E.Leclerc - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki E.Leclerc

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności E.Leclerc

Francuska sieć supermarketów i hipermarketów spożywczo-przemysłowych działa w Polsce od 1995 roku i obecnie obsługuje ponad 40 sklepów. E.Leclerc to także 11 sklepów internetowych. Celem marki jest dostarczanie Klientom produktów w jak najniższych cenach. Z myślą o tym wypracowano metodę zakupu artykułów bezpośrednio u producentów. Filozofia działania jest więc prosta – kupować taniej, by sprzedawać taniej. E.Leclerc w Polsce korzysta z usług mniejszych dostawców, wspierając tym samym krajową i regionalną gospodarkę. Chcąc przedstawić produkty najwyższej jakości, E.Leclerc utworzył Wiodącą Markę, która objęła swoim logiem ponad 800 sprzedawanych produktów. Specjalnością  E.Leclerc są cotygodniowe promocje, dzięki którym można delektować się specjałami po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji E.Leclerc z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący okres pełen rabatów.

Dlaczego kupować w E.Leclerc?

Specjalnie wyselekcjonowane produkty Wiodącej Marki powstają z myślą o indywidualnych oczekiwaniach klientów. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w proces produkcyjny E.Leclerc codziennie dostarcza kupującym najwyższej jakości artykuły spożywcze, alkohole, chemię gospodarczą oraz akcesoria gospodarstwa domowego. Dzięki temu możesz kupić produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, artykuły gospodarstwa domowego, alkohole. E.Leclerc prowadzi również własną stronę internetową https://leclerc.pl/. Dodatkowo zakupów można dokonać online.

 Jedynie w E.Leclerc możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia E.Leclerc

E.Leclerc to grupa, którą tworzy 50 sklepów znajdujących się w 44 miastach na terenie 15 województw. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 8:00 do 21:30, a w niedziele handlowe od 9:00- 20:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy wtorek i są ważne do soboty. Przejrzyj ulotki tematyczne E.Leclerc, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety