Merkury Market - gazetki i promocje


Szukasz w Internecie gazetek Merkury Market, jesteś w dobrym miejscu. Posiadamy najnowsze katalogi z sieci Merkury Market, dzięki czemu podczas zakupów możesz korzystać z najlepszych cen i ofert. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze korzystając z okazji w cotygodniowych katalogach Merkury Market i skorzystać z najlepszych okazji prezentowanych w gazetkach Merkury Market, jesteś w odpowiednim miejscu.

 

O społeczności Mercury Market

Firma Merkury powstała w 1991 r. i od początku swojej działalności zajmuje się dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz oraz materiałów budowlanych. Hasło przewodnie marki "Remontuj i urządzaj taniej!" Pozwala na oferowanie klientom najbardziej konkurencyjnych cen. Asortyment Mercury Market obejmuje ponad 55 tys. artykułów. Mercury Market wspólpracuje z wiodącymi producentami na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do wykonawców oraz odbiorców hurtowych. Specjalnością  Mercury Market są cotygodniowe promocje, dzięki którym można dokonywać zakupu produktów budowlanych po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Mercury Market z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Mercury Market?

Polityki firmy polega na zapewnieniu jak najszerszej rzeszy klientów regionu południowej Polski łatwego dostępu do niezwykle bogatej i dostosowanej "na każdą kieszeń" oferty płytek ceramicznych eksponowanych na wielu metrach kwadratowych powierzchni. Szeroki wybór wzorów płytek, markowych producentów polskich i zagranicznych, w tym m.in. z Włoch, Niemiec oraz Hiszpani. Z pewnością usatysfakcjonowane będą osoby zainteresowane stolarką budowlaną. Zapewniamy bowiem bardzo bogatą ofertę drzwi, okien (drewnianych, aluminiowych i wykonanych z PCV) oraz paneli ściennych i podłogowych. W ofercie jest również fachowy montaż zakupionych drzwi oraz okien. Ponadto Merkury Market oferuje swoim klientom największy wybór lamp i żyrandoli, tapet, firan, zasłon, galanterii drewnianej, a także dywanów. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na artykuły budowlane. Mercury Market prowadzi również własną stronę internetową www.mercurymarket.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Mercury Market

Mercury Market znajduje się we wszystkich większych miastach południowej Polski, takich jak między innymi Cieszyn, Jasło, Kielce, Kraków. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 10:00 - 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w co tydzień. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Mercury Market, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najlepsze gazetki i katalogi Merkury Market w Internecie
Posiadamy informacje dotyczące niemal wszystkich gazetek i promocji Merkury Market, które oferują w całej Polsce! Nie zależnie od tego, czy znajdują się w katalogu, w Internecie czy offline, możesz je przeglądać na naszym portalu.

Odkryj najbardziej atrakcyjne oferty Merkury Market
Wielu ludzi chce zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów w Merkury Market. Dysponujemy wszystkimi informacjami o okazjach proponowanych przez Merkury Market, dzięki czemu możesz kupować za najlepsze ceny i oszczędzać pieniądze. Wystarczy przeglądać na naszym portalu najnowsze gazetki i katalogi, żeby dowiedzieć się, jak zaoszczędzić pieniądze na świetnych produktach. Pamiętaj, oszczędzanie jest gwarancją sukcesu!

Zainwestuj swój czas!
Kiedy mowa o oszczędzaniu to najważniejsze jest odpowiednie nastawienie. Obecnie możesz zaoszczędzić tylko kilka złotych, ale ziarnko do ziarnka… Dzięki gazetkom Merkury Market oszczędzanie to najlepszy sposób na inwestowanie swoich pieniędzy. Aby zaoszczędzić, trzeba stać się wnikliwym klientem i trochę poszukać, zanim wybierzesz się na zakupy do sklepów Merkury Market. Zajmie to chwilę, ale dzięki naszym gazetkom możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Na tej stronie znajdziesz 2 ulotek sklepu Merkury Market, które obowiązują do 31.12.2021. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Dom i ogród, głównie: lampa, ława, dekoracja świąteczna, lampa led, narożnik, komoda, drzwi, stół, krzesło, klej, które możesz kupić w 23 sklepach w Kraków, Kielce, Bielsko-Biała, Rzeszów, Rybnik itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 171 detalistów, które są dostępne na Twoja Gazetka. Możesz również przejrzeć archiwum Merkury Market, jeśli chcesz się zapoznać z 50 gazetkami, których oferta już wygasła.

Sklepy Merkury Market
NAJ gazetki

Produkty

Sprzedawcy