Gazetki i informacje o sprzedawcy Biedronka

O społeczności Biedronka
Portugalski sklep Biedronka działa w Polsce od 1995 roku i obecnie obsługuje ponad 2850 sklepów. Większość produktów dostępnych w tej sieci sklepów jest wytworzona specjalnie dla niej. Sieć sklepów Biedronka już osiem razy została uhonorowana prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi w kategorii „supermarket”. Specjalnością  Biedronki są tak zwane okazje tygodnia, takie jak Smaki orientu, Tydzień 85% taniej, Dom w porządku, czy Mieszkaj stylowo, dzięki którym można dokonywać zakupów promocyjnych artykułów po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Biedronka z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Biedronce?

Biedronka sprzedaje produkty wytwarzane przez  słynne i renomowane marki specjalnie dla tej sieci sklepów. Niskie ceny produktów uzyskiwane są poprzez własny system dystrybucji minimalizujący koszty transportu i zapewniający świeżość produktów. Większość produktów dostępnych w tej sieci sklepów jest wytworzona specjalnie dla niej (na ich opakowaniach można znaleźć napis „wyprodukowano dla Biedronki”), co przy dużej ilości kupowanego towaru oraz braku konieczności finansowania marki dostawcy pozwala na uzyskanie niższej ceny dla klienta. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania i zabawki dla dzieci. Biedronka prowadzi również własną stronę internetową www.biedronka,pl.

Jedynie w Biedronce możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Smukee (marka oferująca wspaniałej jakości produkty wyposażenia domowego)
  • goBio (żywność ekologiczna, najwyższej jakości, bez GMO)
  • Kraft (linia produktów do zmywarek, gwarantująca nie tylko doskonałą czystość, ale i ochronę sprzętu
  • Mleczna dolina (wysokiej jakości produkty mleczny, wytwarzany głównie z polskiego mleka)
  • Marinero (ryby z certyfikatem MSC który oznacza, że ryba została złowiona w sposób spełniający rygorystyczne standardy zrównoważonego rybołówstwa MSC)

Lokalizacje i godziny otwarcia Biedronki

Biedronka znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski.Z uwagi na dużą liczbę sklepów można ją spotkać także w mniejszych miejscowościach, a nie tylko w takich miastach,  jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte (co do zasady) od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 7:00 do 22:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli, choć Biedronka wydaje także gazetki dodatkowe ważne od czwartku do środy). Przejrzyj ulotki tematyczne Biedronka, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.