Stokrotka - gazetki, sklepy i godziny otwarcia

Gazetki Stokrotka

Gdzie znajdziesz oddziały

Czytaj więcej

O społeczności Stokrotka

Polska sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych działa w Polsce od 1996 roku i obecnie obsługuje około 500 sklepów. Spora część asortymentu to marki własne Stokrotki. Dzięki nim klient może zakupić dobre jakościowo, ale o wiele tańsze od konkurencji produkty. Stokrotka zdobyła w zeszłym roku najbardziej wiarygodną markę w kategorii żywności lub nagrodę publiczną w prestiżowym konkursie Retailer of the Year. Specjalnością Stokrotki są cotygodniowe wydarzenia, takie jak specjał tygodnia, Praktyczne i Stylowe, czy Banquet. Dodatkowo Stokrotka bardzo często organizuje akcje promocyjne i konkursy, w których do wygania sa bardzo atrakcyjne nagordy. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Stokrotki z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Stokrotce?

Stokrotka sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić dobre, pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, czy artykuły gospodarstwa domowego. Stokrotka prowadzi również własną stronę internetową www.stokrotka.pl.

 Jedynie w Stokrotce możesz kupić produkty takich marek jak:

Lokalizacje i godziny otwarcia Stokrotki

Lidl znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy czwartek i są ważne do środy. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Stokrotka, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże. 

Sprzedawca

Najnowsze gazetki

Sprzedawcy - hipermarkety i supermarkety