Vox - sklepy i godziny otwarcia

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Vox

Firma Vox to polska firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów do remontu i aranżacji wnętrz, która powstała w 1990 roku. To jeden z liderów w segmencie wyposażenia wnętrz. Grupa Kapitałowa VOX składa się z trzech firm: Meble VOX, Profile VOX oraz Składy VOX. Sieć sklepów Vox skupia się na działalności w dużych i średnich miasta, gdzie otworzyła dotąd ponad 60 sklepów. Vox posiada własne fabryki w Polsce, Rumunii i na Białorusi. Swój asortyment dostarcza nie tylko do wielu krajów Unii Europejskiej ale również do państw Europy Wschodniej i Azji. W firmie Vox jest obecnie zatrudnionych ponad 1 000 pracowników na terenie całej Europy.
Oferta produktowa Vox jest niezwykle kompleksowa, zawiera m.in.: meble (np. łóżka, biurka, stoliki kawowe, toaletki, narożniki), drzwi, okładziny ścienne i podłogi, listwy, ściany, artykuły do wykończenia (np. parapety, panele dekoracyjne) i aranżacji wnętrz (np. lampy, tekstylia, zastawa stołowa). Jako jedyna na polskim rynku wprowadziła autorskie kolekcje drzwi i podłóg przygotowane przez zespół projektantów grupy Vox.
Dzięki udoskonalanym regularnie technologiom produkcji, firma Vox może zaproponować niezwykle wysoką jakość wykonania, ciekawe wzornictwo oraz atrakcyjne ceny dostosowane do potrzeb rynku. Priorytety sieci VOX to wygodny styl i aranżacja wnętrz zgodny ze sposobem życia domowników. Aby zaproponować swoim klientom jak najbardziej optymalne rozwiązania, poszczególne kolekcje, dostępne w sieci Vox, powstają na bazie wiedzy i doświadczeń specjalistów z wielu dziedzin (m.in. również socjologii czy psychologii) oraz badań prowadzonych przy współpracy z Uniwersytetem SWPS School of Form oraz Concordia Design.
Sklepy Vox oferują swoim klientom wiele wygodnych a zarazem niezwykle praktycznych usług m.in. spotkanie z architektem lub doradcą w sprawie doboru podłogi, drzwi czy też mebli; usługi transportowe i montażowe (200 certyfikowanych ekipo montażowych).
Od wielu lat sieć Vox wspiera wiele imprez kulturalnych np. letnie kina plenerowe (Kino Łóżkowe VOX) oraz projektów edukacyjno-społecznych m.in. młodzi uczestnicy „Projektu Szkoła” mogli za pomocą aplkacji VOXBOX zaprojektować sale lekcyjne i przestrzeń wspólną na terenie szkoły. W ostatnim czasie grupa Vox zaprojektowała wyposażenie unikatowej chatki do czytania Bookworm Cabin.
O produktach pojawiających się w ramach okresowych akcji promocyjnych Vox informuje w katalogu (także online), który zawiera informacje o aktualnych zniżkach i wyprzedażach.  

Dlaczego warto kupować w sklepach Vox?

Produkty Vox można kupić zarówno w sklepach stacjonarnych jak i za pośrednictwem strony internetowej https://www.vox.pl, gdzie można się również zapoznać z kompletną ofertą asortymentową oraz aktualnymi rabatami (zakładka: Promocje) oraz sprawdzić warunki dostawy i zwrotu zakupionych produktów lub skorzystać z zaawansowanych opcji tutejszej wyszukiwarki. Na stronie internetowej znajdują się różnego typu felietony, które mogą stać się wyjątkową kopalnią wiedzy i inspiracji przydatnych podczas planowania aranżacji swojego domu np. jak urządzać małe wnętrza lub korzystać z kontrastowych zestawień kolorystycznych. Ponadto na platformie można skorzystać z programu VOXBOX do samodzielnej aranżacji wnętrz.
Zaglądaj na stronę internetową Vox i sprawdzaj aktualne promocje. Może tym razem w ramach końcówki kolekcji kupisz meble z linii Simple, Balance albo Lori? Już dziś sporządź listę zakupów i udaj się do naszej placówki. Regularnie sprawdzaj naszą aktualną ofertę i korzystaj z szerokiej gamy zniżek na panele ścienne, meble dla dzieci lub drzwi wejściowe. Z katalogu dowiesz się o aktualnej ofercie np. promocjach z okazji Dnia Dziecka, Dnia Matki lub wyprzedażach sezonowych, podczas których możesz w okazyjnej cenie kupić takie produkty jak: meble młodzieżowe, szafę do garderoby czy też lampę do salonu.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Vox

Firma Vox posiada niezwykle rozbudowaną bazę salonów sprzedaży na terenie Polski. Nasze sklepy można znaleźć się na ulicach takich aglomeracji jak: Gliwice, Chorzów, Kraków, Łódź, czy Poznań.
Sklepy Vox na terenie parków handlowych są otwarte zazwyczaj od poniedziałku do soboty w godzinach od 10:00 do 20:00 a w niedziele handlowe – od 9:00 do 17:00.
Gazetki promocyjne wychodzą w różnym przedziale czasowym, w zależności od oferowanego asortymentu, np. Katalogi Inspiracji - co około trzy miesiące, natomiast Katalog Podłogi co pięć miesięcy.
Przeglądaj regularnie katalogi Vox, w których informujemy o wielu interesujących wydarzeniach, zniżkach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - meble