Kaufland - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Kaufland

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Kaufland

Niemiecki sklep Kaufland działa w Polsce od 2001 roku i obecnie obsługuje 206 sklepów. Jest to sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku, należąca do niemieckiej grupy Schwarz (jej częścią jest również sieć sklepów Lidl). Spora część asortymentu sprzedawanego w sklepach Kaufland to marki własne. Kaufland regularnie otrzymuje wiele nagród od swoich klientów. W zeszłym roku po raz kolejny został doceniony przez konsumentów za najwyższą jakość obsługi i uhonorowany prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2018. Specjalnością sieci Kaufland są działy przygotowane z myślą o przyrządzaniu zdrowych posiłków z produktów zakupionych w sklepie – oferta „Fit Przepisy”, jak również tak zwana Regionalna półka – umożliwiając zakup produktów regionalnych. O artykułach pojawiających się w ramach poszczególnych akcji promocyjnych Kaufland informuje w gazetce (także online), która zawiera informacje o planowanych zniżkach.

Dlaczego kupować w sklepach Kaufland?

Kaufland, oprócz znanych i popularnych marek sprzedaje także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić zarówno niemieckie jak i lokalne produkty najwyższej jakości w niezwykle atrakcyjnych cenach. Każda nowa gazetka promocyjna to skarbnica informacji, które okażą się niezwykle przydatne podczas rodzinnych zakupów. Z niej dowiesz się, czy aktualnie w promocji Kaufland oferuje artykuły dla dzieci (np. pampersy, zabawki dla najmłodszych) albo produkty sezonowe (np. kwiaty, opony na lato, grill). Zapoznaj się z naszym programem Payback, dzięki któremu za każde zakupy otrzymujesz punkty, a te następnie możesz wymieniać na atrakcyjne nagrody. Pamiętaj, sklepy Kaufland oferują nie tylko szeroką gamę zniżek na żywność (w tym dla wegan) oraz alkohole, ale również na elektronikę i artykuły gospodarstwa domowego. Kaufland prowadzi również własną stronę internetową https://www.kaufland.pl.

 Jedynie w sklepach Kaufland możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Kaufland

Sklepy sieci Kaufland znajdują się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Radom, Lublin, czy Białystok. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 7:00 do 22:00. Aktualna gazetka wychodzi w każdy poniedziałek i jest ważna do niedzieli. Przejrzyj ulotki tematyczne sieci Kaufland, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, promocje i wyprzedaże.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety