Gazetki i informacje o sprzedawcy Makro

O społeczności Makro

Niemiecka sieć samoobsługowych hurtowni dla przedsiębiorców działa w Polsce od 1994 roku i obecnie obsługuje ponad 30 sklepów. MAKRO oferuje produkty najwyższej jakości oraz rozwiązania dla firm po możliwe najniższych cenach. W halach MAKRO znaleźć można wyczerpującą i różnorodną ofertę artykułów spożywczych i przemysłowych. Asortyment MAKRO to ponad 40 tys. produktów, które pozwalają całkowicie zaspokoić codzienne potrzeby biznesowe, zaoszczędzić czas i pieniądze. MAKRO jest hurtownią dostępną tylko dla podmiotów gospodarczych. Dlatego też klientami Makro mogą zostać tylko i wyłącznie osoby lub instytucje prowadzące działalność gospodarczą. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Makro z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Makru?

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, efektywnej organizacji oraz niewielkim marżom Makro utrzymuje ceny oferowanych produktów na wyjątkowo niskim poziomie. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, elektronikę, artykuły biurowe. Makro prowadzi również własną stronę internetową www.makro.pl. a także sklep online.

 Jedynie w Makro możesz kupić produkty takich marek jak:

  • H-Line (linia produktów przygotowana specjalnie dla najbardziej wymagających klientów branży HoReCa. W ofercie można znaleźć, m.in. tekstylia pościelowe, kosmetyki hotelowe oraz odzież roboczą.)
  • ARO ( powstała z myślą o mniejszych sklepach, pawilonach handlowych i punktach małej gastronomii. Gwarancja niskiej ceny produktów oraz ich dobra jakość przekładają się na dodatkowe zyski.)
  • Rioba (stworzona została specjalnie z myślą o profesjonalnych zastosowaniach w kawiarniach, restauracjach barach i innych lokalach gastronomicznych. Rioba to między innymi wysokogatunkowe kawy świata, dodatki do kaw, syropy barmańskie oraz akcesoria.)
  • SIGMA (kompleksowe rozwiązania dla małych, średnich i dużych biur w zakresie asortymentu, który jest na co dzień wykorzystywany podczas prac biurowych)
  • Fine Life (Produkty spożywcze. Idealne połączenie wysokiej jakości i smaku z przystępną ceną)

Lokalizacje i godziny otwarcia Makro

Makro ma obecnie 29 hal: Warszawa, Sosnowiec, Łódź, Ząbki, Wrocław, Kraków-Jasnogórska, Kraków-Zakopiańska, Poznań, Gdynia, Szczecin, Lublin, Zabrze, Bydgoszcz, Rybnik, Bielsko-Biała, Białystok, Katowice, Kielce, Przejazdowo, Częstochowa, Opole, Rzeszów, Olsztyn, Zielona Góra, Kalisz, Warszawa-Bielany, Toruń, Koszalin, Rzgów (k. Łodzi) oraz 1 MAKRO Punkt w Słupsku.Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 5:00- 22:00 a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Makro w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.