Delikatesy Centrum - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Delikatesy Centrum

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Delikatesy Centrum

Polska franczyzowa sieć detalicznych sklepów spożywczych działa w Polsce od 1999 roku i obecnie obsługuje 1000 sklepów. W 2006 roku Delikatesy Centrum dołączyły do Grupy Eurocash- polskiego lidera w hurtowej dystrybucji produktów FMCG, szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Specjalnością Delikatesów Centrum są cotygodniowe akcje takie jak na przykład Rzeźnik cen, dzięki którym można delektować się specjałami po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Delikatesy Centrum z góry informują w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Delikatesach Centrum?

Delikatesy Centrum sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także asortyment od lokalnych dostawców, którzy gwarantują świeże, dobre jakościowo produkty po przystępnych cenach. Dodatkowo w Delikatesach Centrum bardzo często organizowane są różnego rodzaju akcje i konkursy pozwalające na uzyskanie ciekawych i atrakcyjnych nagród. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność. Delikatesy Centrum prowadzą również własną stronę internetową www.delikatesy.pl.

Dostawcy produktów dla Delikatesów Centrum przechodzą restrykcyjny audyt jakości, a ich produkty są przebadane pod kątem bezpieczeństwa żywności przez akredytowane laboratorium zewnętrzne. Dostawcy posiadają systemy jakościowe takie jak certyfikowany wg. CA HACCP lub BRC oraz mogą pochwalić się przyznanym certyfikatem GlobalGap. Dlatego zawsze masz pewność, że kupujesz tylko najlepsze produkty.

Lokalizacje i godziny otwarcia Delikatesów Centrum

Delikatesy Centrum znajdują się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 7:00 do 21:00, a w soboty od 8:00 do 20:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy czwartek i są ważne do środy. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Delikatesów Centrum w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety