Gazetki i informacje o sprzedawcy Lidl

O społeczności Lidl

Niemiecki sklep Lidl działa w Polsce od 2002 roku i obecnie obsługuje ponad 550 sklepów. Do 70% asortymentu składa się z ponad 100 marek własnych. Lidl regularnie otrzymuje wiele nagród od klientów, w tym najbardziej wiarygodną markę w kategorii żywności lub nagrodę publiczną w prestiżowym konkursie Retailer of the Year. Specjalnością  Lidla są cotygodniowe wydarzenia, takie jak tydzień XXL, tydzień retro, tydzień włoski, tydzień amerykański, tydzień francuski czy tydzień grecki, dzięki którym można delektować się zagranicznymi specjałami po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Lidl z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Lidlu?

Lidl sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Regularnie pokonuje konkurencyjnych sprzedawców w niezawisłych testach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić niemieckie, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, elektronikę, artykuły gospodarstwa domowego, ubrania i zabawki dla dzieci. Lidl prowadzi również własną stronę internetową www.lidl.pl.

Jedynie w Lidlu możesz kupić produkty takich marek jak:

  • Argus (specjalnie stworzona marka dla miłośników piwa, oryginalna formuła Argus 10)
  • Bio organic (żywność produkcji ekologicznej i naturalnej)
  • Bluedino (delikatne i aromatyczne sery najwyższej jakości mleka)
  • Crivit (stworzona specjalnie dla amatorów wszelkiej aktywności fizycznej)
  • Pikok (kiełbasy od lokalnych producentów, które poddawane są regularnym testom IFS / BRC, w tym pod-etykieta Pikok Pure, która nie zawiera konserwantów ani barwników)
  • Pilos (wysokiej jakości produkty mleczny, wytwarzany głównie z polskiego mleka)
  • Lupilu (wysokiej jakości artykuły, wyprodukowane z myślą o najmłodszych, dopasowane do ich wieku i potrzeb)
  • Cien (wysoka jakość produktów do codziennej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów w dobrej cenie)

Lokalizacje i godziny otwarcia Lidla

Lidl znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do piątku (i w niedziele handlowe) od 7:00 do 21:00, a w soboty od 7:00- 22:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy poniedziałek i są ważne do niedzieli. Przejrzyj ulotki tematyczne Lidl, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.