Promocje i godziny otwarcia Polomarket

O społeczności Polomarket

Polska sieć sklepów spożywczych działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje około 280 sklepów. Większość artykułów z oferty sklepów Polomarket dostarczają polscy producenci, rolnicy, hodowcy i sadownicy. Sieć oferuje szeroki wachlarz produktów marek własnych. W ramach XI edycji Ogólnopolskiego Programu Liderzy Społecznej Odpowiedzialności fimie Polomarket Sp. z o.o. jednogłośnie przyznany został tytuł Laureata Programu Dobry Pracodawca 2018. Specjalnością  Polomarketu są akcje takie jak Na Szlaku Smaku, dzięki którym dowiesz się, jak przygotować pyszne dania z produktów dostępnych w Polomarkecie. Dzięki nim można delektować się samodzielnie przygotowanymi specjałami z produktów zakupionych po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Polomarket z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Polomarkecie?

Polomarket sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Regularnie pokonuje konkurencyjnych sprzedawców w niezawisłych testach.            Oferowane przez Polomarket artykuły cechuje najwyższa jakość, którą zapewniają liczne kontrole wewnętrzne. Klientów zachęca do zakupów zapach ciepłego pieczywa, gdyż chleb i bułki wypiekamy na miejscu w specjalnych piecach. Oferujemy także produkty dostarczane z lokalnych piekarni za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i alkohole. Polomarket prowadzi również własną stronę internetową www.polomarket.pl.

 Jedynie w Polomarkecie możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Rzeźnik Szymon (produkty sygnowane logo PURE to wyroby bez fosforanów, sztucznych barwników i substancji konserwujących)
  • Mleczna Polana (najwyższej jakości zdrowe produkty z kategorii nabiału - jogurty, śmietany, sery, kefiry, mleko czy twarogi produkowane według sprawdzonych receptur)
  • Lady Shick (rajstopy, podkolanówki i skarpetki, które podkreślą kobiecość w najlepszym guście)
  • Hatti Tea (szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych herbat, które każdego wprawią w dobry nastrój)
  • GOtove (sprawdzony pomysł na pyszny, szybki i domowy obiad.)
  • Master Fish (prawdziwa głębia smaku. Najwyższej jakości ryby i pachnące zioła zadowolą nawet najbardziej wyrafinowane gusta)
  • UFO- Ultra Force One (produkty do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich powierzchni)

Lokalizacje i godziny otwarcia Polomarketu

Lidl znajduje się w wielu miastach Polski, takich jak między innymi Gdańsk, Wałbrzych, Wrocław, czy Jelenia Góra. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 7:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdą środę i są ważne do wtorku. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Polomarketu, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.