Avon informacje

Gazetki Avon

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI AVON

Firma Avon powstała w 1886 roku w Nowym Jorku i od tego czasu ciągle dynamicznie się rozwija, zostając jednym ze światowych liderów w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju produktów kosmetycznych rozprowadzanych w ramach modelu marketingu wielopoziomowego. Obecnie zrzesza 200 000 ambasadorek, które oferują i dystrybuują jej produkty w ponad 100 krajach. W Polsce firma Avon działa nieprzerwanie od 1992 roku, posiada m.in. własną fabrykę kosmetyków w Garwolinie, gdzie są produkowane artykuły Avon dla ponad 50. rynków na całym świecie.

Firma Avon na początku skupiała się głównie na produktach do pielęgnacji ciała i twarzy oraz perfumach, stopniowo jednak zaczęła poszerzać swój asortyment i obecnie oferuje również: odzież, akcesoria i dodatki oraz drobne artykuły do domu. Skupia się głównie na kobietach i ich potrzebach, ale nie zapomina również o innych grupach klientów, przygotowując ofertę skierowaną do mężczyzn i dzieci. W asortymencie Avon znajdują zarówno marki własne jak i marki licencyjne.

Firma Avon pojmuje swoją obecność na rynku wielowymiarowo, nie chce wyłącznie zaspokajać potrzeby kobiet w sferze pielęgnacji ale również zaoferować im szansę na samorealizację – umożliwiając im zdobywanie samodzielności finansowej poprzez pracę jako Ambasadorka Avon.

Produkty Avon otrzymują regularnie wiele wyróżnień jak np. Doskonałość Roku magazynu „Twój Styl”, Prix de Beaute miesięcznika „Cosmopolitan”, Ulubiona Marka Polek (2017) w kategorii podkłady i pudry czy też „SuperProdukt Świata Kobiety” (2016) dla wody toaletowej Avon Attraction.

Fima Avon jest kojarzona z intensywną działalnością charytatywną, do której zachęca również swoich klientów, oferując specjalnie oznaczone produkty, z których dochód wspiera takie akcje jak: „Avon kontra rak piersi” (Różowa Wstążka) oraz „Avon kontra przemoc” (Symbol Nieskończoności).

Avon stara się przestrzegać zasad etyki w każdej sferze swojej działalności. Procesy produkcji są projektowane zgodnie z zasadą: „Zaangażowanie na rzecz nauki… Szacunek wobec zwierząt”, która przejawia się dwojako: gwarantując bezpieczeństwo składników używanych do wytwarzania swoich produktów oraz nie testując ich na zwierzętach (od 1989 roku).

Z myślą o swoich klientach firma Avon przygotowała wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest Klub Avon.Osoby, które zdecydują się do niego dołączyć, mogą liczyć na m.in. 40% zniżki na wybrane produkty, dodatkowe nagrody o wartości nawet do 800 zł lub też dostęp do wielu specjalnych ofert i programów.

O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Avon informuje z wyprzedzeniem za pośrednictwem katalogu w wersji online oraz w wersji papierowej.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W AVON?

Firma Avon przez wiele lat kojarzyła się ze sprzedażą głównie za pośrednictwem Ambasadorek Avon, nie zapominaj, że otworzyliśmy w Polsce kilka punktów stacjonarnych znanych jako Centra Avon, w których możesz zapoznać się z dostępnymi produktami, uzyskać profesjonalną poradę kosmetyczną oraz wziąć udział w specjalnym evencie lub promocji.

Warto regularnie odwiedzać stronę internetową https://www.avon.pl, na której znajdziesz nie tylko kompletny ekatalog produktów i wiele cennych porad z zakresu pielęgnacji ciała, ale również ofertę artykułów dostępnych wyłącznie online. Za pomocą wyszukiwarki na stronie można również odnaleźć Ambasadorkę Avon działającą najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Znajduje się tam również tzw. strefa konsultantki czyli sekcja dla Ambasadorek Avon, dzięki którym mogą kontynuować swoją działalność w ramach struktury Avon. Nasza strona internetowa to nie jedyne miejsce, gdzie możesz zamówić produkty Avon, nasze ambasadorki posiadają również swoje konta na takich portalach jak m.in. Allegro.

Oferta marek własnych sprawia, że każdy klient może sobie pozwolić na produkty doskonałej jakości w niezwykle kuszących cenach.

W katalogach Avon możesz wybierać spośród szerokiej gamy zniżek na takie produkty jak m.in.: płyny do demakijażu, perfumy damskie czy biżuteria.

Aktualny katalog podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym okresie np. z okazji Dnia Matki czy Walentynek, kiedy to oferujemy zniżki na takie artykuły jak m.in. zegarki, perfumy męskie, lakiery do paznokci czy wody toaletowe Luminata.

Jedynie w Avon możesz kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA AVON CENTRUM

Choć produkty Avon są sprzedawane głównie za pośrednictwem ekatalogu oraz konsultantek Avon, to posiadamy również 11 stacjonarnych na terenie całej Polski.

Nasze placówki znajdują się na ulicach takich miast jak: Bielsko-Biała, Katowice, Kraków czy Warszawa.

Centra Avon są otwarte zazwyczaj od poniedziałku do piątku, godziny otwarcia konkretnych placówek można znaleźć na stronie internetowej firmy Avon.

Nowe katalogi wychodzą co trzy tygodnie, natomiast specjalne gazetki tematyczne średnio co sześć tygodni.

Przeglądaj regularnie nowe gazetki, żeby wiedzieć, kiedy pojawią się promocje na Twoje ulubione kosmetyki.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - drogerie i perfumerie