Auchan - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Auchan

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI AUCHAN

Sklepy Auchan należą do przedsiębiorstwa Auchan Retail – 11. największego dystrybutora żywności na świecie, który działa obecnie w 17 krajach. To nie tylko gigant pod względem ilości posiadanych sklepów (ponad 4 000 na całym świecie), ale również liczby zatrudnianych pracowników – ponad 345 000!

Pierwszy sklep Auchan w Polsce otwarto w 1996 w Piasecznie pod Warszawą. Obecnie na terenie całego kraju działa prawie 120 sklepów w kilku formatach:

Firma Auchan Retail Polska to nie tylko lider w sprzedaży detalicznej ale również aktywny uczestnik życia społecznego, np. w maju 2019r. otrzymała tytuł „Dobroczyńca roku 2019” w kategorii: Zdrowie – duże firmy. Kandydaturę sieci Auchan zgłosił do konkursu jej wieloletni partner na polu walki z nowotworami krwi – fundacja DKMS. Warto również zaznaczyć, że 100% hipermarketów Auchan Retail Polska przekazuje żywność Federacji Polskich Banków Żywności.

Zgodnie z hasłem „Auchan… i życie się zmienia” firma zawsze na pierwszym miejscu stawia swoich klientów. To właśnie z myślą o ich potrzebach kilka lat temu przygotowano kartę kredytową Auchan, która oferuje wiele korzyści m.in. możliwość rozłożenia na raty zakupów powyżej 300zł.

To nie wszystko! Od 2011 roku można w łatwy i szybki sposób zrobić zakupy online nie wychodząc z domu – za pośrednictwem https://zakupy.auchan.pl/ (usługa dostępna obecnie na terenie Warszawy i okolic).

Sieć Auchan Retail Polska regularnie przygotowuje nowe, atrakcyjne zniżki – wystarczy przeglądać gazetki promocyjne (także online), w których przedstawiono ofertę aktualnych rabatów.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH AUCHAN?

Sklepy Auchan to gwarancja produktów najwyższej jakości w przystępnych cenach. Sieć Auchan pracuje wyłącznie z godnymi zaufania dostawcami oraz przestrzega rygorystycznych przepisów i norm. Dostawy świeżych produktów takich jak ryby, owoce czy warzywa odbywają się 6 razy w tygodniu! Stawiamy na artykuły lokalne, posiadające odpowiednie certyfikaty ekologiczne. Jeśli chcesz kupować produkty w najbardziej atrakcyjnych cenach, zapoznaj się z ofertą naszej marki „Podniesionego Kciuka”, gdzie każdy klient będzie mógł nabyć artykuły wysokiej jakości niezależnie od zawartości swojego portfela.

Jedynie w sklepach Auchan możesz zarabiać kupując! Wszystko dzięki innowacyjnemu programowi oszczędnościowemu Skarbonka. Kupując produkty z logo „Skarbonka”, otrzymujesz określoną kwotę pieniężną lub jej wartość procentową (w przypadku produktów na wagę) na swoje konto. Zgromadzone środki możesz wykorzystać do płacenia za zakupy w sklepach Auchan (oprócz paliwa).

Chcąc utrzymać pozycję lidera w handlu detalicznym, regularnie organizujemy kuszące promocje, oferty sezonowe i tematyczne. Sprawdź, może tym razem podczas Black Friday kupisz swojemu dziecku zabawki albo sprzęt sportowy (rowery, sanki). A może kolejna ulotka przyniesie atrakcyjne promocje na nadchodzący weekend: kiełbaski, węgiel do grilla, różnego typu alkohole?

Sieć sklepów Auchan prowadzi również własną stronę internetową (https://zakupy.auchan.pl/), na której możesz poznać lepiej działania firmy Auchan Retail Polska oraz zapoznać się z katalogiem online.

Jedynie w sklepach Auchan możesz kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW AUCHAN

Firma Auchan Retail Polska posiada bardzo rozbudowaną sieć sklepów, dzięki czemu można je znaleźć prawie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji: Warszawa, Katowice, Gdańsk czy Białystok. Odwiedzaj nasze sklepy również w galeriach handlowych np. Auchan Krasne w okolicach Rzeszowa czy Auchan Komorniki pod Poznaniem.

Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) w godzinach od 7:00 lub 8:00 do 22:00. Nowa gazetka wychodzi co 7, 10 i 14 dni w zależności od typu oferowanego asortymentu.

Przejrzyj ulotki sieci Auchan, które informują o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety