Netto - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Netto

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O SPOŁECZNOŚCI NETTO

Firma Netto to największa sieć dyskontów detalicznych w Danii (w sumie 1 400 sklepów), która swój pierwszy sklep otworzyła w 1981 roku w Kopenhadze. Obecnie posiada placówki w czterech państwach: Danii, Niemczech, Szwecji i Polsce. W naszym kraju pierwszy sklep otwarto w Szczecinie w 1995 roku. Obecnie firma ma ponad 368 sklepów i zajmuje III miejsce wśród dyskontów detalicznych na polskim rynku. Sieć stawia na trzy główne idee: lokalność, zaangażowanie i lojalność, które odzwierciedlają się zarówno w lokalizacji sklepów – w pobliżu osiedli mieszkaniowych jak i oferowanym asortymencie, z którego 95% pochodzi od polskich dostawców. Firma kieruje się maksymą „Więcej za mniej” i oferuje swoim kompleksowy asortyment w najniższych cenach, zarówno w ramach oferty spożywczej jak i non food.

Firma Netto została doceniona za swoją działalność wieloma nagrodami m.in. otrzymała wyróżnienie Diamenty Forbesa dla szybko rozwijających się firm (2010, 2015), tytuł Retailer of the Year dla najlepszej sieci dyskontowej (2012-2014) czy też tytuł Solidnego Pracodawcy Dekady (2014).

Sieć Netto oferuje również rozwiązania mobilne. Firma udostępniła m.in. aplikację na telefon, w której znajdziesz informacje o najnowszych gazetkach, przygotujesz listę zakupów, skorzystasz ze skanera kodów kreskowych oraz zlokalizujesz wybraną placówkę Netto.

Sklepy Netto biorą aktywny udział w wielu projektach prospołecznych. Niedawno sieć Netto została oficjalnym partnerem regionalnym klubu piłkarskiego Borussia Dortmund i aktywnie wspiera budowę pierwszej szkółki piłkarskiej klubu w Polsce w ramach Akademii im. Łukasza Piszczka.

O produktach pojawiających się w ramach cotygodniowych akcji Netto informuje w gazetce (także online) zawierającej bieżącą ofertę rabatów.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SKLEPACH NETTO?

Sklepy stacjonarne przygotowano z myślą o wygodzie i kompleksowej obsłudze klientów, możesz więc przy kasie płacić telefonem wyposażonym w system operacyjny Android jak i wywołać zdjęcia w ramach usługi Fotoserwis.  Jednak sklepy Netto to nie tylko zakupy stacjonarne, ale także platforma internetowa https://www.netto.pl/, na której dowiesz się o aktualnych promocjach, poznasz przepisy kulinarne na każdą okazję czy poznasz nowości produktowe z branży non food.

Duży udział marek własnych, które tworzono zgodnie z motto „Z miłości do przyjemności”,  powoduje, ze każdy klient może kupić produkty doskonałej jakości w kusząco niskich cenach. Warto wspomnieć, że wszystkie 24 marki własne otrzymały certyfikat Top Produkt „Doceń polskie”.

Aktualna gazetka promocyjna podpowie, jaką ofertę tematyczną przygotowujemy w nadchodzącym okresie np.: Hity Miesiąca, Hity z półki zdrowia, kiedy to oferujemy przeceny na takie artykuły jak m.in. mop parowy, garnki, pampersy czy też alkohole. O aktualnych promocjach dowiesz się również na stronie https://www.netto.pl/oferta/.

Jedynie w Netto możesz kupić produkty takich marek jak:

LOKALIZACJE I GODZINY OTWARCIA SKLEPÓW NETTO

Sieć Netto posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie na terenie całej Polski.

Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji jak: Szczecin, Wrocław, Poznań, Piła czy Warszawa.

Sklepy Netto są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 6:00 do 22:00. Nowa gazetka promocyjna wychodzi co tydzień.

Przejrzyj ulotki Netto, z których dowiesz się o ciekawych wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

 

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety