Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Kaufland - gazetki i promocje

 

Szukasz w Internecie gazetek Kaufland, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Kaufland, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Kaufland i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Kaufland, jesteś w odpowiednim miejscu.

Aktualna oferta specjalna obejmuje na przykład napój po obniżonej cenie 2,29 zł. Warto również zwrócić uwagę na lody za konkurencyjną 1,99 zł. piwo jest również w specjalnej ofercie w Kaufland gazetkach gdzie obecnie kosztuje 2,19 zł. Upewnij się też, że nie przegapisz napój gazowany po obniżonej cenie 2,79 zł.

Najlepsze gazetki i katalogi Kaufland w Internecie
Posiadamy informacje dotyczące niemal wszystkich gazetek i promocji Kaufland, które oferują w całej Polsce! Nie zależnie od tego, czy znajdują się w katalogu, w Internecie czy offline, możesz je przeglądać na naszym portalu.

Odkryj najbardziej atrakcyjne oferty Kaufland
Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w Kaufland. Dysponujemy wszystkimi informacjami o okazjach proponowanych przez Kaufland, dzięki czemu możesz kupować za najlepsze ceny i oszczędzać pieniądze. Wystarczy przeglądać na naszym portalu najnowsze gazetki i katalogi, żeby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na świetnych produktach. Pamiętaj, oszczędzanie jest gwarancją sukcesu!

Zainwestuj swój czas!
Kiedy mowa o oszczędzaniu to najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Obecnie możesz zaoszczędzić tylko kilka złotych, ale ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom Kaufland oszczędzanie to najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Aby zaoszczędzić, trzeba stać się wnikliwym klientem i trochę poszukać, zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów Kaufland. Zajmie to chwilę, ale dzięki naszym gazetkom możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Na tej stronie znajdziesz 4 ulotek sklepu Kaufland, które obowiązują do 24.07.2024. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety, głównie: alkohole, danie gotowe, ser, napój, pieczywo, lody, wino, kiełbasa, mięso z kurczaka, chipsy, które możesz kupić w 228 sklepach w alkohole, danie gotowe, ser, napój, pieczywo, lody, wino, kiełbasa, mięso z kurczaka, chipsy itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 226 detalistów, które są dostępne na Twoja Gazetka. Możesz również przejrzeć archiwum Kaufland, jeśli chcesz się zapoznać z 799 gazetkami, których oferta już wygasła.

Produkty w Kaufland gazetkach

Gazetka Strona Produkty Opis Cena
leaflet
11.07 - 17.07.2024
1 kawa ziarnista 34,99 zł
makaron 3,99 zł
schab wieprzowy 14,99 zł
olej rzepakowy 24,95 zł
woda mineralna 1,49 zł
2 lody 13,99 zł
Carte d'Or 13,99 zł
Algida 13,99 zł
3 proszek do prania 34,99 zł
karma dla kotów 1,99 zł
Gourmet 1,99 zł
Gourmet Gold 1,99 zł
4 Müller 2,99 zł
napój mleczny 2,99 zł
Müllermilch 2,99 zł
5 Tarczyński 3,99 zł
kabanos 3,99 zł
Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety