Gazetki i informacje o sprzedawcy Auchan

O społeczności Auchan

Francuska sieć marketów Auchan działa w Polsce od 1996 roku. Obecnie Auchan to 108 sklepów na terenie całego kraju. Hipermarkety występują w dwóch formatach: 10-18 tys. metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży (klasyczne) oraz 5-10 tys. metrów kwadratowych powierzchni sprzedaży (kompaktowe). Duża część asortymentu to marki własne Auchan. Specjalnością  Auchan są cotygodniowe promocje a także akcje takie jak zdrowy tydzień czy Żyć lepiej, dzięki którym można delektować się specjałami bio i eko po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Auchan z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Auchan?

Auchan to nie tylko sklepy stacjonarne. W 2011 roku swoją działalność rozpoczął Auchan Direct.pl, który oferuje Klientom produkty spożywcze oraz wybrane produkty przemysłowe, które klient zamawia przez Internet z dostawą do domu lub z możliwością odbioru osobistego w punkcie. Usługa dostępna jest na terenie Warszawy i okolic. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić doskonałe, pochodzące także od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania i zabawki dla dzieci. Auchan prowadzi również własną stronę internetową www.auchan.pl.

Jedynie w Auchan możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Cosmia (ekskluzywna marka Auchan w całości dedykowana  urodzie, higienie i pielęgnacji)
  • In Extenso (cała gama modnej odzieży zawsze w najlepszych cenach)
  • Qilive (cała gama innowacyjnych produktów w przystępnych cenach z sektora multimediów, obrazu, dźwięku, telefonii i AGD)
  • Actuel (niesamowity wybór estetycznych i dostępnych artykułów do domu)
  • Auchan (gama ponad 500 smacznych produktów o dobrej jakości)

Lokalizacje i godziny otwarcia Auchan

Auchan znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 7:30 do 22:00. Gazetki promocyjne wychodzą co tydzień. Przejrzyj ulotki akcji Auchan, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.