Makro - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Makro

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Makro

Niemiecka sieć samoobsługowych hurtowni dla przedsiębiorców działa w Polsce od 1994 roku i obecnie obsługuje ponad 30 sklepów. Makro oferuje produkty najwyższej jakości oraz rozwiązania dla firm po możliwe najniższych cenach. W halach Makro znaleźć można wyczerpującą i różnorodną ofertę artykułów spożywczych i przemysłowych. Asortyment Makro to ponad 40 000 produktów, które pozwalają całkowicie zaspokoić codzienne potrzeby biznesowe, zaoszczędzić czas i pieniądze. Makro jest hurtownią dostępną tylko dla podmiotów gospodarczych. Dlatego też klientami Makro mogą zostać tylko i wyłącznie osoby lub instytucje prowadzące działalność gospodarczą. O produktach pojawiających się w ramach promocji Makro informuje w gazetce (także online) z ofertą bieżących rabatów.

Dla czego kupować w sklepach Makro?

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami, efektywnej organizacji oraz niewielkim marżom Makro utrzymuje ceny oferowanych produktów na wyjątkowo niskim poziomie. Gazetka promocyjna Makro Cash and Carry to skarbnica wiedzy, dzięki której będziesz móc korzystać z szerokiej gamy zniżek. Makro pamięta o wszystkim, dlatego każda aktualna gazetka została podzielona na kilka sekcji tematycznych dostosowanych do bieżących potrzeb klientów. W sezonie letnim warto przeglądać gazetkę Ogród i gazetkę Grill. Natomiast jeśli chcesz się zapoznać z ofertą z gazetki Alkohole, odwiedź naszą stronę internetową lub przyjdź bezpośrednio do hali Makro i sprawdź nasze rabaty na takie artykuły jak: hiszpańskie wino czy polska wódka. Bądź czujny, przygotowujemy czasowe oferty dla poszczególnych hal Makro w całej Polsce. Może kolejna gazetka Szczecin lub gazetka Warszawa podpowie, jak zaplanować kolejne zakupy. Pamiętaj, że Makro prowadzi również własną stronę internetową (https://www.makro.pl) a także sklep online.

Jedynie w Makro możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia sklepów Makro

Makro ma obecnie 29 hal w takich lokalizacjach jak: Warszawa-Aleje Jerozolimskie, Warszawa-Bielany, Warszawa-Ząbki, Sosnowiec, Łódź, Wrocław, Kraków-Jasnogórska, Kraków-Zakopiańska, Poznań, Gdynia, Szczecin, Lublin, Zabrze, Bydgoszcz, Rybnik, Bielsko-Biała, Białystok, Katowice, Kielce, Przejazdowo, Częstochowa, Opole, Rzeszów, Olsztyn, Zielona Góra, Kalisz, Toruń, Koszalin, Rzgów (k. Łodzi) oraz 1 Makro Punkt w Słupsku. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 5:00 do 22:00 a w niedziele handlowe od 8:00 do 20:00. Nowe gazetki wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne Makro, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety