywnie wiele projektów prospołecznych jak m.in. Szlachetna Paczka czy Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Zbigniewa Religi w Zabrzu.

Aktualna gazetka (także online) to źródło informacji o produktach pojawiających się w ramach cotygodniowych akcji promocyjnych przygotowywanych przez sieć Neonet.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH NEONET?

Sklep internetowy Neonet bardzo prężnie się rozwija od ponad 4 lat, co potwierdzają otrzymane przez niego wyróżnienia m.in. Kadeceusze 2018 dla najlepszych sklepów w branży IT. Firma Neonet nie ogranicza się wyłącznie do tego typu obecności w sieci, z myślą o swoich klientach uruchomiła bloga, na którym każdym może znaleźć opisy różnych produktów oraz doradzić, jak kupować z głową!

W sklepach stacjonarnych nasi klienci mogą m.in.: liczyć na pomoc profesjonalnych doradców, przetestować wybrane produkty przed ich zakupem, zostawić małogabarytowy zużyty sprzęt bez konieczności kupowania nowego produktu, wykupić 5-let dodatkowy okres gwarancji na zakupiony towar.

Zgodnie ze swoim motto Zainspiruj się technologią, sieć sklepów Neonet przygotowała ofertę ponad 17 000 produktów ze sfery elektroniki użytkowej, AGD i IT. Znajdują się w niej m.in. telewizory, tablety, drukarki, telefony, konsole PS4 jak i odkurzacze czy ekspresy do kawy.

Sieć Neonet oferuje również szeroki pakiet usług sprzedażowych, w skład którego nie wchodzi wyłącznie dostawa i pakiety gwarancyjne ale również montaż zakupionych urządzeń.

Sieć Neonet przygotowuje dla swoich klientów wiele akcji promocyjnych, m.in. totalne wyprzedaże na przełomie roku, zakupy z możliwością 30 rat 0%, bony 50zł za każde wydane 500zł jak również okresowe promocje typu drugi produkt za złotówkę.

Przeglądaj gazetki z ofertą od jutra i wybieraj spośród szerokiej gamy rabatów na słuchawki, smartfony czy też hulajnogi i akcesoria rowerowe.

Odwiedzaj regularnie stronę internetową Neonet - https://www.neonet.pl/ i bądź na bieżąco!

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW NEONET

Sieć Neonet posiada niezwykle rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Kartuzy, Olsztyn, Szczecin, Kraków czy Warszawa. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe) od 9:00/10:00 do 20:00/21:00.

Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień.

Regularnie przeglądaj ulotki Neonet, znajdziesz tam niezbędne informacje o ciekawych wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - rtv i agd