Kontigo - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Kontigo

Firma Kontigo to sieć kosmetyczna należąca do portugalskiej Grupy Eurocash. W Polsce Kontigo działa od 2001 roku i obecnie posiada 16 salonów stacjonarnych. Pierwszy sklep sprzedaży powstał w Warszawie przy ulicy Chmielnej.
Firma Kontigo może się pochwalić jedną z najbardziej rozbudowanych ofert kosmetyków i artykułów do pielęgnacji i makijażu dostępnych online. W swoim asortymencie posiada zarówno bogaty wybór znanych międzynarodowych marek jak i kilku polskich, niezwykle obiecujących brandów.  Kontigo to koncept skierowany do kobiet, które chcą się poczuć pięknie i komfortowo, a zarazem móc wybierać spośród niezwykle atrakcyjnych cenowo produktów.
Choć Kontigo jest stosunkowo młodą firmą, to może się pochwalić wieloma wyróżnieniami, min. za: najbardziej udany debiut (2015), najbardziej innowacyjny koncept handlowy (2016, 2017), najciekawsza strategia asortymentowa (2018).
Kontigo dostosowuje swoją ofertę do potrzeb i oczekiwaniom klientów, chcąc uatrakcyjnić zakupy w swojej sieci, przygotowało możliwość wstąpienia do Kontigo Team – programu lojalnościowego, który oferuje wiele korzyści m.in. 10 zł zniżki na pierwsze zakupy, promocyjne ceny na wybrane kosmetyki (nawet do -50%), jak również rabaty typu 2+1 za 1gr.
Ponadto każda klientka, która zacznie subskrybować Newsletter, otrzyma automatycznie kod rabatowy w wysokości 15% na pierwsze zakupy.
Firma Kontigo prężnie rozwija swoją działalność handlową m.in. udostępniając aplikację mobilną Kontigo, za pośrednictwem której możesz zrobić zakupy nie wychodząc z domu, jak również zapoznać się z nowościami i promocjami oferowanymi aktualnie przez naszą sieć.
Firma Kontigo jest niezwykle aktywna w Internecie, prócz niezwykle rozbudowanej platformy internetowej, na której można dokonywać zakupów, regularnie informuje o nadchodzących promocjach oraz prezentuje najnowsze trendy na własnym kanale Youtube oraz za pośrednictwem portali Facebook i Instagram, na których zachęca również swoje klientki do pozostawiania opinii dot. poszczególnych artykułów.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych promocji Kontigo informuje w gazetce (także online) zawierającej ofertę aktualnych zniżek.

Dlaczego warto kupować w sklepach Kontigo?

Zapraszamy do sklepów stacjonarnych, gdzie przygotowaliśmy niezwykłą strefę, w której możesz przetestować wybrane kosmetyki i skorzystać z porad ekspertek i wizażystek, bowiem fachowa obsługa to dla Kontigo priorytet. Z myślą o zróżnicowanych preferencjach zakupowych swoich klientek sieć Kontigo uruchomiła również stronę internetową https://kontigo.com.pl, na której możesz m.in. wybrać i kosmetyki odpowiednie do swoich potrzeb, sprawdzić najnowsze promocje i terminy nadchodzących konkursów (np. Zero Waste lub Wspieraj Jeże z Biolove) jak również kupić kosmetyki i zamówić ich dostawę pod wskazany adres. Ponadto z domowego zacisza możesz poznać najnowsze trendy w sferze pielęgnacji skóry i makijażu oraz zdobywające obecnie popularnośćą nowości kosmetyczne.
Kontigo regularne przygotowuje kampanie sezonowe, w ramach których znajdziesz wiele niezwykłych promocji np. letnia kampania Summer Nigths do -40% na letni makijaż lub też All About Aloe -30% na kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów.
Aktualna gazetka podpowie, jaką ofertę przygotowujemy w nadchodzącym okresie np. z okazji zbliżających się Walentynek albo Sylwestra, kiedy to oferujemy zniżki na takie artykuły jak m.in. damskie wody toaletowe, płyny do demakijażu, czy lakiery hybrydowe.

Jedynie w drogeriach Kontigo możesz kupić produkty takich polskich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Kontigo

Firma Kontigo regularnie otwiera kolejne sklepy na terenie Polski. Nasze drogerie znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Warszawa, Poznań, Wrocław czy też Kraków.
Sklepy są otwarte zazwyczaj od poniedziałku do soboty (oraz w niedziele handlowe) w godzinach od 9:00/10:00 do 20:00/21:00.
Gazetki promocyjne wychodzą co 12 dni.
Przeglądaj ulotki Kontigo i bierz udział w interesujących wydarzeniach, korzystaj z kuszących zniżek i promocji.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - drogerie i perfumerie