Aktualne gazetki promocyjne i oferty Eurocash Cash & Carry

O społeczności Eurocash

Eurocash Cash&Carry – sieć blisko 160 hurtowni dyskontowych typu cash&carry prowadząca sprzedaż artykułów szybko zbywalnych na terenie całej Polski. Spółka jest liderem rynku dystrybucji w Polsce, jak również (począwszy od 2012) drugim co do wielkości dystrybutorem artykułów spożywczych w Polsce. Hurtownie Eurocash Cash&Carry są również franczyzodawcą sieci sklepów abc, największej pod względem liczby posiadanych placówek sieci franczyzowej w Polsce. Obecnie sieć liczy ponad 6000 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju, głównie w małych i średnich miejscowościach oraz na terenach wiejskich. Głównym obszarem działalności Eurocash Cash&Carry jest obsługa małych i średnich sklepów spożywczo-chemicznych oraz punktów prowadzących usługi gastronomiczne. Asortyment tworzą produkty najpopularniejsze w każdej kategorii, uzupełnione o produkty regionalne oraz wyroby marki własnej (łącznie blisko 5000 produktów). O produktach pojawiających się w ramach akcji promocyjnych Eurocash z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Eurocash?

Wyjątkową ofertę Eurocash Cash & Carry stanowią produkty dostępne tylko w tych właśnie hurtowniach, które - dzięki swoim nowoczesnym opakowaniom i atrakcyjnym cenom - są z reguły liderami sprzedaży ilościowej w swoich kategoriach. Wysoką jakość tych produktów zapewniają producenci - znane firmy cieszące się dobrą reputacją w swoich kategoriach rynkowych, a także ciągłe kontrole jakości przeprowadzane na zlecenie Eurocash Cash & Carry. Produkty dostępne tylko w EUROCASH to ponad 400 artykułów spożywczych i przemysłowych wytwarzanych przez znane polskie i zagraniczne firmy. Opakowania, gramatura oraz parametry jakościowe są dopasowane do oczekiwań odbiorców, przede wszystkim drobnych i średnich detalistów. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność. Eurocash prowadzi również własną stronę internetową www.hurtownie.eurocash.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Eurocash

Punkty dystrybucyjne Eurocash znajdują się we wszystkich województwach. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 5:00 do 17:00, a w soboty od 6:00- 13:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Eurocash, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Na tej stronie znajdziesz 1 ulotek sklepu Eurocash Cash & Carry, które obowiązują do 8.3.2020. Gazetki zawierają oferty specjalne oraz promocje zwłaszcza na produkty z kategorii Hipermarkety i supermarkety, głównie: ser, malina, bombonierka, ketchup, kiełbasa, jogurt, sałatka, whisky, napój, serek, które możesz kupić w 181 sklepach w Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań itp. Jeśli chcesz korzystać ze zniżek, promocji i ofert specjalnych innych sklepów, obejrzyj ulotki 128 detalistów, które są dostępne na Twoja-gazetka.pl. Możesz również przejrzeć archiwum Eurocash Cash & Carry, jeśli chcesz się zapoznać z 71 gazetkami, których oferta już wygasła.