Aktualne gazetki promocyjne i oferty Castorama

Castorama

Gazetka Castorama - 19.2.2020 - 17.3.2020 - Produkty w akcji - candy, przewodnik, gres.

Oferta ważna

19.2. - 17.3.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Castorama

Castorama

Gazetka Castorama - 19.2.2020 - 30.6.2020 - Produkty w akcji - przewodnik.

Oferta ważna

19.2. - 30.6.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Castorama

Castorama

Gazetka Castorama - 1.2.2020 - 30.6.2020 - Produkty w akcji - przewodnik.

Oferta ważna

1.2. - 30.6.2020
Obowiązuje we wszystkich sklepach Castorama

O społeczności Castorama

Francuska, największa sieć sklepów typu DO IT YOURSELF – ZRÓB TO SAM. Castorama działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 70 sklepów. Sieć Castorama korzysta z usług ponad 900 dostawców. Castorama zajęła 1. miejsce w kategorii sklepów DIY w Polsce. Jej specjalnością są wyprzedaże i promocje pozwalające na zakup materiałów budowlanych i wystroju wnętrz w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji Castorama informuje w aktualnej gazetce (także online) z ofertą rabatową.

Dlaczego kupować w sklepach Castorama?

Castorama sprzedaje popularne i renomowane marki, oferując produkty najwyższej jakości w niezwykle niskich cenach. Zapoznaj się z naszą ofertą sezonową, np. podczas Black Friday lub przejrzyj katalog Ogród. U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie. Od wyposażenia wnętrz (np. kuchnie) po produkty budowlane (np. płytki łazienkowe, wełna mineralna) po elementy dekoracji wnętrz (np. kwiaty, oświetlenie) – wszystko w atrakcyjnych, niskich cenach. Castorama prowadzi również własną stronę internetową https://www.castorama.pl.

W Castoramie możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Cooke&Lewis (eleganckie, nowoczesne i designerskie szafki modułowe, dzięki którym nadasz swojej kuchni niepowtarzalny charakter)
  • Kärcher (odkurzacze piorące, które podczas dwuetapowego procesu, czyszczą wykładziny tekstylne, twarde podłogi oraz obicie mebli czy tapicerkę samochodową)
  • Dulux EasyCare (plamoodporne farby do wnętrz tworzą na powierzchniach hydrofobową powłokę, która nie wchłania cząsteczek wody ani zabrudzeń, a zarazem ułatwia utrzymanie ścian w czystości)
  • VELUX (z oknami dachowymi w kategorii Standard stworzysz we wnętrzu optymalne warunki, dostarczając odpowiednią ilość dziennego światła i świeżego powietrza; w ofercie są dostępne: okna drewniane i drewniano-poliuretanowe, otwierane w systemie górnym lub dolnym)
  • Rapid (uniwersalne kleje, za pomocą których szybko i skutecznie połączysz przedmioty wykonane z odmiennych materiałów; doskonały sposoby na sklejanie surowców wrażliwych na ciepło)
  • Geom (zadaszenie, które pomoże zadbać o drzwi i fasadę całego budynku; szeroka gama kolorystyczna)

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Castorama

Castorama znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Kraków, Białystok, Wrocław jak również Toruń, Rzeszów czy Przemyśl. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 6:30 do 21:00, w soboty od 7:00- 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Nowe gazetki wychodzą co miesiąc. Przeglądaj ulotki tematyczne Castorama, w których znajdziesz informacje o ciekawych wydarzeniach i rabatach.

 

Na tej stronie znajdziesz 3 ulotek sklepu Castorama, które obowiązują do 30.6.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Dom i ogród, głównie: klamka, słupek, kolekcja, skrzydło drzwiowe, deska warstwowa, podkład, listwa, płytka, przewodnik, baza, które możesz kupić w 76 sklepach w Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 128 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Castorama, jeśli chcesz się zapoznać z 37 gazetkami, których oferta już wygasła.