Najbliższy
spinner

 Gazetki mogą obowiązywać tylko w niektórych lokalizacjach.

Merkury Market - gazetki i promocje

 

O społeczności Mercury Market

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Hasło przewodnie marki "Remontuj i urządzaj taniej!" Pozwala na oferowanie klientom najbardziej konkurencyjnych cen. Asortyment Mercury Market obejmuje ponad 55 tys. artykułów. Mercury Market wspólpracuje z wiodącymi producentami na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do wykonawców oraz odbiorców hurtowych. Specjalnością  Mercury Market są cotygodniowe promocje, dzięki którym można dokonywać zakupu produktów budowlanych po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Mercury Market z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Mercury Market?

Polityki firmy polega na zapewnieniu jak najszerszej rzeszy klientów regionu południowej Polski łatwego dostępu do niezwykle bogatej i dostosowanej "na każdą kieszeń" oferty płytek ceramicznych eksponowanych na wielu metrach kwadratowych powierzchni. Szeroki wybór wzorów płytek, markowych producentów polskich i zagranicznych, w tym m.in. z Włoch, Niemiec oraz Hiszpani. Z pewnością usatysfakcjonowane będą osoby zainteresowane stolarką budowlaną. Zapewniamy bowiem bardzo bogatą ofertę drzwi, okien (drewnianych, aluminiowych i wykonanych z PCV) oraz paneli ściennych i podłogowych. W ofercie jest również fachowy montaż zakupionych drzwi oraz okien. Ponadto Merkury Market oferuje swoim klientom największy wybór lamp i żyrandoli, tapet, firan, zasłon, galanterii drewnianej, a także dywanów. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na artykuły budowlane. Mercury Market prowadzi również własną stronę internetową www.mercurymarket.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Mercury Market

Mercury Market znajduje się we wszystkich większych miastach południowej Polski, takich jak między innymi Cieszyn, Jasło, Kielce, Kraków. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 - 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w co tydzień. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Mercury Market, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Produkty w Merkury Market gazetkach

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble