ALDI - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki ALDI

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI ALDI

Sklepy Aldi stanowią część grupy Aldi Nord, lidera wśród niemieckich dyskontów. Początki firmy sięgają 1914 roku i małego sklepu spożywczego w niemieckim Essen. Teraz Grupa Aldi Nord działa w dziewięciu krajach europejskich, zatrudniając ok. 60 000 pracowników. W Polsce sieć Aldi rozpoczęła działalność w 2008 roku, obecnie posiada ponad 120 placówek.

Hasło „Wysoka jakość w dobrej cenie” prezentuje misję marki, której celem jest oferowanie swoim klientom wysokiej jakości produktów w jak najniższej cenie. Znaczną część asortymentu Aldi stanowią marki własne, które starają się kompleksowo zaspokoić wszystkie potrzeby klientów. Nie ustępują one jakością oferowanych artykułów producentów światowych, ponieważ regularnie przechodzą niezwykle rygorystyczne kontrole w niezależnych ośrodkach badawczych.

W sklepach Aldi dostępna jest nie tylko oferta spożywcza ale również non food m.in. urządzenia elektroniczne, odzież, chemia gospodarcza jak i akcesoria do kuchni i łazienki.

W wyborze dostawców kluczową rolę odgrywa lokalność, stąd w sklepach Aldi znajdziesz wiele produktów od regionalnych producentów. Firma Aldi stawia na zrównoważony rozwój, co przejawia się na wielu poziomach: od współpracy z lokalnymi wytwórcami, wyboru wyłącznie certyfikowanego asortymentu (QS, TÜV, FairTrade, MSC, ASC) przez przystąpienie do Sojusz na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Przemysłu Tekstylnego (poprawa warunków pracy sektora tekstylnego) po próby ograniczenia emisji gazów cieplarnianych w ramach swojej działalności.

Firma Aldi co rusz zdobywa kolejne wyróżnienia za osiągnięcia w wielu różnych dziedzinach swojej działalności. W 2017 roku Aldi zostało okrzyknięte „najpopularniejszym supermarketem” wśród młodzieży w Niemczech w rankingu YoungBrandsAwards jak również otrzymało złoty medal w kategorii „dyskont” przyznawany przedsiębiorstwom przyjaznym dla rodziny.

Sieć Aldi dotrzymuje kroku najnowszym technologiom, oprócz prężnie rozwijającej się strony internetowej, firma udostępniła aplikację mobilną Aldi, dzięki której dowiesz się, gdzie w pobliżu znajduje się sklep Aldi oraz sprawdzisz aktualne oferty specjalne.

Aktualna gazetka (również online) to nieocenione źródło informacji o produktach pojawiających się w promocji oraz nowych, tematycznych rabatach.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH ALDI?

Z kompletną ofertą asortymentu Aldi można się zapoznać na stronie internetowej https://www.aldi.pl/. Klienci znajdą tu również informacje o aktualnych wydarzeniach organizowanych przez sieć dyskontów, takich jak Rączka grilluje w Aldi, w ramach której znany kucharz Remigiusz Rączka promuje wraz z Aldi Festiwal Grillowy, odbywający się w wielu miastach Polski. Klienci znajdą tu również wiele przepisów kucharskich idealnych na każdą okazję.

Sieć Aldi prawie codziennie przygotowuje dla swoich klientów nowe oferty dostosowane do ich aktualnych potrzeb. Prawie codziennie pojawiają się nowe promocje typu: Okazje Tygodnia, Hity Tygodnia, Okazyjna Piątko-Sobota jak i oferty tematyczne. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się w aktualnej gazetce, z której dowiesz się o obniżkach na takie artykuły jak m.in.: kwiaty, odkurzacze czy fajerwerki.

Znaczną część oferty w sklepach Aldi tworzą marki własne, dzięki czemu sieć może zaoferować swoim klientom starannie wyselekcjonowane produkty, o doskonałej relacji jakości do ceny.

Jedynie w sklepach Aldi możesz kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW ALDI

W Polsce funkcjonuje ponad 120 sklepach Aldi. Można je znaleźć w wielu polskich miastach takich jak: Poznań, Bydgoszcz, Opole, Wrocław czy Kraków.

Supermarkety Aldi są otwarte (co do zasady) od poniedziałku do soboty w godzinach od 7:00 do 21:00, a w niedziele handlowe) od 9:00 do 18:00.

Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień.

Każda nowa ulotka to potencjalne źródło informacji dot. aktualnych rabatów oraz innych interesujących wydarzeń.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety