Promocje i godziny otwarcia Stokrotka

O społeczności Stokrotka

Polska sieć supermarketów i marketów spożywczo-przemysłowych działa w Polsce od 1996 roku i obecnie obsługuje około 500 sklepów. Spora część asortymentu to marki własne Stokrotki. Dzięki nim klient może zakupić dobre jakościowo, ale o wiele tańsze od konkurencji produkty. Stokrotka zdobyła w zeszłym roku najbardziej wiarygodną markę w kategorii żywności lub nagrodę publiczną w prestiżowym konkursie Retailer of the Year. Specjalnością Stokrotki są cotygodniowe wydarzenia, takie jak specjał tygodnia, Praktyczne i Stylowe, czy Banquet. Dodatkowo Stokrotka bardzo często organizuje akcje promocyjne i konkursy, w których do wygania sa bardzo atrakcyjne nagordy. O produktach pojawiających się w ramach tych akcji Stokrotki z góry informuje w gazetce (także online) z ofertą na bieżący tydzień pełen rabatów.

Dlaczego kupować w Stokrotce?

Stokrotka sprzedaje nie tylko słynne i renomowane marki, ale także swój własny asortyment, którego nie znajdziesz w innych sklepach. Dzięki naszym własnym producentom i dostawcom, możesz kupić dobre, pochodzące od lokalnych dostawców, produkty najwyższej jakości za doskonałe i kusząco niskie ceny. Wybieraj spośród szerokiej gamy zniżek na żywność, czy artykuły gospodarstwa domowego. Stokrotka prowadzi również własną stronę internetową www.stokrotka.pl.

 Jedynie w Stokrotce możesz kupić produkty takich marek jak:

  • DELITO (została stworzona specjalnie z myślą o klientach sklepów Stokrotka. Produkty marki Delito, które pojawiają się na sklepowych półkach były przygotowywane z największą starannością i sprostały oczekiwaniom klientów)
  • Marki parasolowe  (jest to grupa produktów, które ze względu na ich dobrą jakość oraz atrakcyjną cenę, są szczególnie polecane. Produkty te zanim znajdą się na stokrotkowych półkach, przechodzą szczegółową kontrolę, co pozwala wykluczyć produkty o niższym standardzie jakościowym. Dodatkową gwarancję stanowi współpraca z renomowanymi dostawcam)
  • TAK! (są najtańszymi produktami na półce, ich cena jest zgodna z najtańszymi odpowiednikami konkurencyjnych sieci. Wśród dostępnych produktów TAK! oferowane są już napoje, słodycze, oleje, przetwory owocowo-warzywne, dodatki do potraw, herbaty, konserwy, makarony, zupki chińskie, karmy dla zwierząt, a nawet artykuły higieniczne.)
  • Home (mając na uwadze wygodę robienia zakupów, asortyment marki podzielony jest na poszczególne kategorie. Nazwa każdej kategorii jest uzupełnieniem logotypu marki, np. Home Food dla produktów żywnościowych, Home Care dla kosmetyków itd.)

Lokalizacje i godziny otwarcia Stokrotki

Lidl znajduje się we wszystkich większych i mniejszych miastach Polski, takich jak między innymi Warszawa, Gdańsk, Kraków, Wrocław. Sklepy są otwarte od poniedziałku do soboty od 6:00 do 21:00. Gazetki promocyjne wychodzą w każdy czwartek i są ważne do środy. Przejrzyj ulotki tematyczne akcji Stokrotka, w których znajdziesz interesujące wydarzenia, rabaty i wyprzedaże.