Żabka - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Żabka

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Żabka

Spółka będąca właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i proximity supermarketów pod marką Freshmarket. Żabka Polska jest właścicielem ponad 5000 sklepów pod szyldami Żabka i Freshmarket. Działa w Polsce od 1998 roku. Ideą funkcjonowania sieci jest bliskość i wygoda Klientów, którzy w ponad 5 tys. placówek mogą zrobić szybkie zakupy, skorzystać z bogatego pakietu usług czy zjeść szybką przekąskę na ciepło w kąciku gastronomicznym Żabka Café. W 2017 roku Spółka Żabka Polska została laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Private Equity i otrzymała tytuł Spółki Portfelowej Roku. Gala „Diamenty Private Equity” odbyła się już po raz szósty, a jej celem było uhonorowanie najlepszych inwestycji i przedsiębiorców, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki. Specjalnością Lidla są cotygodniowe akcje i promocje, dzięki którym można delektować się zagranicznymi specjałami po atrakcyjnych cenach. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Żabka z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżące dwa tygodnie pełne rabatów.

Dlaczego kupować w Żabce?

Żabka nie sprzedaje słynne i renomowane marki, ale także świadczy usługi, dzięki którym wygodnie opłacisz rachunki, czy odbierzesz paczkę pocztową lub kurierską. Żabka to także Żabka Café, która oferuje kawę i przekąski. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić nie tylko ogólnodostępne, ale także pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność i alkohole. Żabka prowadzi również własną stronę internetową www.zabka.pl.

Lokalizacje i godziny otwarcia Żabki

Żabka znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:00- 23:00. Gazetki promocyjne wychodzą co dwa tygodnie. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Żabka, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.

Najnowsze gazetki
Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety