Natura - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Natura

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Drogerie Natura

Polska sieć samoobsługowych sklepów drogeryjnych Drogeria Natura działa od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 276 sklepów. Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających sieci na polskim rynku kosmetycznym. Natura od 20 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, na bieżąco dostosowując ofertę do ich potrzeb i oczekiwań. W 2014, 2015, 2016 i 2017 roku Natura otrzymała prestiżowy tytuł Superbrands Created In Poland przyznawany najsilniejszym markom konsumenckim w Polsce. Drogerie Natura zostały wyróżnione w kategorii: Apteki, Drogerie Sieciowe, Perfumerie. Drogerie Natura zostały również nagrodzone Gwiazdą Jakości Obsługi 2018 w tegorocznej edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi. Specjalnością Drogerii Natura są akcje promocyjne, dzięki którym można zaopatrzyć się w produkty drogeryjne w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Drogeria Natura informuje z wyprzedzeniem w gazetce (także online) z ofertą na bieżący, pełen rabatów, okres.

Dlaczego kupować w Drogeriach Natura?

Wśród produktów dostępnych w sklepach można znaleźć bogatą gamę marek będących liderami na rynku kosmetyczno-drogeryjnym oraz asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci, w tym marki: KOBO Professional, My Secret, Sensique, Seyo, Natura Care, Infinity, Intimelle, Artiste, Wet’n’Wild, Debby, MUA, Dermacol, Smart Girls Get More. Dzięki temu masz możliwość zakupu produktów najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Dla swoich klientów przygotowujemy liczne wyprzedaże, np. na Nowy Rok pod hasłem „promocje 40” albo na Black Friday. Sprawdzaj regularnie nasze aktualne ulotki, bo może w następnej gazetce mogą czekać na Ciebie atrakcyjne promocje na ulubione perfumy? Zachowaj czujność! Najnowsza oferta może zawierać szerokiej gamy zniżki na środki higieny osobistej, produkty do makijażu, czy inne kosmetyki (np. farby do włosów). Drogeria Natura prowadzi również własną stronę internetową (https://www.drogerienatura.pl), na której znajduje się również sklep internetowy, co pozwala na dokonywanie zakupów bez wychodzenia z domu.

Lokalizacje i godziny otwarcia Drogerii Natura

Drogeria Natura znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław i Łódź, ale również Wodzisław Śląski czy Brzesko. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 7:00 do 18:30, a w soboty od 10:00 do 16:00. Nowa gazetka promocyjna wychodzi co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Drogerii Natura, w których znajdziesz informacje o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - drogerie i perfumerie