Leroy Merlin - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Leroy Merlin, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów Leroy Merlin i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów Leroy Merlin. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią Leroy Merlin.


Gazetki Leroy Merlin

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Leroy Merlin

Francuska sieć hipermarketów branży budowlanej działa w Polsce od 1996 roku i obecnie obsługuje ponad 60 sklepów. Leroy Merlin specjalizuje się w sprzedaży produktów i rozwiązań, których celem jest ulepszanie warunków mieszkaniowych. W sieci Leroy Merlin można wyróżnić trzy rodzaje sklepów stacjonarnych: 

Oferta produktów z kategorii budowlanej zawsze gwarantuje najlepsze ceny. O produktach pojawiających się w ramach akcji promocyjnych Leroy Merlin można się dowiedzieć z gazetki (także online) zawierającej informacje dotyczące aktualnych zniżek.

Dlaczego kupować w sklepach Leroy Merlin?

W Leroy Merlin znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, gdy robisz remont mieszkania, albo po prostu chcesz zmienić coś w swoim domu. Leroy Merlin sprzedaje produkty popularnych i renomowanych marek, oferując artykuły najwyższej jakości za kusząco niskie ceny. Każdy katalog posiada wiele sekcji tematycznych np. łazienka, budownictwo i ogród ale również specjalnych ofert sezonowych, np. oferta na lato: grille, baseny, wentylatory czy z okazji Dnia Dziecka – trampoliny lub huśtawki ze zjeżdżalnią. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na produkty budowlane i dekoracyjne. Firma Leroy Merlin Polska jest również obecna w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy (https://www.leroymerlin.pl), w którego ofercie znajduje się ponad 63 000 produktów do domu i ogrodu.

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Leroy Merlin

Leroy- Merlin znajduje się 44 miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Kraków, Bydgoszcz, Olsztyn, Gliwice, Kalisz, Bielsko czy Piła jak również w pobliżu większych aglomeracji np.: Rzeszów - Krasne czy Poznań - Suchy Las. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:00 do 21:00. Nowe gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Leroy Merlin, w których znajdują się informacje o interesujących wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - meble