Carrefour - sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Carrefour, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów Carrefour i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów Carrefour. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią Carrefour.


Gazetki Carrefour
Gazetki Carrefour
Gazetki Carrefour

O społeczności Carrefour

Francuska sieć hipermarketów i marketów Carrefour działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 900 sklepów. Carrefour Polska jest jedną z największych sieci handlowych działających w Polsce. Carrefour posiada w Polsce sklepy w pięciu formatach handlowych:

  • Carrefour (niebieskie logo) – duże hipermarkety, zlokalizowane najczęściej w galeriach handlowych oferujące pełny zakres produktów i usług;
  • Carrefour Market (czerwone logo) – sklepy osiedlowe o powierzchni nieprzekraczającej 2000 m²;
  • Carrefour Express (zielone logo) – osiedlowe sklepy franczyzowe o powierzchni od 100 do 500 m²;
  • Carrefour Express (pomarańczowe logo) – sklepy typu convenience o małej powierzchni;
  • Globi – sklepy znajdujące się na wsiach i miastach o powierzchni od 50 m².

Za innowacyjne podejście do rozwoju sprzedaży w kanale omnichannel Carrefour został w 2017r. nagrodzony tytułem Innowator Rynku Spożywczego. Carrefour oferuje obecnie usługę omnikanałową łączącą ofertę sklepów stacjonarnych z usługami i rozwiązaniami z zakresu handlu internetowego i mobilnego. O produktach pojawiających się w ramach cotygodniowych promocji Carrefour informuje w gazetce (także online), gdzie klienci znajdą aktualną ofertę przecenionych artykułów. Możesz wybierać z bogatej oferty produktów własnych, a także spożywczych, elektroniki, odzieży, kosmetyków czy ubrań. Przygotowujemy również oferty tematyczne np. gazetka zabawki z myślą o Dniu Dziecka czy też dla poszczególnych typów sklepów np. gazetka Carrefour Express.

Dlaczego kupować w sklepach Carrefour?

Carrefour to nie tylko zakupy stacjonarne, ale także platforma internetowa, na której w wygodny sposób zrobisz zakupy z dostawą do domu. Duży udział marek własnych powoduje, ze możesz kupić produkty doskonałej jakości w kusząco niskich cenach. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, w tym bio i eko, alkohol, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego oraz higieny, ubrania. Marki własne Carrefour to ponad 3 500 starannie wyselekcjonowanych produktów, o doskonałej relacji jakości do ceny. Carrefour prowadzi również własną stronę internetową (https://www.carrefour.pl).

 Jedynie w Carrefour możesz kupić produkty takich marek jak:

  • De Nuestra Tierra (najnowsza gama oryginalnych hiszpańskich wyrobów. Znajduje się w niej ok. 20 produktów, w tym m.in. oliwy z oliwek, przetwory, sosy czy ryż do paelli)
  • Reflets de France (ponad 200 produktów przygotowywanych we Francji, przez tradycyjnych producentów, którzy od lat strzegą przepisów na oryginalne sery i przysmaki francuskiej kuchni)
  • Terre D’Italia (produkty typowe dla danego regionu Włoch).
  • Tami Natural Care (linia produktów dla niemowląt)

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Carrefour

Carrefour posiada bardzo rozbudowaną bazę sklepów, dzięki czemu znajduje się praktycznie w całej Polsce. Nasze sklepy znajdują się na ulicach takich aglomeracji: Kraków, Bydgoszcz, Lublin, Katowice i Białystok ale również mniejszych miast jak: Toruń czy Kalisz. Odwiedzaj nasze sklepy również w galeriach handlowych np. Morena w Gdańsku czy Bemowo w Warszawie. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 8:00 do 22:00. Gazetki promocyjne wychodzą co trzy tygodnie. Przejrzyj ulotki Carrefour, które informują o ciekawych wydarzeniach, rabatach i wyprzedażach.