Selgros - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Znajdziesz tutaj wszystkie informacje, które posiadamy o Selgros, włącznie z lokalizacjami poszczególnych sklepów Selgros i najbardziej popularnymi godzinami otwarcia sklepów Selgros. Na portalu Twoja Gazetka uzyskasz wszystkie niezbędne informacje jak: adresy sklepów i godziny otwarcia ulubionych sieci, włącznie z siecią Selgros.


Gazetki Selgros

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Selgros

Niemiecka sieć hurtowni dla przedsiębiorców – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych działa w Polsce od 1997 roku i obecnie obsługuje 18 sklepów. W ofercie Selgros znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymagań klientów. Selgros oferuje szeroki asortyment owoców i warzyw pochodzących od sprawdzonych dostawców z kraju i ze świata. O produktach pojawiających się w ramach promocji i specjalnych akcji Selgros z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Selgros?

Wszystkie owoce i warzywa transportowane są w odpowiednich warunkach, a następnie przechowywane w zamkniętych pomieszczeniach o niskiej temperaturze. Dzięki temu dłużej zachowują świeżość. Częste dostawy, specjalne opakowania transportowe oraz stoły do ekspozycji – to wszystko gwarantuje idealną świeżość i jakość oferowanych ryb i owoców morza. Dodatkowo Selgros oferuje najwyższej jakości mięso z własnego rozbioru. Selgros prowadzi również własną stronę internetową www.selgros.pl. Ponadto od 2014 roku klienci mogą dokonywać zakupów w sklepie internetowym selgros24.pl, który umożliwia robienie zakupów przez internet dla zarejestrowanych klientów Selgros Cash&Carry

Wybieraj z szerokiej gamy świeżych warzy i owoców, ryb, mięsa, a także zabawek czy ubrań. W Selgros dostępne są także urządzenia elektryczne, sprzęt rtv i agd, czy produkty przydatne w uprawnianiu sportu.

Lokalizacje i godziny otwarcia Selgros

Selgros znajduje się w większych miastach Polski, takich jak Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Szczecin, Białystok, Łódź, Radom, Lublin, Poznań, Bytom, Gliwice i Katowice. Sklepy są otwarte od poniedziałku do czwartku od 5:00 do 21:00, w piątki i soboty od 5:00- 22:00, a w niedziele handlowe od 8:00- 18:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Selgros, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety