Gazetki i informacje o sprzedawcy Kaufland

O społeczności Kaufland

Niemiecki sklep Kaufland działa w Polsce od 2001 roku i obecnie obsługuje 206 sklepów. Jest to sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku, należących do niemieckiej grupy Schwarz, do której należy także sieć sklepów Lidl. .Spora część asortymentu Kauflandu to marki własne. Kaufland regularnie otrzymuje wiele nagród od klientów. W zeszłym roku po raz kolejny został doceniony przez konsumentów za najwyższą jakość obsługi i uhonorowany prestiżowym tytułem Gwiazda Jakości Obsługi 2018.Specjalnością  Kauflandu są działy dotyczące fit przepisów, czy tak zwana Regionalna półka, które umożliwiają przygotowanie zdrowych posiłków z produktów zakupionych w sklepie, albo wlanie zakup produktów regionalnych. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Kaufland z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Kauflandzie?

Kaufland, oprócz znanych i popularnych marek sprzedaje także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić niemieckie, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność (w tym dla wegan), elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania i zabawki dla dzieci. Kaufland prowadzi również własną stronę internetową www.kaufland.pl.

Jedynie w Kauflandzie możesz kupić produkty takich marek jak:

  • K-Bio (artykuły ekologiczne dobrej jakości)
  • EXQUISIT (ekskluzywna marka dla smakoszy)
  • K-take it veggie (produkty dla wegan)
  • SWITCH ON (elektrourządzenia, które łączą w sobie atrakcyjny, nowoczesny design oraz wysoki poziom technologii)
  • Kuniboo® (marka ubranek dla niemowląt i małych dzieci)

Lokalizacje i godziny otwarcia Sklepu Kaufland

Kaufland znajduje się we wszystkich większych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, czy Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty (i w niedziele handlowe) od 7:00 do 22:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli. Przejrzyj ulotki tematyczne Lidl, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.