Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Leroy Merlin - gazetki i promocje

 

Leroy Merlin - zaprojektuj otoczenie według swoich marzeń
Każdy z nas pragnie mieszkać w pięknych, komfortowych i praktycznie urządzonych wnętrzach. Na szczęście dziś wybór mebli, akcesoriów i wykończeń do domów, mieszkań biur oraz ogrodów jest na tyle szeroki, że nie powinno być problemu z urządzeniem ich według indywidualnych upodobań. Wiele produktów oraz inspiracji można natomiast znaleźć w sklepach sieci Leroy Merlin. Dla osób, które posiadają kod rabatowy albo trafią na zachęcające promocje, zakupy są jeszcze bardziej opłacalne i można pozwolić sobie na więcej bez nadwyrężania domowego budżetu.

Gazetka Leroy Merlin, czyli najświeższa oferta w korzystnych cenach
Kiedy szykują się większe inwestycje, dobrze jest zrobić rozeznanie, które produkty z oferty sieci są obecnie dostępne w najkorzystniejszych cenach lub czy zapowiada się duża wyprzedaż. Czasami warto zwrócić uwagę na dywany lub lampy, czasami meble kuchenne, w innych dniach oferty specjalne dotyczą drzwi. Jeśli wyprzedaż jest naprawdę duża, wówczas można pozwolić sobie też na inwestycję w sprzęt, który od dawna prosi się o wymianę, ale do tej pory nie starczało funduszy. Na przykład piła za połowę ceny albo nowe oświetlenie, które zmieni klimat w salonie lub sypialni. Śledząc regularnie nowości w gazetce można też trafić na przecenione panele albo kuchnie. Jak zapoznać się z aktualną ofertą? Chociaż gazetkę możesz znaleźć w sklepie stacjonarnym, wystarczy wejść na stronę https://www.leroymerlin.pl i kliknąć w zakładkę „Gazetka”. Jeśli natomiast odwiedzisz podstronę „Inspiracje”, zobaczysz ciekawy katalog pomysłów na aranżację wnętrz domowych, biura i ogrodu. Czasami nawet niewielkie zmiany mogą odświeżyć otoczenie i dodać mu uroku.

Jak kupować w Leroy Merlin?
Kiedy już zdecydujesz, czy bieżąca oferta sieci trafia w Twoje upodobania, możesz dokonać zakupów na trzy sposoby: w sklepie stacjonarnym, przez internet z dostawą ze sklepu lub do sklepu (inaczej mówiąc odbiór w punkcie), a także przez telefon. Ciekawą opcją dla stałych klientów są programy lojalnościowe, które pomagają zaoszczędzić jeszcze więcej oraz postać na bieżąco z nowościami i obniżkami cen.

Produkty w Leroy Merlin gazetkach

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble