Bodzio - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Bodzio 

Fabryka Mebli Bodzio to polska firma rodzinna, która powstała w 1985 roku. Jest obecnie jednym z głównych producentów mebli na terenie naszego kraju. Jej zakład produkcyjny znajduje się w miejscowości Goszcz pod Wrocławiem. Średnia wielkość produkcji to ponad 1 000 kompletów mebli w ciągu 1 dnia. Swoim konkurentom nie ustępuje również pod względem liczby otwarty salonów – obecnie działa 320 punktów sprzedaży. Firma Bodzio zajmuje się nie tylko produkcją i sprzedażą mebli dla klientów indywidualnych ale również posiada specjalną ofertę dla hoteli.
Celem firmy jest połączenie nowoczesnego designu z wyjątkowymi walorami użytkowymi. Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, firma Bodzio przygotowała niezwykle kompleksową ofertę, w której znajdują się: meble kuchenne i pokojowe, meble sypialniane i biurowe jak również specjalne kolekcje dla młodszych grup wiekowych tj. dla dzieci i młodzieży. Bodzio stawia również na bogaty wybór takich artykułów jak: szafy przesuwne, stoły i krzesła czy też hokery i taborety. Nie zapominaj, że w salonach Bodzio można kupić nie tylko meble, ale również wiele artykułów do dekoracji i wystroju wnętrz w niezwykle atrakcyjnych cenach.
Firma Bodzio co roku uzupełnia swoją kolekcję nagród i wyróżnień, do których należą m.in. Dolnośląski Certyfikat Gospodarczy (2010), Najwyższa Jakość Quality International (2010), Lider Wzrostu (2015) czy też Solidna Firma (2012).
Sklepy Bodzio oferują swoim klientom wiele kuszących rozwiązań m.in. opcję bezpłatnej dostawy w przypadku zakupów powyżej 600zł, nieodpłatne porady ekspertów w sklepach stacjonarnych jak również program 40 rat 0% bez dodatkowych opłat.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Bodzio informuje w gazetce (także online), która zawiera aktualne oferty rabatowe.  

Dlaczego warto kupować w sklepach Bodzio?

Asortyment Bodzio można kupić w stacjonarnych salonach sprzedaży, natomiast na platformie internetowej https://www.bodzio.pl/pl/ każdy może się zapoznać z pełną ofertą asortymentową oraz aktualnymi zniżkami (zakładka: Promocje) jak również sprawdzić warunki dostawy i zwrotu zakupionego towaru.
Fakt, iż firma Bodzio stawia na marki własne, powoduje, że każdy klient może kupić wiele różnych produktów w niezwykle kuszących cenach. Salony Bodzio to nie są zwykłe sklepy meblowe, to gwarancja wysokiej jakości materiałów i wykończenia, wyjątkowa estetyka i różnorodność.
Odwiedzaj nasze sklepy i korzystaj z szerokiej gamy zniżek na komody, wersalki lub sofy. Pamiętaj, co miesiąc wprowadzamy nowe elementy do poszczególnych kolekcji, bywają to zupełnie nowe modele, materiały obiciowe jak również kolory elementów drewnianopodobnych.
Z gazetki dowiesz się o aktualnej ofercie tematycznej np. promocji z okazji Dnia Dziecka lub Dnia Matki, podczas których oferujemy rabaty na takie artykuły jak m.in. kuchnie, narożniki czy łóżka jak również o ofertach sezonowych jak np. wakacyjna promocja -30% na artykuły do dekoracji wnętrz. Bądź na bieżąco i sprawdzaj nasze wyjątkowe rabaty, może w nadchodzącym miesiącu skusisz się na nowe fotele albo kupisz szafki na buty do przedpokoju.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Bodzio

Firma Bodzio posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów na terenie Polski. Nasze salony znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Warszawa, Świnoujście czy Rawicz. Odwiedzaj również nasze punkty sprzedaży w parkach handlowych np. Bielawy w Toruniu czy Antoniuk w Białystoku.
Sklepy Bodzio są otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00, a w niedziele handlowe – od 10:00 do 17:00.
Gazetki promocyjne wychodzą co trzy miesiące.
Przeglądaj ulotki  Bodzio, w których informujemy o wielu ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble