Aktualne gazetki promocyjne i oferty Lewiatan

Lewiatan

Gazetka Lewiatan - 13.2.2020 - 19.2.2020 - Produkty w akcji - ser, ser zołty.

Oferta ważna

13.2. - 19.2.2020
Dotyczy tych sklepów Lewiatan:
Barcice, Barcice Dolne 200, Bębło, Krakowska 24, Biadoliny Szlacheckie, Biadoliny Szlacheckie 206, Białka Tatrzańska, Środkowa 155, Biały Kościół, Os. Murownia 60, Bielcza, Bielcza 256, Biórków Wielki, Biórków Wielki 100, Bolechowice, Zielona 3, Brzesko, Mickiewicza 64, Chełmiec, Limanowska 35, Chełmiec, Marcinkowice 513, Chełmiec, Świniarsko 600, Chochołów, Chochołów 76, Ciche, Ciche 41a, Czchów, Jurków 304b, Czernichów, Krakowska 26, Dąbrowa, Dąbrowa 233, Dąbrowa Tarnowska, Piłsudskiego 3, Dębno, Dębno, Dębno, Wola Dębińska 344, Gierałtowice, Św. Marcina 1, Głogoczów, Głogoczów 857, Igołomia, Igołomia 244, Jabłonka, Magurska 7, Jabłonka, Wąska 1a, Jaroszowice, Jaroszowice 225, Jaroszowiec, Kolejowa 17, Jasień, Mazurkiewicza 132, Jordanów, Piłsudzkiego 83, Kalwaria Zebrzydowska, Targowa 3, Kamienica, Kamienica 966, Kamionka Wielka, Mystków 488, Kazimierza Wielka, Armii Krajowej 5C, Kazimierza Wielka, Kolejowa 27, Klecza Dolna, Barwałd Dolny 154, Klecza Dolna, Klęcza Dolna 75, Kobyłczyna, Kobyłczyna 96, Konary, Świątnicka 244, Koszyce, Rynek 23, Kościelisko, Karpielówka 2a, Kościelisko, Nędzy-Kubińca 148, Kraków, 29 Listopada 57-59, Kraków, A. Prażmowskiego 12, Kraków, Al. Daszyńskiego 18, Kraków, Al. Pokoju 14, Kraków, Armii "Kraków" 22/LU, Kraków, Astronautów 5, Kraków, Bajana 8, Kraków, Bajeczna 6, Kraków, Balicka 16, Kraków, Balicka 49, Rząska, Kraków, Beskidzka 30, Kraków, Bobrzyńskiego 33, Kraków, Bohaterów Września 1b, Kraków, Bohaterów Września 57, Kraków, Borkowska 17 b, Kraków, Bosaków 11, Kraków, Bronowicka 42/u2, Kraków, Długa 51, Kraków, Dobrego Pasterza 100, Kraków, Dobrego Pasterza 13, Kraków, Dożynkowa 99, Kraków, Dworcowa 12, Kraków, Głowackiego 4, Kraków, Górników 3, Kraków, Grochowska 22a, Kraków, Jachimeckiego 1, Kraków, Jana Pawła II 15, Kraków, Jaremy 10, Kraków, Kącik 13, Kraków, Kobierzyńska 123, Kraków, Kobierzyńska 42, Kraków, Koszykarska 27 a, Kraków, Krasickiego 30 lok 79, Kraków, Krowoderskich Zuchów 22, Kraków, Królewska 52, Kraków, Królowej Jadwigi 206, Kraków, Ks.J.Meiera 20b, Kraków, Kuczkowskiego 1, Kraków, Kunickiego 5, Kraków, Kurczaba 3, Kraków, Kuźnicy Kołłatajowskiej 13, Kraków, Lipska 53, Kraków, Łokietka 242, Kraków, Makowskiego 4, Kraków, Mazowiecka 16, Kraków, Mazowiecka 88/7, Kraków, Młyńska 8, Kraków, Myczkowskiego 1, Kraków, Myślenicka 133, Kraków, Na Błonie 11b, Kraków, Na Kozłówce 18, Kraków, Olsztyńska 1, Kraków, Opolska 37, Kraków, Orlińskiego 1 Lu6, Kraków, Os. Albertyńskie 22a, Kraków, Os. Centrum d bl.1, Kraków, Os. Dywizjonu 303 Pawilon 1, Kraków, Os. II Pułku Lotniczego 24, Kraków, Os. Ii Pułku Lotniczego 44, Kraków, Os. Jagiellońskie 7, Kraków, Os. Kazimierzowskie 30, Kraków, Os. Kolorowe 10a, Kraków, Os. Kombatantów 9, Kraków, Os. Krakowiaków 22b, Kraków, Os. Mistrzejowice 5, Kraków, Os. Na Wzgórzach 31, Kraków, Os. Niepodległości 3, Kraków, Os. Ogrodowe 10, Kraków, Os. Oświecenia 21, Kraków, Os. Oświecenia 38, Kraków, Os. Piastów 60, Kraków, Os. Przy arce 1, Kraków, Os. Słoneczne 15, Kraków, Os. Stalowe 12, Kraków, Os. Strusia 12, Kraków, Os. Urocze 1, Kraków, Os. Wysokie 19, Kraków, Os. Zielone 6, Kraków, Os. Złota Jesień 13, Kraków, Os. Złota Podkowa 1/8, Kraków, Os. Złotego Wieku 14, Kraków, Os. Złotego Wieku 19-20, Kraków, P. Ściegiennego 67a, Kraków, Raciborska 17, Kraków, Radzikowskiego 138-140, Kraków, Senatorska 2, Kraków, Skarbowa 2, Kraków, Słoneczne 8, Kraków, Sowia 1a, Kraków, Spółdzielców 9, Kraków, Stachiewicza 3, Kraków, Stradomska 9, Kraków, Stróża Rybna 20, Kraków, Strzelców 26, Kraków, Teligi 24, Kraków, Twardowskiego 48, Kraków, Tysiąclecia 15, Kraków, Ugorek 14, Kraków, Witosa 39, Kraków, Władysława Jagiełly 31 a, Kraków, Włoska 2, Kraków, Wysłouchów 27 a, Kraków, Wysłouchów 55, Kraków, Zawiszy 10, Kraków, Złotego Wieku 19-20, Krościenko N/d Dunajcem, Potoczki 1a, Krynica Zdrój, Piłsudskiego 69, Kryspinów, Kryspinów 462, Krzeszowice, Rynek 30, Krzyszkowice, Krzyszkowice 733, Limanowa, Jana Pawła II 17, Limanowa, Krakowska 26, Lubomierz, Lubomierz 290, Maków Podhalański, Sportowa 5, Mędrzechów, Mędrzechów 439, Michałowice, Komora 2, Miechów, Os. Żeromskiego 1, Modlnica, Jurajska 5, Mszana Dolna, Krakowska 15, Murzasichle, Sądelska 95 A, Myślenice, 3-Maja 16 A, Nawojowa, Podkamienne 1, Niedźwiedź, Niedźwiedź 45, Niepołomice, 3-Go Maja 13, Niepołomice, Bocheńska 18, Niepołomice, Suszówka 7, Niepołomice, Zabierzowska 36e, Nowe Brzesko, Sierosławice 20, Nowy Sącz, Kusocińskiego 4, Nowy Sącz, Lwowska 193, Nowy Sącz, Lwowska 244, Nowy Sącz, Piątkowa 333, Nowy Sącz, Stadnickich 56, Nowy Sącz, Tarnowska 132, Nowy Sącz, Traugutta 44, Nowy Sącz, Wiśniowieckiego 59 A, Nowy Targ, Grel 5, Nowy Targ, Kopernika 8a, Nowy Targ, Legionów Józefa Piłsudskiego 14, Nowy Targ, Mickiewicza 11, Nowy Wiśnicz, J. Matejki 38, Osielec, Osielec 491, Ostrowsko, Pienińska, Pcim, Pcim 8, Piekielnik, Piekielnik 127, Pisarzowa, Pisarzowa 528, Podegrodzie, Podegrodzie 210a, Proszowice, 3 Maja 50, Proszowice, 3 Maja 90, Proszowice, Rynek Duży 14, Przeginia, Przeginia 326, Przyborów, Przyborów 344 A, Ptaszkowa, Ptaszkowa 898, Rabka-Zdrój, Podhalańska 2b, Rabka-Zdrój, Zaryte 89B, Radziszów, Brzegi 6, Ropa, Łosie 159, Ropa, Ropa 1099, Rudawa, Rynek 2, Rudnik, Dolna 155, Rybna, Długa 37, Siercza, Siercza 301a, Skała, Rynek 10, Skawina, Korabnicka 9a, Skawina, Ogrody 6c I Ul. Ogrody 101/10, Skomielna Czarna, Skomielna Czarna 214, Słomniki, Poniatowskiego 4, Słopnice, Słopnice 1296, Spytkowice, Rynek 21, Stary Sącz, 11 Listopada 4, Stary Sącz, os. Słoneczne 9, Stryszawa, Krzeszów 47 a, Stryszawa, Stryszawa 32 A, Sułkowice, Sportowa 2a, Szczawa, Szczawa 603, Szczucin, 1 Maja 26, Szczurowa, Rynek 1b, Szczyrzyc, Szczyrzyc 147, Tarnów, Wilsona 2, Tokarnia, Tokarnia 580 A, Trzyciąż, Trzyciąż 102, Tylmanowa, Os. Rzeka 408 B, Tymbark, Tymbark 685, Wadowice, Al. Wolności 70, Wadowice, Bałysa 10, Warszawa, Czerniakowska 58, Warszawa, Globusowa 21, Warszawa, Mehoffera 132, Warszawa, Myśliborska 98f Lok. 1, Warszawa, Podczaszyńskiego 1/3, Warszawa, Żeglugi Wiślanej 12 Lok. U3-U4, Wawrzeńczyce, Wawrzeńczyce 161, Węgrzce, Stary Trakt 2a, Wieliczka, Grotrgera 30, Wieliczka, Pawlikowice 260, Wieliczka, Sygneczów 191, Wielka Wieś, Szkolna 2, Wielogłowy, Wielogłowy 332, Witanowice, Jana Pawła II 95, Wodzisław, Krakowska 24a, Wola Radziszowska, Wola Radziszowska 18, Wolbrom, Krakowska 55, Zabierzów, Kolejowa 22, Zakliczyn, Rynek 20, Zakopane, Ustup 5c, Zawoja, Zawoja 2800, Zegartowice, Zegartowice 146, Zielonki, Krakowskie Przedmieście 312, Zielonki, Wiarusa 15

Lewiatan

Gazetka Lewiatan - 13.2.2020 - 19.2.2020 - Produkty w akcji - kawa rozpuszczalna, maka pszenna, nescafé, ręcznik, ręcznik papierowy, mleko, kawa.

Oferta ważna

13.2. - 19.2.2020
Dotyczy tych sklepów Lewiatan:
Adamów, Adamów 8 C, Adamówka, Krasne 319, Aleksandria, Gościnna 46, Aleksandrów Kujawski, Szkolna 8, Andrychów, Krakowska 72, Andrychów, Rynek 13, Andrychów, Włókniarzy 1, Andrzejewo, Rynek 5, Annopol, Grabówka, Annopol, Rynek 23, Augustów, Hoża 4, Augustów, Wiśniowa 121, Baborów, Rynek 4, Baboszewo, Odrodzenia 6, Bakałarzewo, Filipowska 1, Banie Mazurskie, Konopnickiej 16, Banino, Klonowa 25, Banino, Pszenna 112, Baniocha, Puławska 8, Baranowo, Madalińskiego 22, Baranów, Rynek 9, Baranów, Słupia Pod Kępnem, Radosna 11, Barciany, Mołtajny 30, Barciany, Piotrowskiego 3, Barcice, Barcice Dolne 200, Barcino, Barcino 60, Barczewo, Kopernika 9, Barczewo, Os. Słoneczne 8a, Barczewo, Ramsowo 28a, Barczewo, Wojska Polskiego 46a, Barczewo, Zielona 1, Bardo, Główna 11, Bartniczka, Brodnicka 13, Bartoszyce, Andrzeja Wajdy 12a, Bartoszyce, Poniatowskiego 13, Bartoszyce, Poniatowskiego 24, Barwice, W.Polskiego 3, Batorz, Batorz Pierwszy 51, Batorz, Błażek 209, Batorz, Godziszów Pierwszy, Bądkowo, Włocławska 37b, Bądkowo, Włocławska 39, Bejsce, Bejsce 236a, Belsk Duży, Łęczeszyce 46a, Bełk, Główna 67, Bełżyce, Babin 3, Bełżyce, Rynek 22, Bełżyce, Wierzchowiska Górne 35 A, Bestwina, Krakowska 122, Bestwinka, Wincentego Witosa 14b, Bębło, Krakowska 24, Będzin, Narutowicza 5, Będzin, Pileckiego 19, Będzino, Będzino 22A, Biadoliny Szlacheckie, Biadoliny Szlacheckie 206, Biała, Częstochowska 65, Biała, Siecień 11b, Biała, Umienino-Łubki 17, Biała Piska, Mickiewicza 3, Biała Piska, Witosa 4/6, Biała Podlaska, Brzeska 126, Biała Podlaska, Ceglana 15, Biała Podlaska, Cicibór Duży 75, Biała Podlaska, Hrud 119, Biała Podlaska, Orzechowa 34, Biała Podlaska, Rakowiska Wspólna 31, Biała Podlaska, Sidorska 103a, Biała Podlaska, Terebela 50 B, Biała Podlaska, Witoroska 47, Biała Podlaska, Woskrzenice Duże 47, Biała Podlaska, Woskrzenice Małe 50 A, Białaczów, Piotrkowska 8, Białka Tatrzańska, Środkowa 155, Białobrzegi, 11-Go Listopada 25, Białobrzegi, Bialobrzegi 2, Białopole, Chełmska 9, Białośliwie, 4 Stycznia 66, Biały Bór, Rynek 2, Biały Kościół, Os. Murownia 60, Białystok, 42 Pułku Piechoty 3, Białystok, Andrukiewicza 4, Białystok, Armii Krajowej 19 Lok.1, Białystok, Armii Krajowej 19/4, Białystok, Atłasowa 1 Lok.1u, Białystok, Bacieczki 223 Lok. 5 I 6, Białystok, Bajeczna 22, Białystok, Gen. Józefa Hallera 23, Białystok, Kołłątaja 26, Białystok, Kołłątaja 63, Białystok, Konwaliowa 2, Białystok, Lipowa 16, Białystok, Lipowa 34, Białystok, Lipowa 47/1, Białystok, Nowosielska 50, Białystok, Piłsudskiego 19/1, Białystok, Prowiantowa 19 Lok.2, Białystok, Pułaskiego 117 A, Białystok, Pułaskiego 69, Białystok, Radzymińska 13, Białystok, Sokólska 9, Białystok, Tysiąclecia P.P. 52/U2, Białystok, Upalna 84, Białystok, Upalna 88a, Białystok, Waszyngtona 18b, Białystok, Witosa 32, Białystok, Żeromskiego 4, Biechów, Biechów 14g/1/1, Bielany, Mostowa 22, Bielcza, Bielcza 256, Bielkówko, Gregorkiewicza 60, Bielsk, Ciachcin Nowy 57, Bielsk, Drobińska 2, Bielsk, Sierpecka 8, Bielsk, Zągoty 46, Bielsko-Biała, Al.Armii Krajowej 141a, Bielsko-Biała, Bystrzańska 46f, Bielsko-Biała, Doliny Mietusiej 3, Bielsko-Biała, Doliny Miętusiej 10, Bielsko-Biała, Dygasińskiego 21, Bielsko-Biała, Emilii Plater 23, Bielsko-Biała, Goleszowska 14, Bielsko-Biała, Górska 18, Bielsko-Biała, Grażyny 9, Bielsko-Biała, Janowicka 187, Bielsko-Biała, Jaworzańska 36, Bielsko-Biała, Jesionowa 13, Bielsko-Biała, Konopnickiej 30, Bielsko-Biała, Łukasińskiego 2, Bielsko-Biała, Michałowicza 22, Bielsko-Biała, Nad Niprem 12, Bielsko-Biała, Piastowska 46, Bielsko-Biała, Siewna 2a, Bielsko-Biała, Skowronków 1, Bielsko-Biała, Stawowa 29, Bielsko-Biała, Sukiennicza 8, Bielsko-Biała, T.sixta 5, Bielsko-Biała, Trzech Diamentów 6, Bielsko-Biała, W.Witosa 10, Bielsko-Biała, Wyzwolenia 367, Bielsko-Biała, Zwierzyniecka 4, Bielsko-Biała, Żywiecka 266, Bielsko-Biała, Żywiecka 300, Bielsko-Biała, Żywiecka 95, Bieńkowice, Raciborska 42, Bierawa, Dworcowa 2 B, Bieruń, Chemików 3, Bieruń, Granitowa 16, Bieruń, Węglowa 14, Bierzwnik, Kopernika 6, Biesal, Biesal 15h, Bieżuń, Mławska 5, Bilcza, Bukowa 2, Biłgoraj, Korytków Duży 81 A, Biłgoraj, Kościuszki 114, Biłgoraj, Nadstawna 28, Biórków Wielki, Biórków Wielki 100, Biskupice, Rynek 2A, Biskupiec, 1 maja 6a, Biskupiec, Armii Krajowej 11a, Biskupiec, Chrobrego 4a, Biskupiec, Ludowa 36, Biskupiec, Tadeusza Kościuszki 1A, Biskupów, Biskupów 52A, Biszcza, Biszcza 197, Bisztynek, Kolejowa 2, Bisztynek, Plac Chopina 1, Bisztynek, Słoneczna 5, Blachownia, 1 Maja 1, Błonie, Traugutta 2, Bobolice, Fabryczna 1a, Bobolice, Plac Zwycięstwa 4-5, Bobolice, Świerczewskiego 8, Bobrowniki, Plac Wolności 21, Bobrówko, Wesoła 7, Bodzanów, Kalinowa 1,Nowe Miszewo, Bodzanów, Mickiewicza 13, Bodzanów, Miszewo Murowane, Ul. Południowa 13, Bodzanów, Św. Jana Pawła Ii 19, Bodzechów, Opatowska 5, Bodzentyn, Plac Żwirki 24, Bogatynia, Kościuszki 12, Bogoria, Jurkowice 33, Bojano, Kwiatowa 1, Bolechowice, Zielona 3, Bolesław, Główna 46, Bolesławiec, Cicha 4c, Bolesławiec, Kraśnik Dolny 42, Bolesławiec, Staszica 75, Bolesławiec, Zygmunta Augusta 11a, Boleszkowice, Chrobrego 4, Bolszewo, Krasickiego 5, Bolszewo, Szkolna 56, Bolszewo, Wyszyńskiego 1, Borowie, Chromin 41, Borowie, Garwolińska 47, Borowo, Gdańska 23, Borowy Młyn, Jana Pawła Ii 4, Borucin, Kopernika 19, Bożepole Wielkie, Osiedlowa 2, Braciejowa, Braciejowa 1, Braniewo, Kościuszki 52-54, Braniewo, Mielczarskiego 2A/2B, Brenna, Leśnica 100, Brenna, Żarnowiec 1, Brochów, Brochów 122, Brodnica, Cicha, Brodnica, Kolejowa 3, Brodnica, Matejki 14, Brodnica, Szczuka, Brok, Dąbrowskiego 11A, Brożec, Reymonta 34, Brudzeń Duży, Brudzeń Duży, Osiedlowa 2, Brudzew, Turkowska 29, Brzeg, Łokietka 27, Brzeg, Zielona 18, Brzeg Dolny, Wilcza 29, Brzesko, Brzesko, Brzesko, Mickiewicza 64, Brześć Kujawski, Plac Władysława Łokietka 18, Brzeziny, 1000-Lecia, Brzeziny-Kolonia, Topolowa 20, Brzeźce, Gliwicka 41, Brzeźnica, Dębicka 38, Brzeźnica, Zielonogórska 16, Brzeźno, Brzeźno 9, Brzostek, Szkotnia 16, Brzozie, Brzozie, Brzozów Stary, Brzozów Stary 53A, Brzozów Stary, Wszeliwy 1a, Buczkowice, Woźna 1105, Budzisko, Budzisko 10, Budzisław Kościelny, Kleczewska 8, Buk, Dr.K.Wróblewskiego 5, Bukowno, Nowa 1, Buków, Buków 33, Buków, Buków 60, Bulkowo, Bulkowo, Bulkowo, Łupki Nowe 14, Bulowice, Bielska 216, Bulowice, Krakowska 70, Bulowice, Zacisze 5, Burzec, Burzec 94, Bychawa, Piękna 2, Bydgoszcz, Połczyńska 3, Bysław, Główna 61, Bystra, Wyzwolenia 6, Bystrzyca Kłodzka, Marii Konopnickiej 4, Bystrzyca Kłodzka, Stefana Okrzei 11-13, Bystrzyca Oławska, Kościuszki 69, Bytom, Alojzjanów 28 A, Bytom, Chorzowska 18 A, Bytom, Chorzowska 57a, Bytom, Łukasza Wallisa 11 A, Bytom, Łużycka 12, Bytom, Mazurska 3, Bytom, Miechowicka – Pawilony, Bytom, Nowakowskiego 13, Bytom, Palińskiego 21, Bytom, Strzelców Bytomskich 266a, Bytom, Wyzwolenia 125 B, Bytoń, Bytoń 51, Bytoń, Witowo 44, Cedynia, Bolesława Chrobrego 1, Chechło Pierwsze, Kluczewska 1, Chełm, 11 Listpoada 19, Chełm, Al. 3-go Maja 6, Chełm, Metalowa 8, Chełm, Prusa 33, Chełm, Szkolna 16, Chełm, Szpitalna 20, Chełm, Wołyńska 13 A, Chełm, Zachodnia 8b, Chełm Śląski, Chełmska 69, Chełmiec, Limanowska 35, Chełmiec, Marcinkowice 513, Chełmiec, Świniarsko 600, Chełmno, Długa 11,Brzozowo, Chełmża, Zelgno 18, Chlewiska, Czachowskiego 58, Chmielno, Gryfa Pomorskiego 71, Choceń, Sikorskiego 13, Choceń, Śmiłowice 17, Choceń, Świerczewskiego 38, Chochołów, Chochołów 76, Chocicza, Śremska 19, Chociwel, Armii Krajowej 25, Chocz, Rynek 27, Chodecz, Plac Kościuszki 21, Chodecz, Warneńczyka 3, Chodów, Chodów 5/18, Chodów, Sokołowska 73, Chodzież, Wiosny Ludów 18, Chodzież, Zwycięstwa 23, Chojna, Narciarska 45, Chojnice, 18 Pułku Ułanów Pomorskich 31/1, Chojnice, Warszawska 20, Chojno Nowe Pierwsze, Nowe Chojno 32, Chojnów, Legnicka 15, Chojnów, Rokitki 53 A, Chorzele, Mostowa 4, Chorzów, 11 - Go Listopada 68, Chorzów, Gałeczki 40 Lok.5, Chorzów, Opolska 2 Lok. 2, Choszczno, Stargardzka 36, Chrostkowo, Chrostkowo 32, Chrośla, Mazowiecka 79, Chróścice, Korfantego 21, Chrzanów, Chrzanów Pierwszy 77, Chrzanów, Oświęcimska 102, Chrzanów, Puchalskiego 1, Chudów, Szkolna 80, Chybie, Wyzwolenia 64, Chybie, Wyzwolenia 89, Chynowie, Chynowie 43, Ciche, Ciche 41a, Ciechanów, Ks.Piotra Ściegiennego 9, Ciechanów, Powstańców Wielkopolskich 2a, Ciechanów, Reutta 5, Ciechocin, Ciechocin 155, Cieksyn, Piłsudskiego 51, Ciemne, Wołominska 198, Cieszyn, Górny Rynek 2, Cieszyn, Stary Targ 11, Cieszyn, Św. Jerzego 9, Cieszyn, Węgielna 3c, Cieszyn, Z.Kossak Szatkowskiej 18, Cieszyn, Z.Kossak Szatkowskiej 6, Cieszyn, Zofii Kossak-Szatkowskiej 18, Cieszyno, Cieszyno 28a, Cybinka, Krośnieńska 8 A, Cychry, Jana Pawła Ii Dz.Nr 398, Cychry, Krześnica 58 A, Cykarzew, Częstochowska 82, Czajków, Czajków 186b, Czaniec, K.K.Wojtyły 58, Czarna, Czarna 263, Czarna, Dworcowa 1a, Czarna, Jaźwiny 71a, Czarna, Konarskiego 50a, Czarna Białostocka, Józefa Piłsudskiego 32, Czarna Białostocka, Sienkiewicza 5, Czchów, Jurków 304b, Czechowice-Dziedzice, Jagiellońska 17a, Czechowice-Dziedzice, Legionów 20, Czechowice-Dziedzice, Legionów 245a, Czechowice-Dziedzice, Mazańcowicka 98p, Czechowice-Dziedzice, Szkolna 40, Czeladź, Dehnelów 17, Czeladź, Niepodległości 1 A, Czemierniki, Radzyńska 2a, Czempiń, Strumykowa 7, Czermin, Czermin 24, Czerna, Czerna 44a, Czernichów, Krakowska 26, Czernichów, Żywiecka 45, Czerniewice, Mazowiecka 28, Czernikowo, Słowackiego 33, Czersk, Kościuszki 45, Czerwińsk, Grodziec 11, Czerwińsk Nad Wisłą, Jagiełły 11, Czerwińsk Nad Wisłą, Władysława Jagiełły 2b, Czerwionka-Leszczyny, Armii Krajowej 2A, Czerwionka-Leszczyny, Furgoła 9, Czerwone, Czerwone 17a, Czerwonka, Czerwonka 78, Częstochowa, Al. Aleja Niepodległości 27, Częstochowa, Aleja Armii Krajowej 42, Częstochowa, Dekabrystów 41, Częstochowa, Drzymały 2, Częstochowa, Grota Roweckiego 12, Częstochowa, Herberta 2/29, Częstochowa, Konwaliowa 116, Częstochowa, Korkowa 1, Częstochowa, Krakowska 61, Częstochowa, Krasińskiego 6, Częstochowa, Kutrzeby 32, Częstochowa, Leśna 105, Częstochowa, Limanowskiego 45, Częstochowa, Limanowskiego 51/53, Częstochowa, Lipowa 46, Częstochowa, Mstowska 105, Częstochowa, Nałkowskiej 7, Częstochowa, Odrodzenia 1, Częstochowa, Ogińskiego 10, Częstochowa, Okulickiego 57, Częstochowa, Orlik-Ruckemanna 24, Częstochowa, Ossowskiego 12/14, Częstochowa, Piastowska 128, Częstochowa, Sejmowa 26, Częstochowa, Sempołowskiej 1, Częstochowa, Skrzyneckiego 16/18, Częstochowa, Solskiego 34/36, Częstochowa, Św. Barbary 82, Częstochowa, Św. Brata Alberta 69A, Częstochowa, Tetmajera 39, Częstochowa, Warszawska 1, Częstochowa, Wirażowa 8a, Częstochowa, Wręczycka 140/142, Częstochowa, Wrocławska 12, Częstochowa, Zapolskiej 9, Człuchów, Sobieskiego 5a, Czyżew, Duży Rynek 21, Czyżew, Nurska 9, Czyżowice, Wodzisławska 12 A, Ćmielów, Sandomierska 173, Daleszyce, Suków 1, Darłowo, Królowej Jadwigi 26, Darłowo, Tynieckiego 12, Dąbki, Handlowa 1, Dąbroszyn, Dąbroszyn 32, Dąbrowa, Dąbrowa 233, Dąbrowa, Ks. Prof. Sztonyka 8C, Dąbrowa Białostocka, 1000-Lecia Państwa Polskiego 27, Dąbrowa Białostocka, Gen. Nikodema Sulika 4, Dąbrowa Białostocka, Plac Kościuszki 1, Dąbrowa Białostocka, Plac Kościuszki 1/1, Dąbrowa Biskupia, Wonorze 34, Dąbrowa Chełmińska, Bydgoska 50, Dąbrowa Górnicza, Al. Zwycięstwa 89, Dąbrowa Górnicza, Armii Krajowej 7 C, Dąbrowa Górnicza, Bema 8, Dąbrowa Górnicza, Główna 91, Dąbrowa Górnicza, Gołonoska 58, Dąbrowa Górnicza, Łazy Błędowskie 12, Dąbrowa Górnicza, Topolowa 50a/1, Dąbrowa Tarnowska, Piłsudskiego 3, Dąbrowa Zielona, Kośiuszki 39, Dąbrowa Zielona, Olbrachcice 50, Dąbrowice, Sienkiewicza 36, Dąbrówka Górna, Prószkowska 3, Dąbrówka-Ług, Garwolińska 71, Dąbrówno, Kościuszki 10, Deszczno, Maszewska 2, Dębe Wielkie, Strażacka 3a, Dębica, Fabryczna 1, Dębica, Głowaczowa, Dębica, Krakowska 34, Dębica, Krakowska 75, Dębica, Ofiar Katynia 4, Dębica, Pana Tadeusza 12, Dębica, Świętosława238, Dębieńsko, Odrodzenia 8, Dęblin, Przechodnia 2, Dęblin, Wiślana 33, Dębnica Kaszubska, Ks. Antoniego Kani 29 A, Dębno, Dębno, Dębno, Wola Dębińska 344, Dębołęka, Dębołęka 34, Dębowiec, Katowicka 8, Dębowiec, Osiedle 12, Dębowiec, Simoradz, Główna 110, Dobiegniew, Wyszyńskiego 1, Dobino, Dobino 1, Dobra, Bohaterów Westerplatte 21, Dobra, Plac Wojska Polskiego 27, Dobra, Szczecińska 18, Dobra, Wiklinowa 3, Dobrcz, Długa 49, Dobrcz, Koronowska 6, Kotomierz, Dobrcz, Strzelce Górne 10, Dobre, Fabryczna 36, Dobre, Radziejowska 7, Dobre Miasto, Grudziądzka 7a, Dobre Miasto, Łużycka 32a, Dobre Miasto, Łużycka 55a, Dobroszyce, 11 Listopada 2-3, Dobrzany, Mickiewicza 22, Dobrzany, Staszica 30/48 Lok.6, Dobrzejewice, Dobrzejewice 62c, Dobrzeń Wielki, Reymonta 13, Dobrzyca, Dobrzyca 70, Dobrzyca, Koźmińska 20, Dobrzyków, Nowa Korzeniówka 30A, Dobrzyniewo Duże, Białostocka 12, Dobrzyń nad Wisłą, Stodólna 16, Dolistowo Nowe, Dolistowo Nowe 73, Dołhobyczów, Spółdzielcza 2 N, Domanice, Domanice 33, Domaradz, Domaradz 12, Domaradzka Kuźnia, Opolska 5, Dopiewo, Poznańska 13, Drawno, Choszczeńska 22, Drawno, Kolejowa 25 A, Drawsko Pomorskie , Starogrodzka 26 A, Drezdenko, Kościuszki 42c, Drezdenko, Mickiewicza, Drezdenko, Niepodległości 44, Drobin, Sierpecka 15, Drogoszewo, Szkolna 2, Drwalew, Klonowa 1, Drzewica, Słowackiego 2, Drzewica, Staszica 10/14, Drzycim, Dworcowa 6, Dubiecko, Przedmieście Dubieckie 17a, Dubienka, Ul. Kmdr Popr. Bogusława Krawczyka 4, Duszniki-Zdrój, Osiedlowa 2, Duszniki-Zdrój, Sudecka 7, Dygowo, Kolejowa 2, Dynów, Kazimierza Wielkiego 4, Dynów, Łubno 304, Działdowo, Lidzbarska 18b, Działoszyce, Pińczowska 18, Działoszyn, Ogrodowa 2, Dziemiany, 3 Maja 9, Dziergowice, Dworcowa 5, Dzierzgoń, Odrodzenia 8, Dzierzgoń, Zawadzkiego 5, Dzierzkowice, Rynek 143, Dzierżów, Dzierżów 21, Dziewiętlice, Dziewiętlice 31 A, Dzikowiec, Dzikowiec 84, Dziwnówek, Kamieńska 20B, Dźwierzuty, Niepodległości 1, Dźwierzuty, Pasymska 3, Elbląg, Lotnicza 26, Elbląg, Płk. Dąbka 65, Ełk, Jana Pawla Ii 8 A, Ełk, Kolonia 19, Ełk, Tuwima 18, Ełk, W. Polskiego 30, Fajsławice, Fajsławice 5, Fajsławice, Siedliska Drugie 192, Fałkowice, Fałkowice, Filipów, Plac S Batorego 21, Frampol, Stolarska 15, Frydrychowice, Centralna 2, Gaszowice, Wiejska 45a, Gąsocin, Strażacka 19, Gdańsk, Abrahama 15a, Gdańsk, Adama Mickiewicza 37/39, Gdańsk, Al. Grunwaldzka 24, Gdańsk, Al. Jana Pawła II 23, Gdańsk, Barniewicka 107, Gdańsk, Cieszyńskiego 38/4, Gdańsk, Dywizjonu 303 25, Gdańsk, Jabłoniowa 21/8, Gdańsk, Jana Z Kolna 7/1, Gdańsk, Kartuska 149, Gdańsk, Łagiewniki 50/52, Gdańsk, Łowicka 16, Gdańsk, Majora Słabego 3, Gdańsk, Piaskowa 8, Gdańsk, Pilotów 23b, Gdańsk, Piotra Norblina 23, Gdańsk, Piotrkowska 9 G, Gdańsk, Siennicka 26, Gdańsk, Startowa 4, Gdańsk, Szyprów 1, Gdańsk, Świętokrzyska 58, Gdańsk, Wodnika 2, Gdańsk, Wojskiego 8 B, Gdańsk, Wyzwolenia 51 F, Gdynia, Kopernika 15 A, Gdynia, Morska 143, Gdynia, Paprykowa 9, Gdynia, Płk. Dąbka 232, Gdynia, Starowiejska 10/12, Gdynia, Świętego Wojciecha 7, Gdynia, Zamenhofa 8, Gdynia, Źródło Marii 19 L, Gierałtowice, Powstańców śl. 44, Gierałtowice, Św. Marcina 1, Gilowice, Siedlakówka 5, Gizałki, Kaliska 19, Giżycko, Jagiełły 12, Giżycko, Klonowa 1, Glinojeck, Targowa 3, Gliwice, Paderewskiego 56d, Gliwice, Rolników 56, Gliwice, Solskiego 1, Głogoczów, Głogoczów 857, Głogówek, Rynek 13, Głubczyce, Fabryczna 7, Głubczyce, Marii Konopnickiej 19, Głubczyce, Moniuszki 25, Głubczyce, Osiedle Konstytucji 3 Maja 50a, Głuchołazy, Aleja Jana Pawła II 18, Głuchołazy, Wieniawskiego 3, Gniewino, Osiedle Kaszubskie 20/1, Gniewino, Pomorska 4/2, Gniewkowo, Dworcowa 4, Gniewkowo, Lipie 13a, Gniewkowo, Wierzchosławice 21, Gniewkówiec, Gniewkówiec, Gniewoszów, Regów Nowy, Gnieżdżewo, Pucka 10, Goczałkowice-Zdrój, Żeromskiego 2, Godkowo, Godkowo 13, Godziesze Małe, Kaliska 12, Godziszka, Rybarska 692, Golczewo, Papieża Jana Pawła II 8, Golenice, Golenice 124, Golenice, Golenice 32 A, Goleniów, Konstytucji 3 Maja 14, Goleniów, Matejki 1, Goleszów, Cieszyńska 18, Goleszów, Cieszyńska 33, Gołdap, Jaćwieska 6a, Gołdap, Malarska 3, Gołdap, Matejki 4, Gołdap, Paderewskiego 17, Gołdap, Plac Zwycięstwa 16, Gołębiewo Wielkie, Lawendowa 14, Gołkowice, 1 maja 143, Gołotczyzna, Ciechanowska 11, Gołubie, Wczasowa 3, Gołuchów, Słoneczna 1, Goraj, Rynek 600 - Lecia 2, Gorzków, Partyzantów 1/1, Gorzów Śląski, Wojska Polskiego 25, Gorzów Wielkopolski, Batalionu Zośka 10a, Gorzów Wielkopolski, Chrobrego 20-20a, Gorzów Wielkopolski, Fabryczna 53, Gorzów Wielkopolski, Gen.Grota Roweckiego 19, Gorzów Wielkopolski, Juliana Tuwima 12 Ab, Gorzów Wielkopolski, Kazimierza Wilekiego 50-52, Gorzów Wielkopolski, Kostrzyńska 57 A, Gorzów Wielkopolski, Kościuszki 4, Gorzów Wielkopolski, Paderewskiego 6/1, Gorzów Wielkopolski, Słoneczna 3, Gorzów Wielkopolski, Słoneczna 62, Gorzów Wielkopolski, Szwoleżerów 7c, Gorzów Wielkopolski, Warszawska 225, Gorzów Wielkopolski, Widok 24, Gorzyce, Raciborska 105, Gorzyce, Raciborska 17, Gorzyce, Rybnicka 14, Gorzyce, Żwirki wigóry 6, Gorzyce Wielkie, Ostrowska 1, Gorzyczki, Kopalniana 11, Gorzyczki, Kwiatowa 4, Gosławice, Muzealna 7, Gostomia, Gostomia 17a, Gostycyn, Pruszcz, Gostynin, Bierzewicka 15, Gostynin, Bolesława Prusa 11, Gostynin, Floriańska 16, Gostynin, Kutnowska 39, Gostyń, Górna 21, Gostyń, Pionierska 31, Gostyń, Powstańców Wielkopolskich 31, Gostyń, Spokojna 24, Gostyń, Wł. Łokietka 44, Gostyń Szczeciński, Gostyń Szczeciński 86, Gościcino, Nadrzeczna 2 A, Gościeradów-Folwark, Gościeradów Folwark 17, Gościęcin, Kozielska 13, Gościszów, Gościszów 146, Gowarczów, Plac 20 - lecia 8, Gowidlino, Kartuska 34, Gowino, Wejherowska 50, Gozdowo, Lelice, Płocka 6, Gozdowo, Płocka 12, Gozdowo, Płocka 26, Góra Kalwaria, Kalwaryjska 23, Góra Kalwaria, Wyszyńskiego 1, Górki, Górki 85a, Górki, Hutnicza 1, Górki Noteckie, Kolejowa 27, Górki Noteckie, Kurowska 24 A, Górnica, Górnica 27, Górno, Krajno- Parcele 26 C, Górno, Radlin 122a, Górowo Iławeckie, Plac Ratuszowy 13/1, Górzno, Rynek 23, Górzyca, Os.Kwiatowe 10, Górzyn, Górzyn 185 B, Grabianów, Wrzosowa 117, Grabiny, Grabiny 63b, Grabownica Starzeńska, Grabownica 592, Grabowo, Grabowo 28, Grabów nad Pilicą, K.Pułaskiego 51a, Grajewo, Oś. Południe 60, Gralewo, Gralewo, Granica, Lawendowa 1, Grodziec, Główna 13, Grodziec, Wiejska 27, Gromiec, Kolonia 2, Gronowo Elbląskie, Osiedlowa 30a, Gródek, Laskowicka 7, Grójec, Al. Jana Pawła Ii 27, Grójec, Armii Krajowej 49, Grójec, Beskidzka 102a, Grójec, Kazimierza Jagiellończyka 5a, Grójec, Wybickiego 4a Lok. 1u, Gruczno, Wojska Polskiego 18, Grudusk, Ciechanowska 3a, Grudynia Wielka, Kozielska 54, Grudziądz, Legionów 33, Grudziądz, Legionów 79-81, Grudziądz, Modrzewiowa 3, Grudziądz, Waryńskiego 92, Grupa, Dworcowa 2, Gryfice, Nowy Świat 13, Gryfino, Piastów 14 A, Grzęska, Grzęska 520, Grzymiszew, Pl.Wolności 8, Hajnówka, Bielska 52, Hażlach, Długa 23a, Hecznarowice, Jasna 2, Hecznarowice, Nowowiejska 5a, Hermanowice, Hermanowice 35a, Hołubla, Siedlecka 4, Horodyszcze, Wisznicka 2, Hrubieszów, 3 -Maja 10, Hrubieszów, Grotthusów 1, Hrubieszów, Wyzwolenia 5, Hrubieszów, Zamojska 2, Hruszniew-Kolonia, 23, Huszlew, Huszlew 76a, Idalin, Idalin 42, Igołomia, Igołomia 244, Iława, 1 Maja 24b, Iława, Andersa 11, Iława, Gdańska 1a, Iłowo-Wieś, Jagiellońska 6b, Imielin, Św. Brata Alberta 19a, Inowrocław, Józefa Krzymińskiego 16, Inowrocław, Marulewska 7, Inowrocław, Św. Ducha 29, Ińsko, Boh. Warszawy 2, Ińsko, Bohaterów Warszawy 25, Ińsko, Bohaterów Warszawy 33, Istebna, Istebna 1370, Istebna, Istebna 1642, Iwaniska, Rolnicza 1, Jabłonka, Jabłonka 171, Jabłonka, Magurska 7, Jabłonka, Wąska 1a, Jabłonna, Jabłonna II 40, Jabłonna - Majątek, Piotrków Drugi 62, Jabłonowo Pomorskie, Główna 5, Jaczkowice, Jaczkowice 46a, Janczewo, Janczewo 15, Jankowice, Nowa 132, Jankowice, Nowa 14, Jankowice, Raciborska 30a, Jankowice, Wadowicka 13, Janowiec, Janowice 2b, Janowiec Kościelny, Janowiec Kościelny 64, Janowo, Plac Kościuszki 35, Janów, Parkowa 9a, Janów, Żarecka 34, Janów Lubelski, Bialska 1, Janów Lubelski, Biała Druga, Janów Lubelski, Jana Pawła II 9, Janów Lubelski, Kardynała Wyszyńskiego 5, Janów Lubelski, Wiejska 26, Janów Podlaski, Parkowa 3, Jantar, Morska 4, Jaraczewo, Kolejowa 18, Jarchlino, Jarchlino 31 A, Jarosław, Garbarze 4, Jaroszowice, Jaroszowice 225, Jaroszowiec, Kolejowa 17, Jasienica, Jasienica 1173, Jasienica, Pawła Jasienicy 44, Jasienica Dolna, Jasienica Dolna 11, Jasienica Górna, Jasienica Górna 25a, Jasień, Mazurkiewicza 132, Jastarnia, Mickiewicza 122, Jastków, Marysin, Ziemska 50, Jastrowie, Kieniewicza 5, Jastrzębia Góra, Tupadły, Ul Pucka 29a, Jastrzębie Zdrój, 3 maja 109, Jastrzębie Zdrój, Cieszyńska 116A, Jastrzębie Zdrój, Komuny Paryskiej 1a, Jastrzębie Zdrój, Marusarzówny 21, Jastrzębie Zdrój, Stawowa 2, Jastrzębie Zdrój, Szotkowicka 52, Jastrzębie Zdrój, Świerklańska 87, Jastrzębie Zdrój, Turystyczna 5B, Jastrzębie Zdrój, Wrocławska PU-728, Jaświły, Jaświły 17a, Jawiszowice, Przeczna 63a, Jawor, Jasna 3, Jawor, Plac Wolności 30, Jawor, Starojaworska 110, Jaworze, Bielska 576, Jaworze, Cieszyńska 362, Jaworze, Pałacowa 3, Jaworze Dolne, Kolonia Górna 19, Jaworzno, Al. Józefa Piłsudskiego 72, Jaworzno, Ciężkowicka 64, Jaworzno, Gagarina 9a, Jaworzno, Granitowa 5, Jaworzno, Grunwaldzka 104, Jaworzno, Gwardzistów 28, Jaworzno, Jaworzno 71 A, Jaworzno, Kasztanowa 61, Jaworzno, Olszewskiego 2a, Jaworzno, Paderewskiego 8a, Jaworzno, Starowiejska 17, Jaworzno, Sucharskiego 11, Jaworzyna Śląska, Jana Pawła II 3, Jedlicze, Tokarskich 30, Jedlińsk, Jedlanka 38b, Jedlnia-Letnisko, Piłsudskiego 3, Jednorożec, Polna 1, Jedwabno, 1 Maja 67a, Jelcz-Laskowice, Hirszfelda 10 A, Jelcz-Laskowice, Polna 41, Jelcz-Laskowice, Wrocławska 11, Jelenia Góra, 1-Go Maja 43b, Jelenia Góra, Cieplicka 213, Jelenia Góra, Dziwiszów 48, Jeleniewo, Suwalska 40a, Jeleń, Jeleń 10b, Jędrzejów, Okrzei 42, Jędrzychów, Wiejska 28 A, Jordanowo, Działka Nr 328/1, Jordanów, Piłsudzkiego 83, Józefów, Armii Krajowej 5, Józefów, Graniczna 4a, Kaczory, Dziembowo 77a, Kaczory, Dziembowska 17a, Kaczyce, Sobieskiego 4, Kadzidło, Kościuszki 8, Kaletnik, Kaletnik 61, Kalety, 1-Go Maja 14, Kalety, 1-Go Maja Nr 5G, Kaliska, Długa 28, Kalisz, Łódzka 184a, Kalisz, Poznańska 42, Kalisz, Rajskowska 16, Kalisz Pomorski, Dworcowa 17, Kalisz Pomorski, Wolności 37/1-2, Kalwaria Zebrzydowska, Targowa 3, Kamesznica, Parkowa 675, Kamienica, Kamienica 966, Kamienica Polska, Marii Konopnickiej 215 A, Kamieniec, Tarnogórska 25, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowicka 2, Kamienna Góra, Szarocin 74, Kamiennik, Kościuszki 12, Kamień, Kolonia Kamień 37 b, Kamień, Pławanice 33 b, Kamień Krajeński, Główna 17, Kamień Pomorski, Strzelecka 12 f, Kamień Pomorski, Szczecińska 12, Kamień Pomorski, Wrzosowo 24, Kamieńsk, Marii Konopnickiej 2, Kamionka, Lubartowska 21, Kamionka, Rynek 8, Kamionka, Samoklęski Kol. Druga 8, Kamionka Wielka, Mystków 488, Kamponos, Chopina 18, Kaniów, Krzywolaków 3, Karczew, Westerplatte 4, Karczmiska, Starowiejska 198, Karlino, Szymanowskiego 2, Karłowice Wielkie, Karłowice Wielkie 57, Karminek, Karmin 20, Karnice, Nadmorska 3, Karniowice, Psary, Ostra Góra 18, Karpacz, Konstytucji 3 Maja 29, Karsibór, Karsibór 21, Karsibór, Karsibór 63 A, Karsko, Pionierów 11 A, Kartuzy, Parkowa 3, Karwieńskie Błota Dwa, Wczasowa 198, Katowice, Boya Żeleńskiego 75, Katowice, Gen. Jankego 109, Katowice, Józefowska 34, Katowice, Kościuszki 26, Katowice, Ligocka, Katowice, Mikołowska 40, Katowice, Mościckiego 6, Katowice, Obr. Westerplatte 3, Katowice, Pl. Jana Kasprowicza 4 Lok. 2u, Katowice, Plac Oddziałów Młodzieży Powstańczej 1, Katowice, Powstańców 19, Katowice, Raciborska 11, Katowice, Rybnicka 11, Katowice, Samsonowicza 25, Katowice, Stefana Batorego 10, Katowice, Tysiąclecia 1, Katowice, Walentego Roździeńskiego 88 A, Katowice, Wincentego Pola 14/2, Katowice, Wojciecha 51 A, Katowice, Zadole 24-26, Katowice, Żurawia 14, Katowice, Żwirki I Wigury 23, Kawęczyn, Kawęczyn – Działki, Kazanów, Batalionów Chłopskich 31, Kazimierz Biskupi, Golińska 10, Kazimierz Dolny, Rynek 23, Kazimierz Dolny, Uściąż 116, Kazimierza Wielka, Armii Krajowej 5C, Kazimierza Wielka, Kolejowa 27, Kaźmierz, Nowowiejska 36, Kąkolewnica, Turów 83, Kębłowo, Perłowa 2, Kędzierzyn-Koźle, Kłodnicka 34, Kędzierzyn-Koźle, Poniatowskiego 9, Kępa, Wróblińska 1, Kępice, Sikorskiego 22 A, Kępno, Słoneczna 15, Kętrzyn, Królowej Jadwigi 11a, Kętrzyn, Wopławki 12, Kęty, Kościuszki 19a, Kęty, Os.700-lecia, Kęty, Osiedle Nad Sołą, Kęty, Osiedle Sikorskiego 9/5, Kielce, Bohaterów Warszawy 9, Kielce, Bp. Kaczmarka 18, Kielce, Chęcińska 5, Kielce, J.N.Jeziorańskiego 125, Kielce, Jarzębinowa 3, Kielce, Jurajska 1, Kielce, Kalinowa 1, Kielce, Karczówkowska 20, Kielce, Klonowa 54, Kielce, Lecha 11, Kielce, Nowy Świat 28, Kielce, Orkana 11, Kielce, Osiedle Na Stoku 117, Kielce, Paska 6/6, Kielce, Staffa 2, Kielce, Starowapiennikowa, Kielce, Szkolna 36a, Kielce, Śląska 7, Kielce, Warszawska 147, Kielce, Wiśniowa 3, Kielce, Wrzosowa 13, Kiełczygłów, 1000-Lecia 16, Kiernozia, Rynek Kopernika 1, Kijewo Królewskie, Chełmińska 1, Kijewo Królewskie, Cyprysowa 1, Kijewo Królewskie, Trzebcz Szlachecki 16a, Klaudyn, Lutosławskiego 9, Klecza Dolna, Barwałd Dolny 154, Klecza Dolna, Klęcza Dolna 75, Kleczew, Okrzei 1, Kleszczewo Kościerskie, Kleszczewo Kościerskie 48b, Kleszczów, Główna 73, Kluczbork, Broniewskiego 12, Kluczbork, Grunwaldzka 26, Kłobuck, Orzeszkowej 5, Kłobuck, Różana 7, Kłobuck, Staszica 48, Kłodzko, Tetmajera 4a, Kłomnice, Częstochowska 102a, Kłomnice, Rzeki Wielkie, Główna, Kmiecin, Jaśminowa 43, Knurów, Kosmonautów 18, Knyszyn, Tykocka 6, Kobiernice, Krakowska 24, Kobylanka, Szkolna 5 A, Kobylin, Rynek 7, Kobyłczyna, Kobyłczyna 96, Kobyłka, Napoleona 68, Kobyłka, Szeroka 26, Kocierz Moszczanicki, Beskidzka 61a, Koczała, Człuchowska 8, Kolbudy, Dworcowa 1, Kolno, Bęsia 35, Kolno, Kolno 16b, Kolno, Wojska Polskiego 46, Kołaki Kościelne, Wyszyńskiego 18, Kołczyn, Sulęcińska 25, Kołobrzeg, 6 Dywizji Piechoty 27, Kołobrzeg, Bema 5/5, Komorniki, Kościelna 20, Komorów, Tomaszowska 110, Konary, Świątnicka 244, Koneck, Koneck, Koneck, Zakrzewo, Konin, Al. Cukrownicza 11, Konin, Aleja 1-Go Maja 15, Konin, Jana Pawła Ii Nr 79 D, Konin, Szeligowskiego 1, Konin, Ślesińska 1 A, Konin, Wyszyńskiego 26, Konopiska, Częstochowska 9, Konopiska, Opolska 1, Konopiska, Rększowice 198, Konopnica, Szkolna 9a, Konstancin-Jeziorna, Anny Walentynowicz 21s, Konstancin-Jeziorna, Kierszek 1, Konstantynów, Janowska 36a, Końskie, 3-Go Maja 3a, Końskie, Hubala 14, Końskowola, Pożowska 2, Kopanica, Księcia Józefa Poniatowskiego 45, Koprzywnica, Krakowska 86, Korfantów, Kościuszki 2, Koronowo, Nowy Dwór 10, Koronowo, Samociążek 24, Koronowo, Stopka 22, Koronowo, Szosa Kotomierska 46, Korsze, Wojska Polskiego 6, Korytnica, Korytnica 6b, Korzeniów, Korzeniów 72, Kosów Lacki, Słoneczna 6, Kostrzyn nad Odrą, Mikołaja Reja 44, Kostrzyn nad Odrą, Narutowicza 5, Kostrzyn nad Odrą, Osiedle Leśne 5/3, Kostrzyn nad Odrą, Piastowska 1, Koszalin, Budowniczych 4, Koszalin, Niepodległości 53A, Koszęcin, Wiosenna 8, Koszyce, Rynek 23, Kościan, Gostyńska 86, Kościan, Surzyńskiego 40, Kościelec, Turecka 2, Kościelisko, Karpielówka 2a, Kościelisko, Nędzy-Kubińca 148, Kościelna Wieś, Św. Wawrzyńca 32, Kościerzyna, Gdańska 5, Kościerzyna, Kartuska 7, Kościerzyna, Staszica 6, Kowal, Matejki 13, Kowale Oleckie, Witosa 24, Kowale Pańskie, Kowale Pańskie 53, Kowalew, Chrobrego 32, Kowalewo Pomorskie, 23 Stycznia 11, Kowalewo Pomorskie, Wielkie Rychnowo 42, Kozłowo, Nidzicka 35, Kozłowo, Pólko 4, Kozy, Krakowska 42, Kozy, Przecznia 60, Kożuchów, Okrzei 2, Kórnica, Główna 1, Kórnik, Rynek 2, Krajenka, Bydgoska 29/7, Kraków, 29 Listopada 57-59, Kraków, A. Prażmowskiego 12, Kraków, Al. Daszyńskiego 18, Kraków, Al. Pokoju 14, Kraków, Armii "Kraków" 22/LU, Kraków, Astronautów 5, Kraków, Bajana 8, Kraków, Bajeczna 6, Kraków, Balicka 16, Kraków, Balicka 49, Rząska, Kraków, Beskidzka 30, Kraków, Bobrzyńskiego 33, Kraków, Bohaterów Września 1b, Kraków, Bohaterów Września 57, Kraków, Borkowska 17 b, Kraków, Bosaków 11, Kraków, Bronowicka 42/u2, Kraków, Długa 51, Kraków, Dobrego Pasterza 100, Kraków, Dobrego Pasterza 13, Kraków, Dożynkowa 99, Kraków, Dworcowa 12, Kraków, Głowackiego 4, Kraków, Górników 3, Kraków, Grochowska 22a, Kraków, Jachimeckiego 1, Kraków, Jana Pawła II 15, Kraków, Jaremy 10, Kraków, Kącik 13, Kraków, Kobierzyńska 123, Kraków, Kobierzyńska 42, Kraków, Koszykarska 27 a, Kraków, Krasickiego 30 lok 79, Kraków, Krowoderskich Zuchów 22, Kraków, Królewska 52, Kraków, Królowej Jadwigi 206, Kraków, Ks.J.Meiera 20b, Kraków, Kuczkowskiego 1, Kraków, Kunickiego 5, Kraków, Kurczaba 3, Kraków, Kuźnicy Kołłatajowskiej 13, Kraków, Lipska 53, Kraków, Łokietka 242, Kraków, Makowskiego 4, Kraków, Mazowiecka 16, Kraków, Mazowiecka 88/7, Kraków, Młyńska 8, Kraków, Myczkowskiego 1, Kraków, Myślenicka 133, Kraków, Na Błonie 11b, Kraków, Na Kozłówce 18, Kraków, Olsztyńska 1, Kraków, Opolska 37, Kraków, Orlińskiego 1 Lu6, Kraków, Os. Albertyńskie 22a, Kraków, Os. Centrum d bl.1, Kraków, Os. Dywizjonu 303 Pawilon 1, Kraków, Os. II Pułku Lotniczego 24, Kraków, Os. Ii Pułku Lotniczego 44, Kraków, Os. Jagiellońskie 7, Kraków, Os. Kazimierzowskie 30, Kraków, Os. Kolorowe 10a, Kraków, Os. Kombatantów 9, Kraków, Os. Krakowiaków 22b, Kraków, Os. Mistrzejowice 5, Kraków, Os. Na Wzgórzach 31, Kraków, Os. Niepodległości 3, Kraków, Os. Ogrodowe 10, Kraków, Os. Oświecenia 21, Kraków, Os. Oświecenia 38, Kraków, Os. Piastów 60, Kraków, Os. Przy arce 1, Kraków, Os. Słoneczne 15, Kraków, Os. Stalowe 12, Kraków, Os. Strusia 12, Kraków, Os. Urocze 1, Kraków, Os. Wysokie 19, Kraków, Os. Zielone 6, Kraków, Os. Złota Jesień 13, Kraków, Os. Złota Podkowa 1/8, Kraków, Os. Złotego Wieku 14, Kraków, Os. Złotego Wieku 19-20, Kraków, P. Ściegiennego 67a, Kraków, Raciborska 17, Kraków, Radzikowskiego 138-140, Kraków, Senatorska 2, Kraków, Skarbowa 2, Kraków, Słoneczne 8, Kraków, Sowia 1a, Kraków, Spółdzielców 9, Kraków, Stachiewicza 3, Kraków, Stradomska 9, Kraków, Stróża Rybna 20, Kraków, Strzelców 26, Kraków, Teligi 24, Kraków, Twardowskiego 48, Kraków, Tysiąclecia 15, Kraków, Ugorek 14, Kraków, Witosa 39, Kraków, Władysława Jagiełly 31 a, Kraków, Włoska 2, Kraków, Wysłouchów 27 a, Kraków, Wysłouchów 55, Kraków, Zawiszy 10, Kraków, Złotego Wieku 19-20, Krapkowice, Damrota 4, Krapkowice, Drzymały 1, Krapkowice, Oś. 1000-Lecia, Krapkowice, Rynek 8, Krasiejów, Spóracka 17, Krasne, Zielona 39, Krasnosielc, Amelin 8, Krasnosielc, Nowy Sielc 26a, Krasnosielc, Rynek 7, Krasnystaw, Mostowa 39, Krasnystaw, Piłsudskiego 30, Krasnystaw, Plac 3-Go Maja 25, Krasnystaw, Sobieskiego 7 A, Krasocin, Oleszno, Ul.Źródłowa 2a, Kraszewice, Głuszyńska 1, Kraszowice, 16a, Kraśniczyn, Kościuszki 10, Kraśnik, Grunwaldzka 1, Kraśnik, Racławicka 5, Kraśnik, Sądowa 12, Kroczyce, Kościuszki 2, Krogulna, Średnia 1, Krokowa, Karlikowo, Polna 6, Krokowa, Minkowice, Ul. Długa 1, Krosnowice, Krosnowice 221, Krościenko N/d Dunajcem, Potoczki 1a, Krośniewice, Kościuszki 6, Krośniewice, Targowa 4, Krotoszyn, Grudzielskiego 45 B, Krotoszyn, Koźmińska 82, Krotoszyn, Osadnicza 44, Krotoszyn, Ostrowska 155, Krotoszyn, Słowiańska 54, Kruszyn, Kruszynek 27, Kruszyn, Kruszynek 29, Kruszyna, Bogusławice, Kruszyńska 25, Krynica Morska, Gdańska 95, Krynica Zdrój, Piłsudskiego 69, Krynki, Ostrowiecka 10a, Krynki, Plac Jagielloński 6, Krypno, Długołęka 1, Krypno Kościelne, Krypno Kościelne 3a, Kryspinów, Kryspinów 462, Krzanowice, Morawska 2, Krzesk-Królowa Niwa, Krzesk - Królowa Niwa 79, Krzesk-Królowa Niwa, Krzesk – Królowa Niwa 278, Krzeszowice, Rynek 30, Krzeszów, Rynek 15, Krzeszyce, Gorzowska 2, Krzymów, Główna 7, Krzynowłoga Mała, Przasnyska 3, Krzyszkowice, Krzyszkowice 733, Krzywa, Krzywa 108, Krzywda, Łukowska 17, Krzyż Wielkopolski, Wojska Polskiego 100, Krzyżanowice, Główna 26, Księżomierz, Gościeradowska 85, Księżpol, Biłgorajska 7a, Kujawy, Prudnicka 64, Kuryłówka, Kuryłówka 446, Kutno, Barlickiego 9, Kutno, Batorego 13, Kutno, Jesienna 46, Kutno, Krasińskiego 22, Kutno, Łąkoszyńska 68, Kutno, Łęczycka 10a, Kutno, Łokietka 15 I 9, Kutno, Oś. Łąkoszyn7/1, Kutno, Podrzeczna 38, Kutno, Sadowa 2, Kutno, Sowińskiego 5, Kutno, Toruńska 17 A, Kutno, Zamoyskiego 4, Kuźnia Raciborska, Moniuszki 2, Laskowice, Plac 1-Go Maja 1, Lasocice, Lasocice, Latoszyn, Latoszyn 27b, Legbąd, Ks. Stanisława Chudzińskiego 5a, Legionowo, Legionów 106, Legnica, Andersa 6, Legnica, Brzozowa 23, Legnica, Drohobycka 2, Legnica, Izerska 36/8, Legnica, Piłsudskiego 14c, Legnica, Przybosia 5, Lekowo, Lekowo 25, Lenartowice, Lenartowice 28 A, Leszno, Łużycka – Pawilon, Leszno, Rynek Zaborowski 40, Leszno, Sochaczewska 62, Leszno, Święciechowska 18, Leszno, Węgierska 15, Leszno Górne, Bolesławiecka 18a, Leśna, Św.Michała Archanioła 180, Leśniewo, Kościelna 4, Lewin Brzeski, Moniuszki 59, Lewków, Powstańców Wielkopolskich 16, Leźnica Wielka-Osiedle, Osiedle 23, Lędziny, Hołdunowska 72a, Lędziny, Ozimska 1, Lgota Wielka, Krzywanice 49, Lgota Wielka, Radomszczańska 125, Lgota Wielka, Radomszczańska 54, Lidzbark Warmiński, Astronomów 21, Lidzbark Warmiński, Astronomów 29, Lidzbark Warmiński, Bartoszycka 12, Lidzbark Warmiński, Kopernika 5, Lidzbark Warmiński, Legionów 2h, Ligota, Bielska 5, Ligota, Krotoszyńska 6a, Ligota Wielka, Ligota Wielka 26 A, Ligowo, Strażacka 4, Limanowa, Jana Pawła II 17, Limanowa, Krakowska 26, Lipiany, Sienkiewicza 5, Lipie, Częstochowska 24, Lipie, Lindów 5b, Lipka, Kościuszki 24, Lipnik, Lipnik 103, Lipno, 3-Go Maja 12, Lipno, Karnkowo, Lipno, Kościuszki 10, Lipno, Łochocin, Lipno, Łochocin 80b, Lipno, Okrzei 7, Lipno, Oś. Armii Krajowej 6a, Lipno, Popowo, Lipno, Radomice, Lipno, Sierakowskiego 22, Lipowa, Wiejska 50, Lipowiec Kościelny, Lipowiec Kościelny 30, Lipsk, Rynek 21, Lipsko, Rynek 30, Lipusz, Młyńska 14, Lisiec Wielki, Długa 2a, Lisków, Wacława Blizińskiego 41, Lisków, Wacława Blizińskiego 91b, Liszkowo, Liszkowo, Lniano, Wyzwolenia 7e, Lubartów, Lubelska 38, Lubasz, B.Chrobrego 7b, Lubawa, Mortęgi 42c, Lubawa, Stanisława Wolskiego 6/38, Lubawa, Warszawska 13, Lubiąż, Fryderyka Chopina 1a, Lubienia, Popielowska 2, Lubieszewo, Lubieszewo 14, Lubin, Juliana Tuwima 4, Lubin, Krzeczyn Wielki 31, Lubin, Mikołaja Kopernika 17, Lubin, Orla 52a, Lubin, Szklary Górne 20, Lubin, Żurawia 29a, Lubiszyn, Staw 95a, Lublewo Gdańskie, Wybickiego 39a, Lublin, Al. Racławickie 31, Lublin, Biskupie Kolonia 24, Lublin, Droga Męczenników Majdanka 55, Lublin, Furmańska 7, Lublin, Jantarowa 5 Lokal nr 1, Lublin, Leszetyckiego 4 A, Lublin, Lwowska 6, Lublin, Łuszczów I 132c, Lublin, Majdan Tatarski 31, Lublin, Medalionów 16, Lublin, Motorowa 2, Lublin, Nadbystrzycka 11, Lublin, Nadbystrzycka 87, Lublin, Niepodległości 7D, Lublin, Organowa 4, Lublin, P. Tadeusza 3, Lublin, Peowiaków 10, Lublin, Popiełuszki 29a, Lublin, Prawiedniki 25, Lublin, Roztocze 10, Lublin, Sierpińskiego 4, Lublin, Sławin 20, Lublin, Staffa 21, Lublin, Startowa 16 Lok. 201, Lublin, Szerokie 120 A, Lublin, Szmaragdowa 36 A, Lublin, Tulipanowa 80, Lublin, W. Chodźki 3, Lublin, Zamojska 37, Lublin, Zygmunta Krasińskiego 3, Lubliniec, Sadów, Powstańców Śląskich 81, Lubliniec, Tysiąclecia 5, Lubno, Akacjowa 5, Lubno, Lubno 13, Lubnów, Szkolna 11, Lubojna, Częstochowska 29, Lubomierz, Lubomierz 290, Lubomino, Kopernika 14, Luboń, Polna 42, Luborcza, Luborcza 41, Gm. Koniecpol, Lubosz, Wąska 1, Lubowidz, Jana Pawa II 34, Lubraniec, Mickiewicza 23, Lubrza, Pl. Wdzięczności 5, Lubsko, Poznańska 2, Luchowo, Luchowo, Lutowiska, Lutowiska 44, Lutowiska, Pszczeliny 19, Luzino, Młyńska 4, Luzino, Robakowo, Św. Jana 46, Lyski, Rybnicka 50 A, Łabunie, Parkowa 3, Ładzice, Radziechowice Ii, Łambinowice, Obozowa 20a, Łanięta, Łanięta 10a/1, Łapy, Cmentarna 2, Łapy, Długa 70, Łaszczów, Chopina 6 A, Łaszczów, Targowa 9, Łaz, Łaz 12, Łaziska, Łaziska, Łaziska Rybnickie, Dworcowa 3, Łazy, Spółdzielcza 5, Łączki Kucharskie, Łączki Kucharskie, Łąg, Długa 31, Łeba, Wysockiego 11, Łebcz, Mieroszyno, Pucka 11, Łebcz, Strzelno, Kasztanowa 5, Łebcz, Topolowa 2, Łęczyce, Długa 7, Łęg Probostwo, Łęg Probostwo 28, Łęka Opatowska, Szkolna 6, Łęki, Piastowska 34, Łobodno, Sienkiewicza 11, Łobżenica, 1-Go Maja 7, Łodygowice, Piłsudskiego 59, Łomża, Kazańska 12a, Łomża, Księcia Janusza I 5, Łomża, Reymonta 1a, Łomża, Sikorskiego 373, Łomża, Śniadeckiego 2a, Łomża, Wesoła 113, Łosice, Kolejowa 24 A, Łosice, Rynek 11, Łosice, Siedlecka 1, Łosiów, Główna 110, Łosiów, Kolejowa 2, Łowicz, Os. Dąbrowskiego 23, Łowicz, Starzyńskiego 29, Łódź, Matejki 3/5, Łódź, Przemysłowa 27 A, Łódź, Wschodnia 17, Łódź, Wschodnia 23, Łódź, Zacisze 16, Łubniany, Opolska 69, Ługów, Ługów 29, Łukęcin, Bursztynowa 9c, Łukowa, Chmielek, Łukowa, Chmielek 206 B, Łukowa, Łukowa, Łukowa, Łukowa 174, Łukowa, Łukowa 552, Łuków, Gałczyńskiego 52, Łuków, Wolności 20b, Łukta, Warmińska 10, Maciejowice, Maciejowice 58c, Maciejowice, Rynek 46a, Magnuszew, Żołnierzy Iawp 65a, Majdan Królewski, Plac Rynek 33, Maków Mazowiecki, Rynek 25, Maków Mazowiecki, Witosa 14, Maków Podhalański, Sportowa 5, Malanów, Południowa 14, Malbork, Os. Stare Miasto 20e, Malczyce, Mickiewicza 1, Malechowo, Malechowo 67, Malechowo, Malechowo 83A, Mała Wieś, Kochanowskiego 9, Małogoszcz, Osiedle 1b, Małusy Wielkie, Małusy Wielkie 56, Gm. Mstów, Mały Płock, Tadeusza Ciborowskiego 2A, Mańkowice, Mańkowice 87a, Marcinkowice, Marcinkowice 48, Margonin, Kościuszki 11, Marklowice, Wiosny Ludów 113, Marklowice, Wyzwolenia 65, Marklowice Górne, Dębowa 2a, Markusy, Markusy 71c, Masłońskie, Żarecka 21, Mąkowarsko, Bydgoska 4, Mędrzechów, Mędrzechów 439, Miastkowo, Łomżyńska 7, Michałowice, Komora 2, Michałowo, Białostocka 33, Michałowo, Gródecka 11, Michałowo, Nowa Wola 104, Michałów, Michałów 116, Michów, Rudno, Spacerowa 45, Michów, Rynek I / 28, Miechów, Os. Żeromskiego 1, Miedziana Góra, Tumlin - Wykień 31, Miedźna, Bieruńska 24e, Miedźno, Częstochowska 24, Mielec, Podleszany 190, Mielec, Wolności 127, Mielęcin, Mielęcin, Mielno, Żeromskiego 2, Mieszków, Dworcowa 22, Mieścisko, Gnieźnieńska 20 A, Międzybrodzie Bialskie, Plac Św. Ambrożego 1, Międzybrodzie Żywieckie, Beskidzka 59F, Międzychód, Poznańska 1a, Międzylesie, Plac Wolności 18-19, Międzyrzec Podlaski, Mieczysława Kalenika 1, Międzyrzecz, 30 Stycznia 72, Międzyrzecz Podlaski, Brzeska 57, Międzyrzecz Podlaski, Pocztowa 2, Międzyrzecze, Międzyrzecze 505, Miętne, Koscielna 2a, Mikołajki, Pl. Wolności 9, Mikołajki, Złotych Kłosów 6, Mikołajki Pomorskie, Kościuszki 13, Mikołów, Cypriana Kamila Norwida 1, Mikołów, Pszczyńska 11, Mikstat, Skryta 1, Milówka, Grunwaldzka 10, Milówka, Jagiellońska 14/1, Miłakowo, Daszyńskiego 8, Miłakowo, Warszawska 5 E, Miłobądz, Długa 49, Miłobądz, Wiejska 23a, Miłocin, Miłocin 6 A, Miłomłyn, Pasłęcka 3/1, Miłosław, Os.Władysława Łokietka 18, Mińsk Mazowiecki, Siennicka 29, Mińsk Mazowiecki, Spółdzielcza 2, Mircze, Kryłowska 14, Mirosławiec, Wolności 23, Mirsk, Plac Wolności 13, Mirzec, Majorat 9, Mława, Żwirki 17, Młoszowa, Florkiewicza 1, Młynary, Dworcowa 12, Mnich, Kopernika 18, Mochowo, Mochowo 47, Modliborzyce, Piłsudskiego 41, Modliborzyce, Wierzchowiska Pierwsze, Modlnica, Jurajska 5, Mokobody, Plac Chreptowicza 27, Mokrzesz, Częstochowska 7, Mońki, Strażacka 3, Mońki, Tysiąclecia P.P.12, Mońki, Wojska Polskiego 42, Morawica, Kielecka 10, Morawica, Podemłynie 23, Morawica, Wolności 23, Morąg, Mickiewicza 38 A, Morąg, Przemysłowa 1a, Morąg, Wyszyńskiego 3/2, Mordy, Kilińskiego 1, Mosty, Mosty 58a, Motycz, Uniszowice 10, Mrągowo, Słoneczna 49, Mrozy, Stara Maszyna 158, Mrzeżyno, 1000-Lecia 11, Mstów, 16 Stycznia 16, Mstów, Wolności 79a, Mszana, 1 Maja 73 A, Mszana Dolna, Krakowska 15, Mszczonów, Dworcowa 6, Mszczonów, Grójecka 2, Zbiroża, Murzasichle, Sądelska 95 A, Mysłowice, Chopina 21d, Mysłowice, Jastruna, Mysłowice, Kościelniaka 91 G, Mysłowice, Rynek 23, Myszków, 11 Listopada 6a, Myszków, Kościuszki 153, Myszków, Rynek 20, Myszków, Sikorskiego 51d, Myszków, Słowackiego 120, Myszków, Wyzwolenia 123, Myszyniec, Pl. Wolności 22, Myszyniec, Sienkiewicza 17, Myślachowice, 22 Lipca 22, Myślachowice, Lgota, Trzebińska 33, Myślenice, 3-Maja 16 A, Nacpolsk, Szkolna 32, Nadarzyn, Pl. Poniatowskiego 8, Nadarzyn, Kajetany, Rolna 48, Nagoszyn, Bobrowa 49, Nakło, Szymanowskiego 5, Nakło nad Notecią, Adama Asnyka 2a, Nałęczów, 1-go Maja 3, Nałęczów, Partyzantów 12, Namysłów, Grunwaldzka 46 C, Narok, Wiejska 23, Narol, Warszawska 6, Naruszewo, Naruszewo 70, Narzym, Kościelna 2, Nasielsk, Tylna 1, Naterki, Plac Na Rozdrożu 1, Nawodna, Witosa, Nawojowa, Podkamienne 1, Nędza, Jana Pawła Ii 25a, Nidzica, Napiwoda 57, Nidzica, Orłowo 12/4, Nidzica, Słoneczna 1, Nidzica, Sprzymierzonych 32, Nidzica, Zagrzewo 27, Niechcice, Częstochowska 9, Niechorze, Pomorska 2, Niedrzwica Duża, Czółna 38, Niedrzwica Duża, Kraśnicka 82, Niedrzwica Duża, Niedrzwica Kościelna, Ul. Lipowa 57, Niedrzwica Duża, Strzeszkowice Duże 262, Niedźwiada, 98e, Niedźwiedź, Niedźwiedź 45, Niegowonice, Kościuszki 11, Niegowonice, Królowej Jadwigi 1, Nielisz, Nielisz 37, Niemce, Jakubowice Konińskie Lubelska 15, Niemce, Rudka Kozłowiecka 9, Niemodlin, Opolska 4, Niepołomice, 3-Go Maja 13, Niepołomice, Bocheńska 18, Niepołomice, Suszówka 7, Niepołomice, Zabierzowska 36e, Nieświń, Kielecka 109a, Nieżywięć, Nieżywięć 37, Niwiski, Rynek 2, Nowa Brzeźnica, Kościuszki 30, Nowa Brzeźnica, Prusicko 106 A, Nowa Cerekwia, Raciborska 52, Nowa Iwiczna, Graniczna 3, Nowa Ruda, marszałka Józefa Piłsudskiego 22, Nowa Ruda, Niepodległości 17, Nowa Sól, Zamenhoffa 3a, Nowa Wieś, Diamentowa 2, Nowa Wieś, Olsztyńska 15, Nowa Wieś Wielka, Bydgoska 15a, Nowa Wola, Frezji 1, Nowa Wola, Ignacego Krasickiego 205, Nowe, Rynek 17, Nowe Brzesko, Sierosławice 20, Nowe Czarnowo, Pniewo, Gryfińska 20a, Nowe Gulczewo, Senatorska 8, Nowe Miasto, Główny Rynek 28, Nowe Miasto, Targowa 3, Nowe Miasto Lubawskie, Rynek 20, Nowe Miasto Lubawskie, Tylice 63, Nowe Opole, Warszawska 11, Nowiny, Przemysłowa 3, Nowiny Wielkie, Asfaltowa 2 A, Nowogard, Bohaterów Warszawy 102, Nowogrodziec, Rynek 21, Nowogrodziec, Wykroty, Ul. 22 Lipca 19 A, Nowy Dwór Gdański, Gen. Tadeusza Kościuszki 31, Nowy Dwór Gdański, Marzęcino, Główna 11, Nowy Dwór Gdański, Os. Kard. Wyszyńskiego 7, Nowy Dwór Gdański, Sikorskiego 4a, Nowy Dwór Mazowiecki, Boh.Modlna 57g, Nowy Dwór Mazowiecki, Malewicza 289, Nowy Lubosz, Kościańska 95B, Nowy Sącz, Kusocińskiego 4, Nowy Sącz, Lwowska 193, Nowy Sącz, Lwowska 244, Nowy Sącz, Piątkowa 333, Nowy Sącz, Stadnickich 56, Nowy Sącz, Tarnowska 132, Nowy Sącz, Traugutta 44, Nowy Sącz, Wiśniowieckiego 59 A, Nowy Staw, Obrońców Westerplatte 5, Nowy Targ, Grel 5, Nowy Targ, Kopernika 8a, Nowy Targ, Legionów Józefa Piłsudskiego 14, Nowy Targ, Mickiewicza 11, Nowy Wiśnicz, J. Matejki 38, Nysa, B. Prusa 25, Nysa, B. Prusa 7, Nysa, Celna 14 Lok. 24 I 25, Nysa, Dunikowskiego 5, Nysa, Goświnowice, Nyska 8, Nysa, Grodkowska 19, Nysa, Królowej Jadwigi 7, Nysa, Mariacka 11, Nysa, Piłsudskiego 41, Nysa, Rynek 27/1u, Nysa, Słowiańska 21b, Nysa, Wasylewskiego 7a, Nysa, Wrocławska 11b, Oborniki Śląskie, M.C. Skłodowskiej 53b, Obrazów, Obrazów 131, Obrowo, Aleja Lipowa 45, Obrzycko, Rynek 4, Ocieka, Ocieka 346, Odolanów, Osiedle 25-Lecia 27, Odolion, Szosa Ciechocińska 5a, Odrzywół, Warszawska 40, Ogorzeliny, Pocztowa 2, Ogrodzieniec, Kościuszki 78, Okuniew, Rynek 76, Olecko, 11-Go Listopada 10, Olecko, Kamienna 1, Olecko, Os. Siejnik Ii, Olecko, Partyzantów 9, Olesno, Curie Skłodowskiej 4, Olesno, Częstochowska 9, Olesno, Rynek 10, Olesno, Sądowa 1, Oleśnica, Klonowa 4, Oleśnica, Wiejska 22 Lok.U10, Olkusz, K.K.Wielkiego 65, Olkusz, Konopnickiej 4, Olkusz, Legionów Polskich 14, Olkusz, Mickiewicza 9, Olszewka, Olszewka 23, Olsztyn, Bałtycka 60, Olsztyn, Dworcowa 68, Olsztyn, Gałczyńskiego 1, Olsztyn, Gębika 1a, Olsztyn, Gębika 77/1, Olsztyn, Grotha 19, Olsztyn, Grunwaldzka 15, Olsztyn, Herdera 26, Olsztyn, Klebark Wielki 16, Olsztyn, Kołobrzeska 27/27a, Olsztyn, Kościuszki 58a, Olsztyn, Kutrzeby 4, Olsztyn, Mazowiecka 10 E, Olsztyn, Ostrzeszewo 5a, Olsztyn, Pl. Piłsudskiego 2, Olsztyn, Poranna 10, Olsztyn, Profesorska 15, Olsztyn, Rataja 58, Olsztyn, Sielska 37a, Olsztyn, Słoneczna 18, Olsztyn, Srebrna 2/1l, Olsztyn, Turów, Olsztyńska 11, Olsztyn, Wiecherta 33, Olsztyn, Wojska Polskiego 67/68, Olsztyn, Żeromskiego 7, Olsztyn – Kieźliny, Ks. Jakuba Jagałły 5a, Olsztyn Biskupice, Olsztyńska 155, Olszyna, Przejście Graniczne Olszyna, Terminal Południowy Budynek 26, Olszyna, Terminal Północny – Olszyna, Oława, Brzeska 18, Oława, Brzeska 25, Opalenica, Rynek 3, Opatów, Kościuszki 21, Opatów, Partyzantów 2, Opatówek, Św. Jana 2 C, Opoczno, Gen.Kazimierza Bończy-Załęskiego 29a, Opole, Armii Krajowej 16, Opole, Ozimska 59, Opole, Szarych Szeregów 23, Opole, Wrocławska 8, Opole Lubelskie, T. Kościuszki 10, Opole Lubelskie, Wandalin 46 A, Oporów, Oporów 15a, Ornontowice, Orzeska 17, Ornontowice, Zwycięstwa 210 B, Orzechowo, Miłosławska 6, Orzesze, Rynek 22, Orzysz, Wojska Polskiego 52, Orzysz, Wyzwolenia 3, Osie, Rynek 14, Osie, Wierzchy 67, Osieczna, Kościuszki 34, Osiek, Kościelna 1, Osiek, Osiek 23b-D, Osiek, Połaniecka 8, Osiek nad Wisłą, Jaskółcza 59a, Osielec, Osielec 491, Osinów Dolny, Osinów Dolny 2c, Ostaszewo, Kościuszki 14, Ostrołęka, Goworowska 24, Ostrołęka, Hallera 6/36, Ostrołęka, Sienkiewicza 5, Ostrołęka, Srebrna 37, Ostrowiec, Ostrowiec 43, Ostrowiec Świętokrzyski, Os.Rosochy (Obok Nr 43), Ostrowiec Świętokrzyski, Osiedle Ogrody 37/6, Ostrowite, Ostrowite 12, Ostrowo, Karwieńska 4, Ostrowsko, Pienińska, Ostrowy, Grochów – Rownia, Ostrowy, Ostrowy 40, Ostrowy nad Okszą, Zakładowa 10A, Ostróda, Parkowa 34, Ostróda, Tyrowo 42a, Ostrów Lubelski, Lubelska 4, Ostrów Mazowiecka, 3 Maja 72, Ostrów Mazowiecka, Ludwika Mieczkowskiego 23, Ostrów Mazowiecka, Piłsudskiego 2, Ostrów Mazowiecka, Widnichowska 5b, Ostrów Wielkopolski, Bartosza 4, Ostrów Wielkopolski, Chłapowskiego 33, Ostrów Wielkopolski, Grabowska 232, Ostrów Wielkopolski, Kaliska 25, Ostrów Wielkopolski, Orzechowa 2, Ostrów Wielkopolski, Żwirki 15, Ostrów-Kania, Dębe Wielkie, Oświęcim, 11 Listopada 3a/1, Oświęcim, Dąbrowskiego 63, Oświęcim, J.Matejki 2, Oświęcim, K.Olszewskiego 8, Oświęcim, Nojego 1a, Oświęcim, Szarych Szeregów 12, Oświęcim, Wyspiańskiego 7-11, Otmuchów, Dębowa 2, Otmuchów, Jagiełły 56, Otmuchów, Jarnołtów 92, Otmuchów, Nyska 1, Otmuchów, Ogrodowa 39, Owsiszcze, Wojska Polskiego 2, Ozimek, Księdza Kałuży 17, Ozimek, Leśna 3, Ozorków, Leśmierz, Ozorków, Modlna, Ozorków, Prosta 1, Ozorków, Sierpów, Ozorków, Skotniki, Ozorków, Solca Wielka, Ożarów Mazowiecki, Kolejowa 3a, Ożarów Mazowiecki, Wrzosowa 15, Pacyna, Łukasiewicza 31, Paczków, Osiedle Fryderyka Chopina 6c, Pajęczno, Wiśniowa 1, Paniówki, Swobody 1 A, Papowo Biskupie, Papowo Biskupie 131, Paprotnia, Północna 2, Paradyż, Konecka 7, Parchowo, Bytowska 2, Parczew, Plac Wolności 9, Pasłęk, 3 Maja 48, Pasym, Reja 6a, Paszczyna, Paszczyna 124d, Paterek, Jana Sobieskiego 15, Pawłów, Spółdzielcza 8, Pawłów, Warszówek 22b, Pcim, Pcim 8, Pełczyce, Rynek Bursztynowy 7, Piaseczno, Główna 15, Piaseczno, Graniczna 39, Nowa Iwiczna, Piaseczno, Jałowcowa2, Piaseczno, Nefrytowa 16, Piaseczno, Powstańców Warszawy 27, Piaseczno, Powstańców Warszawy 8, Piaseczno, Raszyńska 18a, Piaseczno, Sienkiewicza 6, Piaseczno, Szkolna 8b, Piaski, Lubelska 80, Piastów, Łukasińskiego 23a, Piece, 6 Marca 24, Piechowice, Kościuszki 8, Piekary Śląskie, Osiedle Andaluzja 13, Piekielnik, Piekielnik 127, Piekoszów, Czarnowska 54b, Pieniężno, 1 Maja 1, Pietrowice Wielkie, 1 Maja 15a, Pietrzykowice, Jana Pawła II 109, Pilchowice, Pilchowice 66, Piła, Mickiewicza 105, Piła, Promienna 13, Piła, Rogozińska 2, Piła, Tucholska 57 B, Pińczów, 7 Zródeł 8, Piotrkowice, Kielecka, Pisarzowa, Pisarzowa 528, Piski, Plac Wolności 5, Pisz, Klementowskiego 9, Piszczac, Rynek 17, Pleszew, Gałczyńskiego 2, Pleszew, Julisza Kossaka 2b, Pleszew, Mieszka I 2 D, Płaza, Jana Iii Sobieskiego, Płock, Borowicka 1b, Płock, Braci Jeziorowskich 6, Płock, Ciechomicka 25, Płock, Dworcowa 42, Płock, Jesienna 13, Płock, Kolejowa 24, Płock, Korczaka 14, Płock, Królewiecka 2, Płock, Lachmana 4d, Płock, Lotników 16, Płock, Łukasiewicza 24, Płock, Maszewo Duże 58, Płock, Miodowa 8, Płock, Morelowa 9, Płock, Rembielińskiego 10b, Płock, Skłodowskiej 1a, Płock, Tysiąclecia 14a, Płock, Wyszogrodzka 89c, Płock, Zielona 44, Płock, Żyzna 2a, Płoniawy-Bramura, Płoniawy Bramura 61, Płońsk, Bońki, Wspólna 3, Płońsk, Wolności 22, Płośnica, Dworcowa 25, Płośnica, Niechłonin 152, Płoty, Jedności Narodowej 19, Pniewo, Spokojna 2, Pniewy, Polna 1, Pniewy, Spacerowa 14, Pobiedna, Strzelecka 2, Pobierowo, Mickiewicza 4 A/1, Pobierowo, Zgody 11, Podedwórze, Podedwórze 47c, Podegrodzie, Podegrodzie 210a, Podróżna, Podróżna 56, Pogorzelica, Wojska Polskiego 26, Pogorzelica, Wojska Polskiego 8, Pogrzebień, Pamiątki 5, Pogwizdów, Cieszyńska 113, Pokrzydowo, Pokrzydowo 41a, Polanica Zdrój, B. Prusa 28, Polanica Zdrój, Wojska Polskiego 13, Polanów, Bobolicka 2, Polanów, Koszalińska 4, Polanów, Żydowo 24, Police, Roweckiego 4, Polichna Pierwsza, Polichna Pierwsza 3a, Policzna, Bolesława Prusa, Polkowice, Górników 14 B, Polska Cerekiew, Raciborska 3, Połchowo, Mrzezino, Dworcowa 32a, Połchowo, Rekowo Górne, Lipowa 4, Połczyn Zdrój, Reymonta 11, Połczyno, Gdańska 4, Połomia, Centralna 153 B, Pomianów Dolny, Pomianów Dolny 80a, Pomieczyno, Spacerowa 3a, Popielów, Powstańców 20, Porąbka, Żywiecka 2, Poręba Wielka, Powiat Oświęcim, Wadowicka 60, Poświętne, Daniłowo Duże, Poświętne, Poświętne 40, Potęgowo, Kościuszki 5 A, Potok Wielki, Potok Wielki 116, Potok Wielki, Potok Wielki 82 A, Potworów, Starowiejska 10, Pozezdrze, Młyńska 1, Poznań, Admiralska 8, Poznań, Antoniego Małeckiego 12a, Poznań, Chojnicka 53, Poznań, Falista 4 A, Poznań, Głogowska 115/117, Poznań, Leszczyńska 170 Lok. 14, Poznań, Libelta 6, Poznań, Mogileńska 4, Poznań, Os. Łokietka 1, Poznań, Os. Orła Białego 44 A, Poznań, Os. Pod Lipami Pawilon 104 D, Poznań, Palacza 30/34, Poznań, Sasankowa 25, Poznań, Starołęcka Nr 60 Lok. 8, Poznań, Św. Marcin 28, Poznań, Ul. Zgoda 30e, Poznań, Winiary 54, Poznań, Zgoda 30e, Proboszczewice, Mickiewicza 2a, Promna, Falęcice 2, Proszowice, 3 Maja 50, Proszowice, 3 Maja 90, Proszowice, Rynek Duży 14, Pruchna, Główna 68, Pruchnik, Rynek 25, Prusinowice, Prusinowice, Jedności Narodowej 1, Pruszcz, Główna 31, Pruszcz Gdański, Juszkowo, Ul. Raduńska 48, Pruszcz Gdański, Podkomorzego 2, Pruszcz Gdański, Wyspiańskiego 63, Pruszków, Długa 41, Pruszków, Kopernika 1, Pruszków, Ołówkowa 1d, Pruszków, Powstańców 13, Pruszków, Prusa 35a Lok.15, Pruszków, Studzienna 8, Przasnysz, Orlika 13, Przasnysz, Rynek 22, Przechlewo, Oś.Juźkowa 8, Przechód, Przechód 100, Przeciszów, Szkolna 16, Przeczyce, 21-Stycznia 125, Przedbórz, Konecka 1, Przedecz, Kilińskiego 5, Przeginia, Przeginia 326, Przemyśl, Krasińskiego 16, Przemyśl, Mickiewicza 11, Przemyśl, Ratuszowa 7, Przeworno, Strzelińska 2, Przeworsk, Nowosielce 576, Przeworsk, Słowackiego 24, Przeźmierowo, Rynkowa 36, Przeźmierowo, Wrzosowa 24, Przodkowo, Gdańska 1, Przybiernów, Bolesława Chrobrego 82a, Przyborów, Przyborów 344 A, Przyrów, Rynek 4, Przystajń, Rynek 9, Przysucha, Legionów Polskich 3, Przytoczna, Główna 16, Przytok, Kościelna 4, Przytyk, Zachęta, Przywidz, Gdańska 24a, Pszczew, Zamkowa 22a, Pszczółki, Pomorska 39, Pszczółki, Rębielcz 28, Pszczyna, Ks. Bp Bogedaina 7, Pszczyna, Partyzantów 21, Pszczyna, Rynek 4, Pszów, Traugutta 4, Ptaszkowa, Ptaszkowa 898, Puchaczów, Lubelska 25, Puck, 10 Lutego 11, Puck, 10 Lutego 48, Puck, Abrahama 10, Puck, Ks. Bernarda Sychty 1, Puławy, Kilińskiego 28, Puławy, Radomska 18 Góra Puławska, Puławy, Reymonta 1, Puławy, Wróblewskiego 15, Pułtusk, Mickiewicza 29, Pułtusk, Rynek 24, Pustków, Pustków 78, Pustków, Słoneczna 44, Pustków-Osiedle, Pustków Osiedle 39, Pustynia, Pustynia 30, Rabka-Zdrój, Podhalańska 2b, Rabka-Zdrój, Zaryte 89B, Rachanie, Partyzantów 55, Raciąż, Pl.A. Mickiewicza 38, Raciąż, Unieck 24, Racibórz, Gawliny 7, Racibórz, Mysłowicka 14/9, Racibórz, Zamoyskiego 14, Racławice Śląskie, Zwycięstwa 66, Racot, Kościańska 9e, Raczki, Pl. Kościuszki 1, Radlin, Wojciecha Korfantego 47, Radlin, Wrzosowa 52, Radłów, Oleska 35, Radom, Gagarina 6, Radom, Katowicka 17a, Radom, Młodzianowska 9, Radom, Sandomierska 18, Radom, Starokrakowska 121, Radom, Trojańska 1, Radomin, Radomin 32a, Radomsko, Jagiellońska 8, Radomsko, Krakowska 212, Radomsko, Piastowska 6, Radomsko, Przedborska 101, Radomsko, Warszyca 11, Radomyśl Wielki, Rynek 11, Radostowo, Radostowo 36/3, Radoszyce, Kościelna 26, Radzanowo, Spółdzielcza 11, Radzanów, Radzanów 56a, Radzików Wielki, Pl. Dymitrowicza 1a, Radziszów, Brzegi 6, Radzyń Chełmiński, Fijewo 2, Radzyń Chełmiński, Przykop 1, Radzyń Podlaski, Biała 47 C, Rajcza, Górska 4, Raszyn, Al.Krakowska 33, Raszyn, Hrabska 11, Rawa Mazowiecka, Katowicka 18, Rawicz, Marsz. J. Piłsudskiego 1, Rąbino, Osiedle Pgr Dz. Nr 263/2, Rąbino, Rąbino 29, Recz, Kolejowa 13, Recz, Lubieniów 6, Reda, Gniewowska 14a, Reda, Pucka 55, Reda, Rekowska 18, Rejowiec Fabryczny, Hirszfelda 134, Rejowiec Fabryczny, Pawłów ul. Leśna 24, Rembelszczyzna, Strużańska 166, Resko, Bolesława Prusa 27 E/F, Rębielice Królewskie, Św. Rocha 2, Rędziny, Nowa 4, Roczyny, Bielska 89, Roczyny, Krótka 2a, Roczyny, Podgórska 85, Rogowo, Rogowo 1, Rogozino, Mazowiecka 64, Rogoźnik, Kościuszki 178a, Rogoźno, Sądowa 2, Rogów, Czyżowicka 5, Rogów Sobócki, Wrocławska 93 A, Ropa, Łosie 159, Ropa, Ropa 1099, Ropczyce, Wyszyńskiego 387, Rossosz, Batalionów Chłopskich 52, Rossosz, Romaszki 58, Rościszewo, Armii Krajowej 2, Rozłazino, Osiedlowa 5, Rozmierka, Strzelecka 25, Róża, Róża 180a, Różan, Warszawska 17, Różewo, Różewo 129, Ruda Śląska, Chryzantem 15, Ruda Śląska, Dunajewskiego 1/01, Ruda Śląska, Dunajewskiego 2, Ruda Śląska, Franciszka Wilka 4a, Ruda Śląska, Ks. Pawła Lexa 12, Ruda Śląska, Obrońców Westerplatte 7, Ruda Śląska, Osiedlowa 1, Ruda Śląska, Plebiscytowa 20, Ruda Śląska, Podlas 32, Ruda Śląska, Pokoju 14, Ruda Śląska, Różana 7, Ruda Śląska, Walentego Fojkisa 16, Ruda Śląska, Wolności 25, Rudawa, Rynek 2, Rudka, Rudka B/N, Rudki, Rudki 34, Rudnica, Główna 13, Rudnik, Centralna 32a, Rudnik, Dolna 155, Rudnik, Konopnickiej 9b, Rudniki, Górnicza 86, Rudzienice, Sportowa 4, Rumia, Dąbrowskiego 109, Rumia, Dąbrowskiego 19, Rumia, Partyzantów 12, Rumia, Wiązowa 6, Rusocice, Rusocice 61 B, Rybarzowice, Beskidzka 860, Rybczewice Drugie, Rybczewice Drugie 87, Rybna, Długa 37, Rybnik, 1 Maja 72, Rybnik, Gliwicka 241, Rybnik, Górnośląska 142, Rybnik, Górnośląska 50, Rybnik, Grunwaldzka 46, Rybnik, Gustawa Morcinka 7, Rybnik, Kadetów 4d, Rybnik, Kilińskiego 17, Rybnik, Kościelna 1, Rybnik, Kościuszki 59, Rybnik, Krzyżowa 28, Rybnik, Małachowskiego 9, Rybnik, Mglista 1, Rybnik, Mikołowska 74, Rybnik, Patriotów 32, Rybnik, Rudzka 158, Rybnik, Winklera 16, Rybnik, Wodzisławska 222, Rybnik, Wyzwolenia 75, Rybnik, Żorska 99, Rybnik, Żurawia 7, Rybnik Kamień, Willowa 25, Rybnik-chwałowice, Śląska 5, Rybnik-popielów, Trzech Krzyży 3, Rybno, Długa 23, Rybno, Długa 8, Rybno, Hartowiec 57c, Rybno, Koszelewy 14a, Rybno, Wyzwolenia 62, Ryczywół, Kolejowa 11, Rydułtowy, Plebiscytowa 48, Rydułtowy, Szczerbicka 54, Rydzyna, Dąbcze 10, Ryjewo, Grunwaldzka 114, Ryki, Słowackiego 15b, Ryki, Wyczółkowskiego 8, Rymanów, Sanocka 29, Ryn, Pl. Wolności 7, Rypin, Asnyka 2a, Rypin, Kilińskiego 6, Rypin, Koszarowa 3, Rypin, Lisowskiego 37, Rypin, Nowe Osiedle 19/B, Rypin, Warszawska 27, Rypin, Wojska Polskiego 5a, Rytel, Gdańska 10, Rząśnia, 1-Go Maja 2, Rząśnia, Strażacka 2, Rzeczyca, 1 Maja 27, Rzepin, Bolesława Chrobrego 31, Rzerzęczyce, Skrzydlowska 85, Rzęczkowo, SIEMOŃ 13A, Rzgów, Plac Stuczyńskich 5, Sabnie, Kurowice 9a, Sandomierz, Mickiewicza 33, Sarbinowo, Południowa 47, Sarbinowo, Sarbinowo 58 A, Sejny, Piłsudskiego 20/4, Sejny, Zawadzkiego 12, Serock, Karolino 8a, Serock, Zegrzyńska 13b, Serock-łacha, Mazowiecka 10, Sędziszów, Leśna 1, Sędziszów, Osiedle Młodych 1, Sępólno Krajeńskie, Aleja Wolności 3, Sępólno Krajeńskie, Kościuszki 16, Sępólno Krajeńskie, Plac Wolności 4, Sępólno Krajeńskie, Wałdowo 136, Sępólno Krajeńskie, Wojska Polskiego 25, Sępólno Krajeńskie, Wojska Polskiego 5, Sianów, Armii Polskiej 27, Sidzina, Radziechowska 9, Siedlce, Ceglana 30, Siedlce, Floriańska 28, Siedlce, Floriańska 71, Siedlce, Garwolińska 80, Siedlce, Kilińskiego 27, Siedlce, Składowa 27, Siedlce, Starowiejska 30, Siedlce, Unitów Podlaskich 1, Siedlęcin, Lwówecka 6, Siedlisko, Gliwicka 40, Siedliszcze, Rynek 1, siek nad Wisłą, Jaskółcza 59a, Siemianowice Śląskie, Matejki 26, Siemianowice Śląskie, Michałkowicka 23, Siemianowice Śląskie, Topolowa 1, Siemiątkowo, Warszawska 6, Siemirowice, Os. Na Skarpie 10, Siemkowice, Widawska 1, Sieniawa, Cewków 108, Sieniawa, Czerwona Wola, Sieniawa, Dobra B/N, Sieniawa, Gorzyce, Sieniawa, Majdan Sieniawski, Sieniawa, Piłsudskiego 1, Sieniawa, Ubieszyn, Siennica Nadolna, Krupe 157, Siennica Nadolna, Osiedle Cukrowni 76 A, Sierakowice, Kartuska 23a, Sierakowice, Puzdrowo 18, Sieraków, Pl. Powstańców Wlkp. 9, Siercza, Siercza 301a, Sieroszewice, Ostrowska 38, Sierpc, Goleszyn Niepodległości 14, Sierpc, Konstytucji 3 Maja 7, Sierpc, Piastowska 96b, Sierpc, Płocka 59, Sierpc, Reymonta 32, Sierpc, Słowackiego 24, Sierpc, Traugutta 3, Sierpc, Wiosny Ludów 3, Siewierz, Częstochowska 27, Sikórz, Sikórz 90f, Skała, Rynek 10, Skarszewy, Os. Sikorskiego 13, Skarszewy, Pl. Gen. Hallera 5, Skarżysko-Kamienna, Bobowskich 2, Skarżysko-Kamienna, Norwida 9, Skarżysko-Kamienna, Okrzei 18, Skarżysko-Kamienna, Sokola 18, Skarżysko-Kamienna, Sokola 4, Skawina, Korabnicka 9a, Skawina, Ogrody 6c I Ul. Ogrody 101/10, Skępe, 1 Maja 117, Skępe, 21-Go Stycznia 2a, Skierbieszów, Parkowa 17, Skierniewice, Jagiellońska 2, Skoczów, Bielska 68, Skoczów, Goleszowska 1, Skoczów, Pierściecka 73, Skoki, Akacjowa 1, Skomielna Czarna, Skomielna Czarna 214, Skorochów, Skorochów, Skorochów, Skorochów Parking, Skorogoszcz, Opolska 10, Skórzec, Siedlecka 18, Skrwilno, Bieżuńska 1, Skrwilno, Szeroka 2, Skrzyszów, Wyzwolenia 21, Skwierzyna, Główna 22a Trzebiszewo, Sławków, Rynek 25, 31, Sławno, Koszalińska 54, Sławoborze, Kolejowa 14 B, Sławoszew, Sławoszew 36, Sławsk, Konińska 32, Sławsk, Sławsk 83, Sławsko, Sławsko 29, Słomniki, Poniatowskiego 4, Słońsk, Kościuszki 25, Lemierzyce, Słopnice, Słopnice 1296, Słubice, Krótka 7, Słubice, Transportowa 8, Słupia, Słupia 125, Słupno, Olchowa 2, Słupsk, Kaszubska 42, Słupsk, Piłsudskiego 1b, Służewo, Opoki, Służewo, Przybranowo, Smolno Wielkie, Smolno Wielkie 10, Sobienie Jeziory, Duży Rynek 8, Sobków, Kielecka 46, Sobótka, Romana Zmorskiego 8, Sobótka, Sobótka 86, Sochaczew, Bielice 5, Sochaczew, Chopina 168a, Sochaczew, Łąkowa 34, Sochaczew, Żeromskiego 20, Sochaczew, Żuków, Harcerska 18, Sochocin, Płońska 7a, Sokoliniec, Sokoliniec, Sokolniki, Pichlice 7, Sokołów Podlaski, Piłsudskiego 5, Sokoły, Krótka 1, Sokółka, Białostocka 176, Sokółka, Osiedle Zielone 1b, Sokółka, Wyszyńskiego 2, Solarnia, Kosciuszki 1, Solec, Główna 21, Solec Kujawski, Barwna 2, Solec Kujawski, Bydgoska 20, Solec Kujawski, Toruńska 52n, Solec Kujawski, Toruńska 64, Solec Kujawski, Żwirki I Wigury 1, Solec-Zdrój, Zborów 100b, Somonino, Ceynowy 12, Sopot, 3 Maja 17, Sopot, Fryderyka Chopina 43, Sopot, Grunwaldzka 80, Sopot, Haffnera 44, Sosnowica, Wojska Polskiego 106, Sosnowiec, Aleja Zwycięstwa 13, Sosnowiec, Armii Krajowej 69a, Sosnowiec, Bema 7, Sosnowiec, Blachnickiego 3, Sosnowiec, Braci Mieroszewskich, Sosnowiec, Jagiellońska 14, Sosnowiec, Jagiellońska 9c, Sosnowiec, Jagielońska 9c, Sosnowiec, Kalinowa Pawilon, Sosnowiec, Kępa 1, Sosnowiec, Komandosów 5, Sosnowiec, Kościelna 52, Sosnowiec, Królowej Jadwigi 9, Sosnowiec, Lenartowicza 39, Sosnowiec, Łomżyńska 4, Sosnowiec, Piłsudskiego 15, Sosnowiec, Romana Dmowskiego 28g, Sosnowiec, Sobieskiego 27, Sosnowiec, Stacyjna 10 A, Sosnowiec, Staropogońska 56, Sosnowiec, Szybowa 29a, Sosnowiec, Wojska Polskiego 102, Sosnowiec, Wojska Polskiego 17, Spiczyn, Jawidz 140 C, Spytkowice, Rynek 21, Srokowo, Plac Rynkowy 5, Staniewice, Staniewice 29, Stanisławów Pierwszy, Strużańska2, Stara Błotnica, Stara Błotnica 41a, Stara Błotnica, Stary Gózd 29a, Stara Jastrząbka, Podlesie 82a, Stara Kamionka, 64, Stara Kuźnia, Brzozowa 31a, Stara Wieś, Fabryczna 5, Starachowice, Miodowa 10, Starcza, Szkolna 8, Stare Koźle, Wolności 13, Stare Oborzyska, Parkowa 2, Stare Siołkowice, Warszawska 2, Stare Strącze, Stare Strącze 32, Stare Żukowice, Stare Żukowice 131a, Stargard, Kolejowa 2, Stargard, Rumuńska 9, Stargard, Wieniawskiego 23u/1, Stargard Szczec, Pogodna 13, Stargard Szczeciński, S.Okrzei 3d, Starogard Gdański, Armii Krajowej 4, Starogard Gdański, Gdańska 15, Starogard Gdański, Gen. Hallera 29, Starogard Gdański, Lubichowska 93, Starogard Gdański, Os. 60-Lecia Odzyskania Niepodległości Polski 1g, Starogard Gdański, Os. Piastów B/N, Staroźreby, Bromierz 25, Staroźreby, Nowa Góra, Płocka 20, Staroźreby, Plac Bojowników 15, Stary Brus, Kołacze 11, Stary Brus, Stary Brus 88, Stary Sącz, 11 Listopada 4, Stary Sącz, os. Słoneczne 9, Stary Szelków, Szelków 98, Stary Wielisław, Stary Wielisław 68b, Stary Zamość, Stary Zamość 69a, Stawiguda, Warszawska 6, Stawki, Aleja Marii Danilewicz-Zielińskiej 19a, Stąporków, Plac Wolności 15, Stegna, Drewnica, Wiślana 9, Stegna, Kosciuszki 34, Sternalice, Sternalice 114a, Stęszew, Poznańska 14, Stężyca, Dęblińska 80, Stężyca, Porucznika Józefa Dambka 1, Stężyca, Raduńska 1, Stobierna, Stobierna 749a, Stoczek Łukowski, Aleksandrówka 7 A, Stok Lacki, Pałacowa 36, Stok Lacki, Siedlecka 16a, Stolno, Stolno 114, Stopnica, Plac Józefa Piłsudskiego, Stoszowice, Stoszowice 99, Strabla, Wesoła 2, Straduny, 1 Maja 5, Strawczyn, Ruda Srtrawczyńska 15d, Strawczynek, Wojewódzka 75, Stromiec, Główna 12, Dobieszyn, Stromiec, Piaski 18, Stróża, Akacjowa 157, Stróża, Stróża 110, Strykowo, Bukowska 25, Stryszawa, Krzeszów 47 a, Stryszawa, Stryszawa 32 A, Strzała, Siedlecka 127, Strzałkowo, Górna 11a, Strzałków, Reymonta 2, Strzebielino, Gdańska 1, Strzegowo, Słowackiego 4, Strzelce Krajeńskie, Aleja Wolności 3, Strzelce Opolskie, Kardynała Wyszyńskiego 16, Strzelce Opolskie, Krakowska 8, Strzelce Opolskie, Wojska Polskiego 1, Strzelce Wielkie, Częstochowska 1c, Strzelce Wielkie, Pajęczańska 15, Strzeleczki, Kościelna 23, Strzelin, Św. Jana 7, Strzepcz, Ks. Rotty 27, Strzyżewice, Bystrzyca Stara 73, Stuchowo, Stuchowo 21, Studzienice, Kaszubska 21, Studzienice, Sominy 28, Studzionka, Wodzisławska 22 B, Suchedniów, Bugaj 12, Suchedniów, Powstańców 1863r 69, Suchy Dąb, Sportowa 6/B, Suchy Dąb, Grabiny-zameczek, Cedrowa 39, Sulechów, Żwirki Wigury 5, Sulejówek, Gabriela Narutowicza 38, Sulęczyno, Kaszubska 13a, Sulików, Garbarska 1, Suliszewo, Suliszewo 78, Sulmierzyce, Bogumiłowice 79, Sulmierzyce, Pl. Kościuszki 18, Sułkowice, Beskidzka 135/1, Sułkowice, Klonowa 18, Sułkowice, Sportowa 2a, Sułów, Deszkowice Pierwsze 148, Sułów, Michałów Osiedlowa 1, Sumina, Rybnicka 31, Susiec, Tomaszowska 20, Susz, Piastowska 28, Susz, Ulnowo 31, Suwałki, E. Plater 20b, Suwałki, Emilii Plater 45, Suwałki, Kowalskiego 12, Suwałki, Mieszka I 41, Suwałki, Noniewicza 42a, Suwałki, Noniewicza 73, Suwałki, Pl. Konopnickiej 12/1, Suwałki, Raczkowska 39, Suwałki, Szpitalna 71, Suwałki, Świerkowa 52, Suwałki, Wileńska 11, Suwałki, Witosa 4a, Suwałki, Wojska Polskiego 23abc, Swarożyn, Braterska 5, Swarzewo, Ks. Pronobisa 26, Swarzędz, Kowalska 15, Swarzędz, Oś. Kościuszkowców 33h, Swornegacie, Międzymostowa 1, Sychowo, Jana Pawła II 46, Sypniewo, 29-Stycznia 64, Sypniewo, Mickiewicza 48, Sypniewo, Ostrołęcka 30a, Sypniewo, Strażacka 8, Syrynia, Nowa 1, Szamocin, Rynek 7, Szamotuły, Chrobrego 20, Szamotuły, Ostrorogska 12 A, Sząbruk, Samulowskiego 30, Szczaniec, Herbowa 7, Szczawa, Szczawa 603, Szczawin Kościelny, Jana Pawła 6, Szczawno, Główna 26, Szczebrzeszyn, Bodaczów 90 B, Szczebrzeszyn, Zamojska 5, Szczecin, 9 Maja 84, Szczecin, Dmowskiego 52, Szczecin, Gabriela Narutowicza 22 Lok.C,D,, Szczecin, Grodzka 19, Szczecin, Jagiellońska 72/2, Szczecin, K.H. Rostworowskiego 1, Szczecin, Karola Szymanowskiego 5, Szczecin, Klemensiewicza 7, Szczecin, Os. Kasztanowe 50 lok 1 i 2, Szczecin, Piotra Skargi 5a Lok L3, Szczecin, Rydla 84, Szczecinek, Bartoszewskiego 30, Szczecinek, Karlińska 17, Szczecinek, Parsęcko 39a, Szczerbice, Radoszowska, Szczerbice, Rybnicka 11, Szczerców, Floriana 3, Szczucin, 1 Maja 26, Szczurawice, Szczurawice 67 A, Szczurowa, Rynek 1b, Szczutowo, Lipnowska 4 Gójsk, Szczutowo, Lipowa 3, Szczyrk, Mysliwska 64, Szczyrzyc, Szczyrzyc 147, Szczytna, Wolności 12a, Szczytno, Narońskiego 2, Szczytno, Nauczycielska 18, Szczytno, Śląska 6, Szczytno, Żeromskiego 14, Szemud, Wejherowska 15, Szemud, Wejherowska 39, Szepietowo, Główna 20 A, Szepietowo, Mazowiecka 7a, Szepietowo, Wojny Szuby 22, Szklarska Poręba, Mała 1a, Szklarska Poręba, Partyzantów 4, Szkotowo, Szkotowo 52, Szubin, Młyńska 17, Szubin, Sklep Nr.36 Generała Bema, Szubin, Szubińska 3, Szulborze Wielkie, Kard. St. Wyszyńskiego 13a, Szumowo, 1 Maja 53, Szydłowiec, Spółdzielcza 3, Szydłów, Rynek 5, Szymiszów, Piękna 12, Ślesin, Czesława Miłosza 1, Ślesin, Nakielska 23, Śliwice, Ks. Dr St Sychowskiego 16, Śliwice, Pocztowa 3, Śrem, Powstańców Wielkopolskich 13, Śrem, Poznańska 32, Środa Śląska, Plac Wolności 55, Świątki, Świątki 4a, Świdnik, B. Ratajczaka 3, Świdnik, Kalinówka 157, Świdnik, Tadeusza Kościuszki 4, Świdwin, Ks.Jerzego Popiełuszki 27, Świebodzin, Konarskiego 8, Świecie, Tucholska 7, Świecie, Wojska Polskiego 11, Świedziebnia, Michałki, Świedziebnia, Świedziebnia 91, Świekatowo, Koronowska 5, Świeradów Zdrój, Górska 6, Świeradów Zdrój, Zdrojowa 4, Świercze, Wiejska 2, Świerczów, Opolska 9, Świerklaniec, Miarki 13, Świerzawa, Pl. Wolności 54, Świętajno, Świętajno 37, Świętoszówka, Biery 112, Świętoszówka, Świętoszówka 7, Świlcza, Świlcza 330, Świnice Warckie, Kard. St. Wyszyńskiego 13a, Świnków, Świnków 62a, Świnoujście, Sosnowa 22, Taczanów Drugi, Taczanów Drugi Nr 9, Tarnawatka, Lubelska 41, Tarnowskie Góry, Bytomska 3, Tarnowskie Góry, Słoneczników 41, Tarnów, Tarnów 30a, Tarnów, Wilsona 2, Tarnówka, Przedszkolna 2, Tczew, Chełmońskiego 1a, Tczew, Jedności Narodu 16, Tczew, Jedności Narodu 6, Tczew, Orzeszkowej 6, Tczew, Topolowa 4d, Tczew, Wojska Polskiego 14, Teresin, O.Maksymiliana Kolbego 83, Terespol, Bohukały 66, Tłuchowo, Sierpecka 12, Tobolice, Brzozowa 2, Tokarnia, Tokarnia 580 A, Tomaszkowo, Wulpińska 22, Tomaszowice, Tomaszowice 46 A, Tomaszowice-Kolonia, Tomaszowice Kol. 52 A, Tomaszów Bolesławiecki, Tomaszów Bolesławiecki 21 B, Tomaszów Lubelski, Piłsudskiego 1 A, Tomaszów Mazowiecki, Białobrzeska 78/82, Tomaszów Mazowiecki, Hoża 1/3, Toporów, Świerczewskiego 23, Toruń, Bema 20a, Toruń, Chełmińska 22, Toruń, Gagarina 152, Toruń, Konstytucji 3 Maja 30, Toruń, Łódzka 35-37, Toruń, Łyskowskiego 29/35, Toruń, Poznańska 80, Toruń, Strzałowa 7, Toruń, Włocławska 224, Torzym, Saperska 10, Trawniki, Trawniki 611, Trąbczyn, Trąbczyn 32, Trębaczew, Szkolna 5a, Troszyn, Słowackiego 4a, Troszyn, Troszyn 4a, Truskolasy, Rynek 9, Trzcianne, 3-go Maja 21, Trzcianne, 3-Go Maja 24, Trzcińsko Zdrój, Wodna 5, Trzebiatów, Kamieniecka 20, Trzebiatów, Kilińskiego 39, Trzebiatów, Rynek 2, Trzebiatów, Słowackiego 4-5, Trzebielino, Pomorska 10, Trzebielino, Zieliń 53, Trzebieszowice, Trzebieszowice 93 A, Trzebieszów Drugi, Trzebieszów Drugi 98, Trzebinia, Głowackiego 9, Trzebinia, Młoszowska 21 A, Trzebinia, Os. Widokowe 19, Trzebinia, Os.Gaj, Trzebinia, Sobieskiego 2, Trzebinia, Tysiąclecia Państwa Polskiego 57, Trzebnica, Daszyńskiego 18, Trzeboszowice, Trzeboszowice 33, Trzyciąż, Trzyciąż 102, Trzydnik Duży, Trzydnik Duży 59 B, Trzygłów, Trzygłów 17, Tuczna, Tuczna 206, Tuczno, Pakoska 5, Tuczno, Wolności 18 A, Tulce, Siekierecka 24, Tuliszków, Pl. Wolności 16, Tuliszków, Walki Młodych 9, Turek, Chopina 57, Turobin, Rynek 27, Turośń Kościelna, Białostocka 30A, Turza Śląska, Bogumińska 34, Turzno, Toruńska 27, Tworków, Krzyżanowska 3, Tychy, Biblioteczna 14, Tychy, Dąbrowskiego 43, Tychy, Jana Pawła Ii 20, Tychy, Mikołowska 66, Tychy, Wodna 45, Tychy, Wyszyńskiego 27, Tykocin, Sokołowska 1, Tylmanowa, Os. Rzeka 408 B, Tymbark, Tymbark 685, Tyrawa Wołoska, Tyrawa Wołoska 233, Tyszowce, Kościelna 1, Uciechów, Wiśniowa 3, Unisław, Lipowa 49, Ustka, Grunwaldzka 43, Ustrobna, Ustrobna B/N, Ustroń, Andrzeja Brody 16, Ustroń, Grażyńskiego 3, Ustroń, Lipowa 42, Ustroń, Lipowska 138, Ustrzyki Dolne, Piastowska, Uzdowo, Uzdowo 31, Wadowice, Al. Wolności 70, Wadowice, Bałysa 10, Wadowice Górne, Wadowice Górne 138, Waleńczów, Mickiewicza 1, Wałcz, Dworcowa 23, Wałcz, Gostomia B/N Działka 174, Wałcz, Kilińszczaków 41, Wałcz, W.Polskiego 27d, Wambierzyce, Franciszkańska 2, Wapnica, Wapnica, Warka, Michałów Parcela 39, Warka, Puławska 28, Warlubie, Dworcowa 10, Warszawa, Al. Jerozolimskie/Jana Pawła II, Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72 Lok. 4, Warszawa, Antoniego Kocjana 1/42, Warszawa, Baleya 9, Warszawa, Bernardyńska 25, Warszawa, Biograficzna 1, Warszawa, Bohaterów 17a, Warszawa, Browarna 6, Warszawa, Chodecka 4, Warszawa, Ciołka 30, Warszawa, Czerniakowska 58, Warszawa, Egipska 4, Warszawa, Elbląska 37, Warszawa, Gagarina 25, Warszawa, Gen. A. Chruściela 24, Warszawa, Globusowa 21, Warszawa, Głębocka 60a, Warszawa, Jagiellońska 47b Lok. 61, Warszawa, Karola Darwina 16 Lok 2a, Warszawa, Kasprzaka 24 Lok. 2a, Warszawa, Korkowa 153/157, Warszawa, Korkowa 89, Warszawa, Krasnowolska 69, Warszawa, Mehoffera 132, Warszawa, Melsztyńska 4/10, Warszawa, Międzyborska 48, Warszawa, Myśliborska 98f Lok. 1, Warszawa, Odkryta 31 Lok.4, Warszawa, Ogrodowa 32, Warszawa, Pańska 67, Warszawa, Pełczyńskiego 32 Lok. 1,2, Warszawa, Petofiego 3, Warszawa, Piękna 31/37, Warszawa, Płocka 34, Warszawa, Podczaszyńskiego 1/3, Warszawa, Pohulanka 1/U1-U2/-U3, Warszawa, Pruszkowska 5, Warszawa, Puławska 67 Lok. 41, Warszawa, Rakowiecka 45, Warszawa, Sabały 3, Warszawa, Sosnkowskiego 11, Warszawa, Spychowska 2, Warszawa, St. Kazury 2 F, Warszawa, Trakt Lubelski 414, Warszawa, Wańkowicza 5a Lok.1, Warszawa, Wrzeciono 48, Warszawa, Wspólna Droga 22, Warszawa, Zdziarska 40, Warszawa, Żaryna 5, Warszawa, Żeglugi Wiślanej 12 Lok. U3-U4, Warszawa, Żelazna 59a, Warszkowo, Warszkowo 106, Warta Bolesławiecka, Warta Bolesławiecka 30 B, Wasilków, Białostocka 106 Lok. U5, Wasilków, Kościelna 58A, Wasilków, Rynek Kilińskiego 14, Wasilków, Wojtachowska 84, Wawrzeńczyce, Wawrzeńczyce 161, Wąchock, Starachowicka 59, Wągrowiec, Aleja Jana Pawła Ii 6, Wąpielsk, Wąpielsk, Wąwolnica, Rynek 3, Wejherowo, Kotłowskiego 3/29, Wejherowo, Maszopów 1, Wejherowo, Sobieskiego 241, Werbkowice, Zamojska /Przystanek Pks/, Wędrzyn, Wędrzyn 47c, Węgierska Górka, Kościuszki 12d, Węgliniec, Karola Wojtyły 23, Węglowice, Węglowice 13 B, Węgorzewo, Armii Krajowej 1a, Węgorzewo, Teatralna 2, Węgorzewo, Węgielsztyn, Węgorzyno, 3 Maja 25, Węgorzyno, Grunwaldzka 27a, Węgrów, Stadionowa 4, Węgrzce, Stary Trakt 2a, Widna Góra, Roźwienicka 17, Wieczfnia Kościelna, Wieczfnia Kolonia 2a, Wielbark, Nowowiejskiego 1a, Wiele, Derdowskiego 66, Wielgie, Starowiejska 87, Wielgie, Zaduszniki 147, Wielgomłyny, Rynek 5, Wieliczka, Grotrgera 30, Wieliczka, Pawlikowice 260, Wieliczka, Sygneczów 191, Wieliszew, Modlińska 73, Wielka Wieś, Szkolna 2, Wielki Klincz, Rzemieślnicza 2c, Wielogłowy, Wielogłowy 332, Wieluń, Os. Armii Krajowej 15, Wierzbica, Radomska 2, Wierzbie, Wierzbie 35, Wierzbno, Wierzbno 31, Wierzchucin Królewski, Wierzchucin Królewski 110, Wierzchucino, Białogóra, Morska 5k, Wierzchy, Bydgoska 3a, Więcbork, Hallera 16, Więcbork, Hallera 33, Więcbork, Mickiewicza 17, Więckowice, Jeziorna 3, Wilamowa, Wilamowa 33, Wilamowice, Rynek 5, Wilczyn, Karolkowa 7a, Wilga, Warszawska 34, Wilkołaz, Wilkołaz Pierwszy 16, Wilkowice, Lipowa 4, Wilkowice, Wyzwolenia 113, Wilkowo, Wilkowo 34, Wilkowo Polskie, Kościańska 43a, Wilków, Kolonia Szczekarków 47, Wisła, 1 Maja 65, Wisła Mała, Nad Jeziorem 14, Wisła Wielka, Cieszyńska 25, Witankowo, Witankowo 1, Witanowice, Jana Pawła II 95, Witnica, Sikorskiego 88/2, Witnica-mosina, Mosina 24, Władysławowo, 1000-Lecia Pp 15, Władysławowo, Róży Wiatrów 44, Władysławowo, Średnia 30, Władysławowo, Żeromskiego 29, Włocławek, Al.Fryderyka Chopina 27, Włocławek, Aleja Jana Pawła Ii 69, Włocławek, Długa 63, Włocławek, Grodzka 45, Włocławek, Jodłowa 2, Włocławek, Kościuszki 23, Włocławek, Krasińskiego 4, Włocławek, Metalowa 16, Włocławek, Ostrowska 30, Włocławek, Płocka 147 A, Włocławek, Pogodna 10, Włocławek, Toruńska 47a, Włocławek, Wieniecka 34, Włodary, Nyska 2, Włodawa, Mielczarskiego 6, Włodawa, Piłsudskiego 85, Włodawa, Rynek 26, Włodawa, Saska 5, Włodawa, Szpitalna 11, Wodynie, Siedlecka 66, Wodzisław, Krakowska 24a, Wodzisław Śląski, Chrobrego 160, Wodzisław Śląski, Chrobrego 37, Wodzisław Śląski, Górnicza 8, Wodzisław Śląski, Jastrzębska 113, Wodzisław Śląski, Kardynała Stefana Wyszyńskiego 30, Wodzisław Śląski, Księżnej Konstancji 22, Wodzisław Śląski, Os. 1 Maja 29a, Wodzisław Śląski, Przemysława 12, Wodzisław Śląski, Pszowska 267, Wodzisław Śląski, Stefana Czarnieckiego 24, Wodzisław Śląski, Szczęśliwa 39, Wojbórz, Wojbórz 137, Wojciechów, Palikije Ii / 92, Wojciechów, Wojciechów 148 A, Wojcieszków, Kościelna 34, Wojkowice, Plaka 1 A, Wojnowice, Rostka 39, Wojtyniów, Spacerowa 1, Wola, Brzozowa 12, Wola Gułowska, Wola Gułowska 67, Wola Osowińska, Parkowa 11, Wola Radziszowska, Wola Radziszowska 18, Wola Trzydnicka, Wola Trzydnicka 30, Wola Wielka, Wola Wielka, Wola Zarczycka, Wola Zarczycka 147c, Wolbrom, Krakowska 55, Wolica, Górna 1, Wolica, Wolica 273, Wołomin, Sosnowa 1b, Wożuczyn Cukrownia, Wożuczyn Cukrownia 17, Wójtowo, Jaśminowa 1, Wólka Kosowska, Łączności 35, Wólka Małkowa, Sklep Nr 12, Wrocław, Aleja Jana Kochanowskiego 8a, Wrocław, Borowska 214, Wrocław, Grabiszyńska 130, Wrocław, Pomorska 43, Wrocław, Średzka 11, Wrocław, Wielkopolska 19, Wronin, Głubczycka 15, Wronki, Os. Borek 11, Wronki, Oś. Słowiańskie, Wschowa, Lgiń 24a, Wschowa, Osowa Sień 89C, Wyrzysk, Staszica 3, Wysoka, Dworcowa 17a, Wysokie Mazowieckie, Jagiellońska 10, Wysokie Mazowieckie, Ludowa 17a Lok.4, Wysokie Mazowieckie, Ludowa 64, Wyszatyce, Bolestraszyce 182 B, Wyszki, Łąkowa 14, Wyszyna, Turkowska 4, Wyśmierzyce, Mickiewicza 63, Wyżnianka, Wyżnianka 33, Zabierzów, Kolejowa 22, Zabrze, Bytomska 75, Zabrze, Ignacego Paderewskiego 34, Zabrze, Nyska 13, Zabrze, Okrzei 1/1, Zabrze, Struzika 12c, Zabrzeg, Miliardowicka 17a, Zagnańsk, Turystyczna 90, Zagórze, M.J.Piłsudskiego 202, Zakliczyn, Rynek 20, Zakopane, Ustup 5c, Zakroczym, O.H.Koźmińskiego 12, Zakrzewo, Edmunda Jana Osmańczyka 16, Zalewo, Jesionowa 2, Zalewo, Żeromskiego 48, Załuski, Kamienica 37c, Zamarski, Główna 2, Zambrów, Magazynowa 8, Zambrów, Witolda Pileckiego 16, Zambrów, Wyszyńskiego 15a, Zamienie, Dawidowska19, Zamość, Lipska 45, Zamość, Sikorskiego 14/54, Zamość, Wiejska 17, Zamość, Zawada 152, Zamość, Zawada 221, Zamość, Zawada 41 D, Zamość, Złojec 148, Zaniemyśl, Czarnecka 1, Zaręby Kościelne, Rynek 13, Zator, Rynek 14, Zawada, Oleska 27, Zawady, Częstochowska 12, Zawadzkie, Nowe Osiedle 2a, Zawadzkie, Opolska 64, Zawidz Kościelny, Mazowiecka 18, Zawoja, Zawoja 2800, Zawonia, Trzebnicka 15, Ząbki, Ks. I. Skorupki 17 Lok. U1, Ząbki, Warszawska 5/1, Ząbkowice Śl., ARMII KRAJOWEJ 16, Ząbrowo, Szkolna 4, Zblewo, Kościerska 36a, Zbuczyn, Rynek 1, Zdzieszowice, Korfantego 15, Zdzieszowice, Strzelecka 1, Zebrzydowice, E. Orzeszkowej 59, Zebrzydowice, Kończyce Małe, Jagiellońska 4c, Zebrzydowice, Ks. A. Janusza 4, Zegartowice, Zegartowice 146, Zgorzelec, Daszyńskiego 63, Zgorzelec, Kościuszki 49, Zieleniec, Zieleniec 87g, Zieleniewo, Szczecińska 26, Zielona Góra, Jędrzychowska 38, Zielona Góra, M. Skłodowskiej-Curie 13, Zielona Góra, Morelowa 40, Zielona Góra, Objazdowa 15/17, Zielona Góra, Powstańców Warszawy 7, Zielona Góra, Truskawkowa 1b, Zielonka, Armii Krajowej 30, Zielonki, Krakowskie Przedmieście 312, Zielonki, Wiarusa 15, Zieluń, Plac 1 Maja, Zimnice Wielkie, Opolska 49, Złocieniec, Obr.Westerplatte 1, Złota, Złota 102a, Złotniki Kujawskie, Kościelna 10, Złotogłowice, Złotogłowice 71, Złotokłos, Główna 52, Złotów, Bohaterów Westerplatte 19a, Złotów, Kleszczynie, Złotów, Na Szkolnej, Złotów, Nowa Swieta, Złotów, Swietej, Złotów, W Sławianowie, Złotów, W Stawnicy, Złotów, Zamkowa 72, Zwardoń, Zwardoń 5A, Zwierzyn, Wojska Polskiego 12, Zwierzyn, Wojska Polskiego 18, Zwonowice, Rudzka 2A, Zwonowice, Sumińska 9C, Żabia Wola, Główna 1, Żagań, Żółkiewskiego 28, Żarki K. Libiąża, Podleśna Bn, Żelisławice, Przyszłości 7, Żelistrzewo, Smolno, Ul. Pucka 15, Żmigród, Pl. Wojska Polskiego 15, Żmigród, Zamkowa 14-20, Żnin, Wandy Pieniężnej 23, Żory, Osińska 44a, Żory, Oś.Powstańców Śl.Pu-8, Żory, Rybnicka 226 A, Żukowo, Gdańska 62a, Żukowo, Piłsudskiego 4, Żurawiec, Elbląska 12, Żuromin, Przemysłowa 4/8a, Żuromin, Syberia, Żuromin, Szpitalna 89/93, Żychlin, Parkowa 44, Żywiec, Na Borach 1, Żywiec, Os.Młodych 1, Żywiec, Zielona 3

Lewiatan

Gazetka Lewiatan - Produkty w akcji - morela.
Obowiązuje we wszystkich sklepach Lewiatan

O społeczności Lewiatan

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców prowadzących działalność handlową. Polska Sieć Handlowa Lewiatan konsoliduje obecnie ponad 3 200 rzetelnych i solidnych placówek handlowych. Ich celem jest zaoferowanie kompleksowego modelu działalności sklepu według sprawdzonych i wciąż udoskonalanych rozwiązań. Marka Polska Sieć Handlowa Lewiatan oraz Spółka Lewiatan Holding S.A. były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane przez media i inne podmioty za swoją działalność biznesową oraz charytatywną. Marka ta wielokrotnie znajdowała się w gronie podmiotów nazywanych Gazelami Biznesu, czyli firm osiągających dobre wyniki finansowe oraz mogących się pochwalić zrównoważoną dynamiką wzrostu. Wśród innych wyróżnień znajdują się również: Hermes Handlu, przyznawany przez redakcję miesięcznika Poradnik Handlowca, Korona Handlu, przyznawana przez redakcję dwutygodnika Handel, oraz Złoty Orzech, przyznawany przez redakcję Wiadomości Handlowych. Specjalnością Lewiatana są cotygodniowe promocje i akcje, dzięki którym można delektować się specjałami w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji zniżkowych Lewiatan informuje w gazetce (także online), zawierającej ofertę na bieżący tydzień promocji.

Dlaczego kupować w sklepach Lewiatan?

W supermarketach Lewiatan sprzedaje nie tylko popularne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić międzynarodowe, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za atrakcyjne i niezwykle niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i artykuły gospodarstwa domowego. Koncentrujemy się na potrzebach swoich klientów. Na przykład dzięki akcji „Gotuję z Lewiatanem” powstała interaktywna książka kucharska, w której znalazło się wiele ciekawych przepisów. Przygotowujemy również promocje czasowe jak zbieranie naklejek na Karcie Kolekcjonera, żeby kupić w atrakcyjnej cenie garnki Ambition z linii Presto. Pamiętaj, aktualna gazetka promocyjna to klucz do udanych zakupów. Nasze promocje obejmują również takie produkty jak alkohole (np. piwo). Nie stawiamy wyłącznie na oferty tematyczne ale również regionalne, sprawdź, może gazetka ważna od jutra zawiera ofertę specjalną obowiązującą w Twojej okolicy? Gazetka Małopolska i gazetka Wielkopolska mogą się od siebie różnić aktualnie przecenionymi artykułami, ale łączy je zawsze to, że w każdej znajdziesz wiele niezwykle atrakcyjnych promocji! Lewiatan prowadzi również własną stronę internetową (https://www.lewiatan.pl), na której jest dostępna kompletna lista sklepów.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Lewiatan

Lewiatan znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Lublin czy Kraków. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:00 do 20:00, w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy czwartek i są ważne do środy. Przejrzyj ulotki tematyczne Lewiatana, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

 

Na tej stronie znajdziesz 3 ulotek sklepu Lewiatan, które obowiązują do 19.2.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety, głównie: pieprz, sól, sok, szklanka, mleko, cytryny, patelnia, ręcznik, cebula, papryka, które możesz kupić w 3004 sklepach w Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 127 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Lewiatan, jeśli chcesz się zapoznać z 199 gazetkami, których oferta już wygasła.