IKEA - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI IKEA

Ikea to szwedzki koncern zajmujący się głównie produkcją i sprzedażą detaliczną mebli oraz artykułów do dekoracji wnętrz. Powstał w 1943 roku i wkrótce zyskał popularność w Szwecji a potem kolejnych krajach. W Polsce pierwszy Dom Meblowy Ikea otwarto w 1993 roku w Jankach pod Warszawą i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością wśród polskich klientów. Obecnie sieć Ikea posiada w Polsce 12 placówek, które tworzą głównie hipermarkety wielkopowierzchniowe znajdujące się w parkach handlowych.

Firma Ikea co roku zbiera kolejne wyróżnienia zarówno w sferze wzornictwa np. prestiżowa nagroda Red Dot Award (2017) jak również w sferze świadczonych usług – nagroda dla IKEA Polska dla marketera roku (2018).

Zakupy w sklepie Ikea można robić bez konieczności wychodzenia z domu, zarówno przez sklep online jak również za pośrednictwem aplikacji mobilnych: Ikea Family lub Ikea Store, dzięki którym możesz łatwiej zaplanować kolejne zakupy i dowiedzieć się o obowiązujących aktualnie zniżkach.

W swojej działalności firma Ikea stara się przestrzegać zasad zrównoważonego rozwoju, nie nadużywając zasobów naszej planety. Przejawia się to na wielu poziomach: od inspiracji klientów do bardziej oszczędnego użytkowania zasobów naturalnych po próby przekształcenia się w firmę gospodarującą zasobami w obiegu zamkniętym oraz standardy wdrażane na każdym etapie produkcji, od projektów produktów, które są wytwarzane z resztek powstałych podczas produkcji innych artykułów IKEA np. dywaniki TÅNUM (ze ścinków powstałych podczas produkcji pościeli) po przestrzeganie zasad etyki na poziomie pracowniczym – nie tylko bezpośrednich pracowników ale tych, którzy pracują dla dostawców IKEA (np. standard IWAY, kwestia zatrudniania imigrantów, zakaz zatrudniania dzieci itp.) Działania charytatywne przebiegają głównie w ramach aktywności Ikea Foundation, która skupia się na wielopoziomowej pomocy dzieciom, wspierając finansowo i materialnie m.in. programy organizacji UNICEF, Lekarze bez Granic czy też projekty mające na celu wzmocnienie pozycji kobiet i dzieci w wybranych regionach świata.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH IKEA?

Sieć Ikea opiera się na sklepach stacjonarnych, chociaż nasi klienci coraz częściej zamawiają określone produkty za pośrednictwem sklepu internetowego. Niezależnie od tego, gdzie kupisz nasze produkty, zawsze możesz liczyć na ich dostawę do domu. Wiele serii oferowanych w sklepach Ikea cieszy się niesłabnącą popularnością od ponad czterdziestu lat (np. seria regałów Billy). Sklepy Ikea na bieżąco poszerzają swoje serie o nowe artykuły lub wprowadzają  zupełnie nowe kolekcje. Wszystkie produkty łączy niezwykle wysoka jakość wykonania i zawsze atrakcyjna cena, przez co jej produkty można znaleźć prawie w każdym domu na całym świecie. Wybieraj spośród niezwykle praktycznych i cieszących oko artykułów do dekoracji wnętrz, wybierz nowe meble kuchenne, akcesoria do łazienki lub stół do jadalni. Brakuje Ci szafy lub komody do nowej garderoby? Żaden problem. Wszystko czeka w sklepach Ikea.

W sklepach IKEA można korzystać z zalet karty lojalnościowej IKEA FAMILY, której posiadacze mogą korzystać z wielu zniżek na wybrane produkty, jak również na napoje w restauracji na terenie sklepu. Istnieje możliwość kupna karty podarunkowej na zakupy jak również możliwość rozłożenia zakupów na raty jak i dostawy zakupionych produktów do domu. Pamiętaj o naszym dziale Ikea Inspiracje, w którym znajdziesz wiele pomysłów na aranżacje swoich wnętrz.

Aktualny katalog podpowie, jaką ofertę nowości przygotowano na nadchodzący sezon.  

O aktualne rabaty, zniżki sezonowe, bądź promocje w ramach Ikea Family informujemy na swojej stronie internetowej https://www.ikea.com/pl/pl/ albo w sklepach stacjonarnych. Tam właśnie dostępne są gazetki, gdzie znajduje się aktualna oferta dla poszczególnych działów czy też informacje o promocji dnia.

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW IKEA

Sieć Ikea posiada niezwykle rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu można kupować jej produkty praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Lublin, Katowice, Gdańsk, Poznań czy Warszawa.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 9:00/10:00 do 21:00/22:00. Katalog Ikea jest dostępny w każdym sklepie stacjonarnym, jest również często dostarczany bezpośrednio do skrzynek pocztowych naszych klientów. Nowy katalog Ikea pojawia się co roku.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble