Dino - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Dino

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Dino

Polska sieć sklepów spożywczo-przemysłowych działa w Polsce od 1999 roku i obecnie obsługuje ponad 970 sklepów. Sklepy Dino oferują klientom ok. 5 tys. pozycji asortymentowych, a każdy z nich posiada stoisko mięsne z obsługą, w którym można kupić mięsa, wędliny oraz przetwory mięsne dostarczane głównie z Zakładów Mięsnych Agro-Rydzyna, których Dino Polska jest właścicielem oraz wyłącznym dystrybutorem produktów mięsnych i wędlin pod tą marką. Dino Polska S.A., jedna z najszybciej rozwijających się sieci supermarketów proximity w Polsce, otrzymała tytuł „Diamentu Forbesa 2017”. Specjalnością  Dino są cotygodniowe akcje promocyjne, takie jak między innymi Super cena, dzięki którym można delektować się szeroką ofertą specjałów po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Dino z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący miesiąc pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Dino?

Dino sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki znakomicie dopracowanej sieci logistycznej 5 tysięcy produktów, w większości świeżych oraz pod znanymi markami (w tym pełna oferta artykułów spożywczych, chemicznych i kosmetycznych) trafia zawsze na czas do wszystkich naszych marketów. Grupa Dino przyjęła politykę ścisłej współpracy z polskimi producentami będącymi właścicielami marek regionalnych, dzięki czemu może zapewnić swoim klientom tańszą alternatywę dla wiodących marek krajowych i światowych - tłumaczy swoją strategię supermarketowa sieć. Dzięki temu możesz kupić produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i artykuły gospodarstwa domowego. Dino prowadzi również własną stronę internetową www.marketdino.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Dino

Sklepy Dino są zlokalizowane głównie w małych i średnich miastach oraz na peryferiach dużych miast. Od 2017 supermarkety Dino można znaleźć w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, świętokrzyskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, małopolskim i pomorskim. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00 a w niedziele handlowe  od 8:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Dino w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety