Abra - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Abra

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Abra

Polski sklep meblowy Abra działa na krajowym rynku od 1990 roku i obecnie obsługuje ponad 100 sklepów. Profesjonalizm usług sieci Abra oraz jakość oferowanych produktów doceniają zarówno klienci, jak i jurorzy ogólnopolskich konkursów. Dzięki temu Abra może się pochwalić wieloma prestiżowymi nagrodami, które potwierdzają jej dynamiczny rozwój, zaangażowanie w życie lokalnej społeczności oraz przestrzeganie wysokich standardów w branży handlowej. Wśród nagród i wyróżnień przyznanych sieci Abra znalazły się m.in. Odkrycie Roku 2008, Laur Konsumenta 2010 i Laur Konsumenta – Grand Prix 2010, tytuł Diamentu „Forbesa” 2011 i Dużej Perły Polskiej Gospodarki 2011, Godło Jakość Obsługi 2012, Gwiazda Jakość Obsługi 2013 oraz tytuł Superbrands 2014/2015. Specjalnością sieci Abra są cotygodniowe promocje, dzięki którym można kupić meble po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych Abra informuje w gazetce (także online), zawierającej najnowszą ofertę rabatową.

Dlaczego kupować w sklepach Abra?

Abra sprzedaje popularne i renomowane marki mebli i produktów wyposażenia wnętrz. Regularnie pokonuje kolejnych konkurentów w prestiżowych konkursach. W naszych sklepach możesz kupić produkty najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Sieć Abra cechuje niezwykle kompleksowa oferta. W naszych sklepach czekają różne zestawy wypoczynkowe jak kanapy, wersalki czy narożniki. Podpowiemy Ci, jak wygodnie przechowywać swoje rzeczy, proponujemy kompaktowe systemy półek, różnego typu szafy i komody. Tylko u nas znajdziesz największy wybór mebli kuchennych w atrakcyjnych cenach. Pamiętamy również o młodszej klienteli, zapoznaj się z naszą ofertą łóżeczek dla dzieci oraz mebli młodzieżowych. Abra prowadzi również własną stronę internetową https://www.abra-meble.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Abra

Sieć Abra znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Lublin, Kraków, Olsztyn i Kalisz jak również Racibórz, Sosnowiec, Konin czy Piła. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 9:00 do 19:00, a w soboty od 9:00 do 16:00. Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień. Przeglądaj ulotki tematyczne Abra, w których znajdziesz wiele informacji o interesujące wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble