Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Castorama - gazetki i promocje

thumbnail - Gazetka Castorama
 
Gazetka Castorama - katalog Lazienki 2024
Obowiązuje we wszystkich sklepach Castorama
thumbnail - Gazetka Castorama
 
Gazetka Castorama
Obowiązuje we wszystkich sklepach Castorama
thumbnail - Gazetka Castorama
 
Gazetka Castorama
Obowiązuje we wszystkich sklepach Castorama
 

Castorama - dla domu i dla ogrodu
Co znajdziesz w Castoramie? Trudno jest zliczyć wszystkie dostępne w sieci grupy produktów. Są i meble kuchenne, do pokoju, meble ogrodowe, drzwi wewnętrzne i drzwi zewnętrzne, lampy w różnych stylach i rozmiarach: wiszące, stojące, punktowe. Sklejka? Na pewno znajdziesz ją w Castoramie. Płytki podłogowe lub panele? Ich także tutaj nie brakuje, a panele podłogowe dostępne są w różnych wariantach. A może tym razem pilnie poszukiwana jest kostka brukowa? Sprzedawca z pewnością pomoże Ci ją znaleźć. Podobnie, jak klimatyzator albo przepiękne tapety w najmodniejszych aktualnie wzorach i kolorach.

Katalog Castorama, czyli skąd czerpać wiedzę o nowościach i obniżkach cen?
Każdy kupujący pragnie zaoszczędzić na zakupach. Zwłaszcza, gdy przeprowadza większy remont, bo to jak wiadomo generuje znaczne koszty. Dlatego dobrze jest sprawdzić, co zawiera aktualna oferta sieci oraz czy są przewidywane interesujące wyprzedaże. W tym celu warto odwiedzić stronę internetową https://www.castorama.pl. Tam nie tylko można zrobić zakupy online, ale także dowiedzieć się wszystkiego na temat aktualnych okazji, które naprawdę są warte uwagi, zwłaszcza, gdy trwa większa wyprzedaż. Dobrym pomysłem jest również kupowanie w zestawie, dzięki czemu drugą rzecz można nabyć od 10 do nawet 50% taniej lub skorzystać z możliwości dokupienia drugiego produktu za 1 zł. Castorama wydaje także katalogi, które publikowane są na każdy rok. Wśród katalogów można znaleźć publikacje związane z remontem i urządzeniem kuchni, łazienki, osobny katalog dotyczy klimatyzatorów i wentylatorów, a ponadto w ofercie Castoramy można znaleźć przewodnik po bramach i ogrodzeniach.

Bądź na bieżąco, czyli aktualna gazetka z ofertą sklepów Castorama
Gazetka Castorama, informująca o wszystkich bieżących ofertach, dostępna jest online lub w sklepie. Z nią można zaplanować zakupy tak, aby skorzystać z ekonomicznych rozwiązań i przy okazji zaoszczędzić trochę czasu, gdyż wystarczy przewertować strony, aby dowiedzieć się, co aktualnie dostępne jest w dobrej cenie i jaka okazja jest szczególnie warta uwagi. Gazetki aktualizowane są co kilka tygodni, dlatego zawsze przed podjęciem decyzji o zakupie czegoś z oferty, dobrze jest sprawdzić datę.

Produkty w Castorama gazetkach

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble