Intermarché - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Intermarché

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Intermarche

Francuska sieć supermarketów spożywczo-przemysłowych prowadzonych przez niezależnych przedsiębiorców, Muszkieterów działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje ponad 230 sklepów. Hasło reklamowe sklepu to: Intermarché – Tanio i Świeżo. W marketach Intermarche można również zapłacić rachunki, odebrać przesyłkę z paczkomatów InPost , doładować telefon komórkowy czy skorzystać z bonów towarowych. A po drodze na zakupy można zatankować paliwo na jednej ze stacji Intermarche. Specjalnością  Intermarche są cotygodniowe promocje, dzięki którym można delektować się specjałami po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Intermarche z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Intermarche?

Intermarche zapewnia bogaty asortyment produktów spożywczych, artykułów kosmetycznych, chemicznych oraz przemysłowych, ponadto szeroki wybór wysokiej jakości marek własnych – znajdziesz w ofercie Intermarche wszystko, czego potrzebujesz, a częste promocje w marketach sprawią, że będziesz nas odwiedzać chętniej niż inne supermarkety. Niewątpliwym atutem Intermarche jest zawsze świeże pieczywo z własnej piekarni, wędliny z własnej wędzarni, pełnowartościowe mięso porcjowane przez rzeźnika na miejscu w sklepie oraz codziennie świeże owoce i warzywa, i doskonałe produkty garmażeryjne. Nie chcesz spędzać czasu między sklepowymi półkami? Skorzystaj z usługi Drive Intermarche: złóż zamówienie online i odbierz zakupy wtedy, kiedy Ci wygodnie! Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić niemieckie, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, czy produkty dla dzieci. Intermarche prowadzi również własną stronę internetową www.intermarche.pl.

 Jedynie w Intermarche możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia Intermarche

Intermarche znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, głównie na zachodzie, takich jak między innymi Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 9:00- 19:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy wtorek i są ważne do poniedziałku. Przejrzyj ulotki tematyczne Intermarche, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety