Lidl - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Lidl

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Lidl

Niemiecki sklep Lidl działa w Polsce od 2002 roku i obecnie obsługuje ponad 550 sklepów. Nawet 70% naszego asortymentu to prawie 100 marek własnych. Lidl regularnie otrzymuje wiele nagród od klientów, w tym wyróżnienie dla najbardziej wiarygodnej marki w kategorii żywności lub nagrodę publiczną w prestiżowym konkursie Retailer of the Year. Specjalnością Lidla są cotygodniowe wydarzenia, takie jak: Tydzień XXL, Tydzień Retro, Tydzień Włoski, Tydzień Amerykański, Tydzień Francuski czy Tydzień Grecki, dzięki którym można delektować się zagranicznymi specjałami w atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Lidl informuje w gazetce (także online), gdzie znajduje się oferta bieżących rabatów.

Dlaczego kupować w sklepach Lidl?

Lidl sprzedaje nie tylko znane i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Regularnie pokonuje konkurencyjnych sprzedawców w niezależnych testach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić niemieckie, ale także pochodzące od lokalnych dostawców produkty najwyższej jakości za doskonałe i niezwykle niskie ceny. W Lidlu ciągle znajdziesz coś ciekawego. W gazetce ważnej od poniedziałku mogą pojawić się kwiaty i pościel w atrakcyjnych cenach, natomiast gazetka ważna od czwartku może poinformować o świetnych promocjach na zabawki dla dzieci. Pamiętaj, najnowsza gazetka promocyjna to niezastąpione źródło wiedzy! Z aktualną gazetką możesz zaplanować swoje kolejne zakupy, sprawdzić oferty tematyczne (np. Black Friday) i korzystać z szerokiej gamy zniżek na żywność, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania i artykuły dla dzieci. Lidl prowadzi również własną stronę internetową (https://www.lidl.pl), za pośrednictwem której część produktów można kupić online.

Jedynie w Lidlu możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Lidl

Supermarkety Lidl znajdują się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi: Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, jak również Szczecin, Bydgoszcz i Lublin. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku (i w niedziele handlowe) od 7:00 do 21:00, a w soboty od 7:00 do 22:00. Nowe gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do wyczerpania zapasów. Przejrzyj ulotki tematyczne Lidl, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety