Biedronka - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Biedronka

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Biedronka
Portugalski sklep Biedronka działa w Polsce od 1995 roku i obecnie obsługuje ponad 2 850 sklepów. Większość artykułów dostępnych w tej sieci sklepów została wyprodukowana specjalnie dla niej. Sieć sklepów Biedronka już osiem razy została uhonorowana prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi w kategorii „Supermarket”. Specjalnością Biedronki są tak zwane okazje tygodnia, takie jak Smaki Orientu, Tydzień 85% taniej, Dom w porządku, czy Mieszkaj stylowo, dzięki którym można kupować poszczególne artykuły w atrakcyjnych cenach. O produktach dostępnych w ramach danej promocji informuje aktualna gazetka (także online), w której znajduje się opis akcji promocyjnych oraz oferta na bieżący, pełen rabatów, tydzień.

Dlaczego kupować w sklepach Biedronka?

Atrakcyjne ceny produktów uzyskiwane są poprzez własny system dystrybucji minimalizujący koszty transportu i zapewniający świeżość produktów. Większość artykułów dostępnych w tej sieci sklepów jest wyprodukowana przez znane i renomowane marki specjalnie dla niej (na ich opakowaniach można znaleźć napis „wyprodukowano dla Biedronki”), co przy dużej ilości kupowanego towaru oraz braku konieczności finansowania marki dostawcy pozwala na uzyskanie jeszcze niższej ceny dla klienta. Bądź czujny, może gazetka ważna od jutra skrywa w sobie niezwykłe promocje. Nie przegap ich i ciesz się szeroką gamą zniżek na żywność, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania i zabawki dla dzieci. Nowa gazetka podpowie, czy w danym tygodniu odbędzie się akcja promocyjna, w ramach której będzie można kupić taniej: lakiery hybrydowe, kwiaty albo pampersy. Biedronka pamięta również o rodzinach wielodzietnych i przygotowuje czasowe oferty promocyjne (podobne do Karty dużej rodziny) np. „Program 99+” dostępny z kartą Moja Biedronka. Sieć Biedronka prowadzi również własną stronę internetową https://www.biedronka.pl/pl.

 Jedynie w Biedronce możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Biedronka

Biedronka znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski. Z uwagi na dużą liczbę sklepów można ją spotkać także w mniejszych miejscowościach. Prócz tak dużych miast jak Warszawa, Gdańsk, Kraków czy Wrocław, supermarkety Biedronka można spotkać na ulicach miast takich jak Łódź, Lublin czy Kielce. Sklepy są otwarte (co do zasady) od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 7:00 do 22:00. Ulotki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli, choć Biedronka wydaje także gazetki dodatkowe ważne od czwartku do środy). Przejrzyj ulotki tematyczne Biedronka, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety