Gazetki i informacje o sprzedawcy Leroy Merlin

Leroy Merlin - lokalizacje

O społeczności Leroy Merlin

Francuska sieć hipermarketów branży budowlanej działa w Polsce od 1996 roku i obecnie obsługuje ponad 60 sklepów. Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych. W sieci LEROY MERLIN można wyróżnić trzy rodzaje sklepów stacjonarnych: 

  • sklepy wolnostojące, będące niezależnymi konstrukcjami z własnymi magazynami, parkingami dla klientów, drogami dojazdowymi i wewnętrznymi.
  •  markety budowlane mieszczące się w galeriach handlowych, zlokalizowanych w centrum miasta.
  • sklepy położone na terenie parków handlowych, które funkcjonują obok sklepów innych sieci handlowych,

Leroy Merlin oferuje produkty z kategorii budowlanej po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach akcji Leroy Merlin z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Leroy Merlin?

W Leroy- Merlin znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz gdy robisz remont mieszkania, albo po prostu chcesz zmienić coś w swoim domu. Leroy Merlin sprzedaje słynne i renomowane marki, oferując produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na produkty budowlane i dekoracyjne. Leroy Merlin prowadzi również własną stronę internetową www.leroymerlin.pl. Leroy Merlin Polska obecna jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy www.leroymerlin.pl, w którego ofercie znajduje się ponad 63 tys. produktów do domu i ogrodu.

Lokalizacje i godziny otwarcia Leroy Merlin

Leroy Merlin znajduje się 44 miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Kraków, Lublin. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Leroy Merlin, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.